دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

شش مزیت تکنولوژی دیجیتال ساینیج برای رستوران ها

تکنولوژی دیجیتال ساینیج و دیجیتالی شدن می تواند مزایای بسیاری برای رستوران ها به همراه داشته باشد. افزایش بازده کلی کسب و کار، به روز رسانی سریع تر و آسان تر اطلاعات و… تنها برخی از مزایای این تکنولوژی است.

مزیت اول – کاهش هزینه ها و افزایش سود

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از صفحه نمایش های دیجیتال در داخل رستوران ها، کاهش هزینه ها می باشد. با حذف منوها و کاتالوگ های چاپی می توان به مقدار قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی کرد. منوهای دیجیتال قابلیت تغییر و به روز رسانی محتوا را در هر لحظه دارند اما منوهای چاپی این قابلیت را ندارند. برای تغییر محتوای منوهای چاپی باید از ابتدا اقدام به طراحی و چاپ کاتالوگ نمود که این فرآیند هم هزینه بر است و هم زمان بر.

مزیت دوم – ارتباطات آسان تر

برقراری ارتباط از طریق دیجیتال ساینیج، فرصت های زیادی برای بازاریابی، تبلیغات، سفارشی سازی منو و به اشتراک گذاری اطلاعات میان مشتریان را فراهم می کند. ارتباطات میان مشتریان و صاحبان رستوران ها با دیجیتال ساینیج، تا حدود زیادی بهبود یافته است:

  • به اشتراک گذاشتن بیشتر اطلاعات و درک آسان تر محتوا

  • سفارشی کردن و شخصی سازی ساختن محتوا با فرمت های خاص

  • اطلاع رسانی در مورد وقایع و پیشنهادهای خاص

  • ارائه برنامه رستوران متناسب با زمان

  • اشتراک گذاری محتوا در رسانه های اجتماعی

مزیت سوم – تعامل بصری

صفحه نمایش های دیجیتال قابلیت پخش فیلم ها، انیمیشن ها و تصاویر با کیفیت را دارند. بدیهی است که استفاده از محتوای پویا و محرک جذابیت بیشتر و جلب توجه بیشتری از محتوای متنی ساده دارد. مردم به طور طبیعی علاقه مند به بحث و تبادل اطلاعات درباره تصاویر و ویدئو ها هستند به خصوص در مورد مواد غذایی. می توان از انیمیشن و تصاویر جذاب در منوهای دیجیتالی استفاده کرد و مشتریان را به خرید ترغیب کرد.

دیجیتال ساینیج

مطالب مرتبط:

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
پنج مزیت تکنولوژی دیجیتال ساینیج در صنعت گردشگری
مریم جعفری

کارشناس ارشد مارکتینگ