دانلود اپلیکیشن آتینو

آتینوکیوسک

کیوسک های هوشمند آتینو ( آتینو کیوسک)

كيــوسك هـای هوشمند لمسی آتینو می توانند در فرودگاه ها، ايستـگاه هـای متـرو تـرمينال ها، ادارات، بانک ها و ساير مکان های عمومی نصب شوند و اطلاعاتی که مورد نياز مراجعين می باشد را دراختيار آن ها قرار دهند . آتینو کیوسک، به دلیل بهره مندی از تکنولوژی دیجیتال ساینیج، امکان طراحی محتوای دلخواه مشتری بسته به نیاز و فعالیت شرکت را داراست و شما می توانید منحصر به فرد بودن برند تان را به نمایش بگذارید. آتینو، کیوسک های خود را تحت جاوا و اندروید طراحی می نماید که امکان مانور بیشتر محتوا را فراهم می کند.

کاربرد های آتینو کیوسک

خرده فروشی ها / فروشگاه ها / مراکز تجاری

صفحه نمایش های آتینو کیوسک کاملا پویا هستند و فضای مناسبی را برای به نمایش گذاشتن ویدئو ها و تصاویر محصولات شما فراهم می کنند و باعث جلب توجه بیشتر مشتریان شما می شوند. مشتریان شما می توانند هر اطلاعاتی را بسته به محصول/ خدمات از طریق آتینو کیوسک، بدون نیاز به کارکنان فروشگاه دریافت نمایند . بنابراین، شما به کارکنان کمتری نیاز دارید!

بانک ها / بیمه ها/ موسسات مالی

آتینو کیوسک یاری گر بانک ها و موسسات مالی و بیمه هاست. اخبار و اطلاعیه های مهم در مورد خدمات و یا نام تجاری خود را از طریق آتینو کیوسک، در اختیار مشتریان خود قرار دهید.

بیمارستان ها / مراکز بهداشتی و درمانی

آتینو کیوسک اطلاعات مفید همچون برنامه کاری پرسنل، فهرست پزشکان حاضر، زمان بندی برنامه پزشکان، اطلاعات پزشکی سلامتی و… را در اختیار پرسنل و مراجعه کنندگان قرار می دهد.

فرودگاه ها / راه آهن/ اتوبوسرانی/ کشتی رانی

آتینو کیوسک، اطلاعات لازم در مورد سفر ها ، زمان حرکت، نحوه خرید بلیط، وضعیت آب و هوا، رستوران ها و کافی شاپ های موجود، رویدادهای خاص و… را در اختیار مسافرین شما قرار می دهد.

پارکینگ های بزرگ / ساختمان های بزرگ

آتینو کیوسک مسیریابی تعاملی را در مکان های وسیع ناشناخته فراهم می کند. مراجعه کنندگان نمایی از ساختمان / پارکینگ را درحالی که از تاچ اسکرین استفاده می کنند؛ می بینند و می توانند فاصله تا مقصد را مشخص کنند و مسیر را از مکان کنونی شان تا مقصد در کوتاه ترین حالت مشاهده کنند.

نمایشگاه ها / تالار های همایش / سینما ها / آمفی تئاتر

آتینو کیوسک با قرار گرفتن در لابی سینماها، تالارهای همایش، نمایشگاه ها و… اطلاعات مفیدی را درباره زمان بندی برنامه ها و… در اختیار مشتریان شما قرار می دهد. آتینو کیوسک باعث تعامل بیشتر شما با مشتریانتان می شود.

دانشگاه ها / مراکز علمی آموزشی / کتابخانه ها

آتینو کیوسک یک ابزار قدرتند برای موسسه آموزشی شماست. با استفاده از صفحه نمایش آتینو کیوسک، تمام اطلاعات آموزشی مورد نیاز را در اختیار مراجعه کنندگان خود بگذارید. ( مانند برنامه کلاس های آموزشی) 

مراکز دولتی / وزارت خانه ها

برنامه های کاری، قوانین و مقررات، دستورالعمل ها، تقویم کاری و… را از طریق آتینو کیوسک در اختیار کارکنان قرار دهید.

موزه ها

موزه های مدرن و گالری ها می توانند با استفاده از تکنولوژی جدید آتینو کیوسک، از بازدیدکنندگان خود استقبال کنند. آتینو کیوسک با ارائه تصاویر چشم نواز و ویدئو های مرتبط و پیام های پویا می تواند عامل موثری در جذب و اطلاع رسانی و تعامل با بازدیدکنندگان شما باشد.

رستوران ها و کافی شاپ ها

آتینو کیوسک با افزایش سرعت باعث افزایش رضایت مشتری شما و از بین بردن صف های انتظار طولانی می شود. با آتینو کیوسک، مشتریان می توانند به راحتی و در کمترین زمان، انتخاب کنند، تصمیم بگیرند و سفارش دهند.

مزایای کلی آتینو کیوسک

  • امکان بروز رسانی مستمر محتوا با هزینه های بسیار پایین
  • حذف هزینه های چاپی
  • صرفه جویی در زمان شما
  • صرفه جویی در نیروی انسانی ( نیاز به منابع انسانی کمتر )
  • مدیریت از راه دور
  • کیفیت بهتر عرضه اطلاعات
  • کاهش قابل توجه هزینه های مبادلات