دانلود اپلیکیشن آتینو

 digital signage

سه دلیل برای افزایش استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج 

شرکت ها و سازمان ها ، استفاده از تبلیغات سنتی و ثابت را کنار گذاشته اند و به سمت تبلیغات دیجیتالی روی آورده اند. تکنولوژی دیجیتال ساینیج به عنوان یک راه حل دیجیتال برای ارتباط با مشتریان شناخته شده است. این تکنولوژی روند رو به رشدی دارد و روز به روز فراگیرتر و در دسترس تر می شود. دلایل مهم تری وجود دارد که نشان می دهد تکنولوژی دیجیتال ساینیج برای کسب و کار شما مناسب است. در ادامه سه دلیل اصلی به کارگیری دیجیتال ساینیج توسط کسب و کارها را توضیح می دهیم:

دلیل اول – انعطاف پذیری

در تبلیغات سنتی ، محتوای تبلیغات ثابت است و دارای عمر محدود و مشخصی است و امکان حذف یا اصلاح و یا اضافه کردن بخشی از محتوای تبلیغ ، میسر نیست. اما تکنولوژی دیجیتال ساینیج دارای انعطاف پذیری بالایی است و قابلیت به روز رسانی محتوا در هر لحظه را داراست. همچنین در دیجیتال ساینیج، هزینه های چاپ و توزیع فیزیکی از بین می رود و کسب و کارها با استفاده از صفحه نمایش های دیجیتالی دیگر نیازی به چاپ و تکثیر تبلیغات خود ندارند.

دلیل دوم – منبع اطلاعات مشتریان ( یک پایگاه داده بزرگ )

کسب و کارها می توانند یک پایگاه داده از مشتریانشان تشکیل دهند اطلاعات دموگرافی ، محل سکونت و… می تواند به کسب و کار شما کمک می کند تا نیازهای مخاطبان و مشتریانتان را بهتر بشناسید و آن ها را بیشتر درک کنید. دیجیتال ساینیج به هدف گذاری دقیق مخاطبان کمک می کند. شما می دانید چه نوع کالا و محصولی را به کدام نوع از مشتریان پیشنهاد بدهید! همچنین شما به وسیله صفحه نمایش های تعاملی امکان ارائه نظر و پیشنهاد را برای مشتریانتان فراهم می کنید.

دلیل سوم- بازگشت سرمایه گذاری

تکنولوژی دیجیتال ساینیج هزینه های کسب و کار شما را به حداقل می رساند و یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی محسوب می شود. تکنیک های دیجیتال ساینیج باعث بازگشت سریع سرمایه کسب و کار شما می شود.

آیا سه دلیل بالا کافی نیست ، برای اینکه شما به سمت این تکنولوژی جدید و کارآمد بشتابید؟

 

signage

مطالب مرتبط:

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
پنج مزیت تکنولوژی دیجیتال ساینیج در صنعت گردشگری
مریم جعفری

کارشناس ارشد مارکتینگ