دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

شش مزیت تکنولوژی دیجیتال ساینیج برای رستوران ها

تکنولوژی دیجیتال ساینیج و دیجیتالی شدن می تواند مزایای بسیاری برای رستوران ها به همراه داشته باشد. افزایش بازده کلی کسب و کار، به روز رسانی سریع تر و آسان تر اطلاعات و… تنها برخی از مزایای این تکنولوژی است.

مزیت اول – کاهش هزینه ها و افزایش سود

یکی از مهم ترین مزایای استفاده از صفحه نمایش های دیجیتال در داخل رستوران ها، کاهش هزینه ها می باشد. با حذف منوها و کاتالوگ های چاپی می توان به مقدار قابل توجهی در هزینه ها صرفه جویی کرد. منوهای دیجیتال قابلیت تغییر و به روز رسانی محتوا را در هر لحظه دارند اما منوهای چاپی این قابلیت را ندارند. برای تغییر محتوای منوهای چاپی باید از ابتدا اقدام به طراحی و چاپ کاتالوگ نمود که این فرآیند هم هزینه بر است و هم زمان بر.

مزیت دوم – ارتباطات آسان تر

برقراری ارتباط از طریق دیجیتال ساینیج، فرصت های زیادی برای بازاریابی، تبلیغات، سفارشی سازی منو و به اشتراک گذاری اطلاعات میان مشتریان را فراهم می کند. ارتباطات میان مشتریان و صاحبان رستوران ها با دیجیتال ساینیج، تا حدود زیادی بهبود یافته است:

  • به اشتراک گذاشتن بیشتر اطلاعات و درک آسان تر محتوا

  • سفارشی کردن و شخصی سازی ساختن محتوا با فرمت های خاص

  • اطلاع رسانی در مورد وقایع و پیشنهادهای خاص

  • ارائه برنامه رستوران متناسب با زمان

  • اشتراک گذاری محتوا در رسانه های اجتماعی

مزیت سوم – تعامل بصری

صفحه نمایش های دیجیتال قابلیت پخش فیلم ها، انیمیشن ها و تصاویر با کیفیت را دارند. بدیهی است که استفاده از محتوای پویا و محرک جذابیت بیشتر و جلب توجه بیشتری از محتوای متنی ساده دارد. مردم به طور طبیعی علاقه مند به بحث و تبادل اطلاعات درباره تصاویر و ویدئو ها هستند به خصوص در مورد مواد غذایی. می توان از انیمیشن و تصاویر جذاب در منوهای دیجیتالی استفاده کرد و مشتریان را به خرید ترغیب کرد.

دیجیتال ساینیج

مطالب مرتبط:

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال
دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.