دانلود اپلیکیشن آتینو
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دیجیتال ساینیج

سه گام در جهت بهینه سازی زمان انتظار مشتریان

یک موضوع مهم در تجربه خرید مشتریان، درک زمان انتظار توسط مشتریان است.

خوشبختانه چگونگی ایجاد یک تجربه انتظار مثبت و جذاب تا حدود زیادی با روانشناسی انسان ها مرتبط است.

در اصل افراد وضوح و انصاف و احساس با ارزش بودن را دوست دارند، و از ابهام و بهم ریختگی متنفرند.

در تجربه مشتری، یک علت و معلول روشن وجود دارد.

زمان انتظار درک شده بالاتر، رضایتمندی و تجربه مشتری پائین تر را به دنبال دارد و این امر آسیب های بسیاری را به نام تجاری وارد می کند.

حال سوال اینجاست: چگونه صاحبان کسب و کارها، موسسات مالی، بیمارستان ها، خرده فروشان و … قادر به ایجاد پائین ترین سطح از زمان انتظار توسط مشتری می باشند؟

پاسخ در سه حوزه تعامل، اطلاع رسانی و سرگرم کننده، نهفته است:

تعامل

از لحظه ای که مشتری، قدم به محل کسب و کار شما می گذارد باید با خوشامدگویی، علامت های آموزنده، و فعالیت های تولیدی مشغول شود.

ارسال پیام خوشامدگویی و اطلاع رسانی قوی، در جهت کاهش تنش و عدم قطعیت بسایر موثر است.

منابعی نظیر کیوسک های هوشمند، و دیجیتال ساینیج، راهی بسیار موثر در جهت ایجاد و بهبود تجربه مشتریان است.

آگاه سازی

به احتمال زیاد شما قادر خواهید بود به راحتی فهرستی از سوالات متداول که توسط مشتریان پرسیده می شود، را تهیه کنید.

در نظر داشته باشید که افراد نیاز به راهنمایانی برای مسیریابی در محیط دارند و تمایل دارند در حالی که در صف انتظار به سر می برند، از اطلاعات دریافتی بهره مند شوند و … .

بنابراین ارائه اقداماتی نظیر جهت های چاپ شده بر روی بلیط های کیوسک ها و چشم انداز و صدا، به طور فعالانه اطلاعات را به مشتریان ارائه می دهد و آن ها را راضی و خشنود می سازد و این امر همچنین این امکان را در اختیار کارکنان قرار می دهد تا در عوض صرف وقت بر روی پاسخگویی به سوالات متداول، بر کارشان متمرکز شوند.

سرگرم کردن

بیش از 80 درصد افراد، در زمان انتظار در صف بانک یا مطب پزشک، با تلفن همراه شان سرگرم می شوند.

می توانید با ارائه بازی های سرگرم کننده و اپلیکیشن موبایل، مشتریان را خوشحال و راضی ساخته و آن ها را از جایگاه شان در صف انتظار آگاه سازید.

منابع منسجم، و همه جانبه نه تنها زمان انتظار درک شده را کاهش می دهد بلکه یک ارتباط و وابستگی برند سرگرم کننده و جذاب را ایجاد می کند.

در آخر هرگز فراموش نکنید که عدم اطمینان زهر تجربه مشتری است و در نظر داشته باشید که ایجاد تجربه مثبت برای مشتریان واقعیتی است که کسب و کارها نمی توانند از آن اجتناب کنند و باید منابع خود را صرف فراهم آوردن یک محیط جذاب، آموزنده و سرگرم کننده برای مشتریان شان کنند.

شما می توانید با درگیرساختن، اطلاع رسانی و آگاه سازی و سرگرم ساختن مشتریان، آرامش و راحتی بیشتری را برای آن ها فراهم سازید.

علاوه بر آن، کاهش زمان انتظار درک شده، تاثیری مستقیم و قابل اندازه گیری بر رضایت مشتریان دارد. و این امر قطعا تبلیغات دهان به دهان مثبتی را برای برند شما به ارمغان می آورد و همانطور که همه ما می دانیم، تبلیغات دهان به دهان محرک ارزش برندتان می باشد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

مطالب مرتبط:

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

دیجیتال ساینیج و صنعت مد

دیجیتالی شدن فروشگاه های فیزیکی این مزیت را برای مردم ایجاد می کند که علاوه بر مدرن شدن و دیجیتالی شدن فرآیند خرید، می توانند از نزدیک محصولات را نگاه کنند، لمس کنند و مقایسه کنند. خرده فروشی های مد می توانند در داخل فروشگاه شان علاوه بر استفاده از صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی از آینه های تعاملی نیز استفاده کنند. آینه های تعاملی به خریداران کمک می کنند تا بهتر بتوانند کالای مورد علاقه شان را انتخاب کنند.

پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج

قرن بیست و یکم تحت سلطه تکنولوژی های دیجیتال است. امروزه بیشتر از 90 درصد مردم دنیا از گوشی های هوشمند استفاده می کنند. طبیعی است که تکنولوژی های دیجیتال در میان خرده فروشان و صاحبان کسب و کار بیشتر از گذشته محبوب شده اند. دیجیتالی شدن مزایای زیادی برای کسب وکارها و همینطور مخاطبان آن ها دارد. تکنولوژی دیجیتال ساینیج (صفحه نمایش های لمسی دیجیتال)، یک رویکرد خاص برای تبلیغات و جذب مشتری بیشتر است

پریسا رنجبر

کارشناس ارشد مارکتینگ