دانلود اپلیکیشن آتینو

در بخش های گذشته درباره انواع روش های تبلیغات مدرن صحبت کردیم، در این بخش سعی داریم شما را بیشتر با مفهوم دیجیتال ساینیج به عنوان یکی از پرکاربرد ترین شیوه های تبلیغات مدرن، آشنا کنیم.

دیجیتال ساینیج Digital signage

دیجیتال ساینیج یکی از روش های نوین تبلیغات است. محتوای مربوط به کالا و خدمات شرکت شما ( متن ، ویدئو ، تصویر و…) از طریق صفحه های نمایش آتینو ساین در معرض عموم قرار می گیرد. و از این طریق توجه مردم را جلب می کند و روی تصمیم خرید آن ها تاثیر مستقیم می گذارد. مانیتورهای دیجیتال ساینیج (آتینو ساین) در مکان های پر رفت و آمد نصب می شوند؛ مکان هایی همچون موزه ها ، رستوران ها ، مراکز خرید ، فرودگاه ها ، هتل ها ، فروشگاه های خرده فروشی ، استادیوم ها ، سینماها ، بیمارستان ها ، بانک ها ، مراکز آموزشی و … .

دیجیتال ساینیج در حال حاضر ، یک تکنولوژی محبوب و جذاب در دنیاست و طرفداران بسیاری دارد. قابلیت ها و مزایای دیجیتال ساینیج بیشتر از تبلیغات معمولی است زیرا این تکنولوژی مبتنی بر وب است و کاملا پویا ست و با توجه به شرایط قابلیت تغییر دارد. دیجیتال ساینیج ؛ همچنین با بهره گیری از فیلم های کوتاه جذاب و تصاویر با گرافیک بالا و استفاده از رنگ های ترکیبی زنده، توجه مردم را بسیار بیشتر از تبلیغات معمولی، به خود جلب می کند.

 

شما در این بخش با مفهوم تکنولوژی دیجیتال ساینیج آشنا شدید. در بخش آتی با کارکرد های اصلی دیجیتال ساینیج همراه شما هستیم.

مطالب مرتبط:

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال
دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.