دانلود اپلیکیشن آتینو

 digital signage

سه دلیل برای افزایش استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج 

شرکت ها و سازمان ها ، استفاده از تبلیغات سنتی و ثابت را کنار گذاشته اند و به سمت تبلیغات دیجیتالی روی آورده اند. تکنولوژی دیجیتال ساینیج به عنوان یک راه حل دیجیتال برای ارتباط با مشتریان شناخته شده است. این تکنولوژی روند رو به رشدی دارد و روز به روز فراگیرتر و در دسترس تر می شود. دلایل مهم تری وجود دارد که نشان می دهد تکنولوژی دیجیتال ساینیج برای کسب و کار شما مناسب است. در ادامه سه دلیل اصلی به کارگیری دیجیتال ساینیج توسط کسب و کارها را توضیح می دهیم:

دلیل اول – انعطاف پذیری

در تبلیغات سنتی ، محتوای تبلیغات ثابت است و دارای عمر محدود و مشخصی است و امکان حذف یا اصلاح و یا اضافه کردن بخشی از محتوای تبلیغ ، میسر نیست. اما تکنولوژی دیجیتال ساینیج دارای انعطاف پذیری بالایی است و قابلیت به روز رسانی محتوا در هر لحظه را داراست. همچنین در دیجیتال ساینیج، هزینه های چاپ و توزیع فیزیکی از بین می رود و کسب و کارها با استفاده از صفحه نمایش های دیجیتالی دیگر نیازی به چاپ و تکثیر تبلیغات خود ندارند.

دلیل دوم – منبع اطلاعات مشتریان ( یک پایگاه داده بزرگ )

کسب و کارها می توانند یک پایگاه داده از مشتریانشان تشکیل دهند اطلاعات دموگرافی ، محل سکونت و… می تواند به کسب و کار شما کمک می کند تا نیازهای مخاطبان و مشتریانتان را بهتر بشناسید و آن ها را بیشتر درک کنید. دیجیتال ساینیج به هدف گذاری دقیق مخاطبان کمک می کند. شما می دانید چه نوع کالا و محصولی را به کدام نوع از مشتریان پیشنهاد بدهید! همچنین شما به وسیله صفحه نمایش های تعاملی امکان ارائه نظر و پیشنهاد را برای مشتریانتان فراهم می کنید.

دلیل سوم- بازگشت سرمایه گذاری

تکنولوژی دیجیتال ساینیج هزینه های کسب و کار شما را به حداقل می رساند و یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی محسوب می شود. تکنیک های دیجیتال ساینیج باعث بازگشت سریع سرمایه کسب و کار شما می شود.

آیا سه دلیل بالا کافی نیست ، برای اینکه شما به سمت این تکنولوژی جدید و کارآمد بشتابید؟

 

signage

مطالب مرتبط:

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال
دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.