دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

صفحه نمایش های دیجیتال و اجرای بهتر در بخش عمومی سازمان

چندی پیش، به کارگیری دیجیتال ساینیج و ابزارهای دیجیتال برای اکثر سازمان ها دور از دسترس و گران قیمت به نظر می رسید. اما در حال حاضر تکنولوژی دیجیتال ساینیج به عنوان یک راهکار عملی و مفید برای سازمان ها شناخته شده است که به مرور زمان هزینه های شرکت را نیز کاهش خواهد داد.

بهبود ارتباطات داخلی

در بخش های عمومی سازمان، همچون بخش تولید یا سایر بخش ها؛ لازم است تا بر روی دیجیتال ساینیج یک سرمایه گذاری خوب انجام شود. گاهی اوقات سازمان نیاز دارد تا اطلاعات مربوطه را به سرعت در اختیار کارکنان قرار دهد. قرار دادن صفحه نمایش های دیجیتال در نقاط استراتژیک محل کار می توانند از یک ایمیل یا پست شبکه های اجتماعی بهتر عمل کنند. صفحه نمایش های دیجیتال در محل کار می توانند با اهداف زیادی همچون ارائه اطلاعات زمان بندی شده، یادآوری مسائل مهم به کارکنان، به روز رسانی قوانین سازمان، و… مورد استفاده قرار بگیرند.

کمک به عموم با نیازهای مشترک

واحدهای بخش عمومی و فرآیند های اداری به طور طبیعی با هم هستند. یعنی شهروندان برای انجام فرآیندهای اداری شان درگیر بخش عمومی سازمان نیز می شوند. با استفاده از صفحه نمایش های دیجیتال می توانند شهروندان را در انجام کارهای اداری شان یاری نمود. به طور مثال می توان، روند انجام کارهای اداری را در قالب عکس یا فیلم از طریق صفحه نمایش های دیجیتال به شهروندان نشان داد. در این صورت وقت کارکنان سازمان برای پاسخ دادن به یک سری از سوالات شهروندان گرفته نمی شود.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات ضروری در سریع ترین زمان

با نصب مانیتورهای دیجیتال در نقاط استراتژیک سازمان، می توان اطلاعت ضروری و هشدارهای امنیتی را به سرعت به کارکنان و شهروندان انتقال داد. اطلاع کارکنان و شهروندان از وضعیت اضطراری و راهکارهای مقابله با چنین وضعیتی از طریق صفحه نمایش های دیجیتال قابل نمایش است. قطعا یک ایمیل فوری یا یک آژیر صوتی راه حل مناسبی برای آگاه کردن افراد از وضعیت اضطراری نیست.

اطمینان از اینکه همه پیام را می بینند

رویدادها و جلسات مهم می تواند از طریق ایمیل یا کانال های رسانه های اجتماعی به افراد اعلام شود اما شما نمی توانید اطمینان حاصل کنید که همه افراد این پیام ها را دریافت کردند یا خیر. با نمایش رویدادها و جلسات کاری مهم از طریق مانیتورهای دیجیتال، دیگر لازم نیست اعضای هیات مدیره ایمیل های خود را در هر لحظه چک کنند، چرا که آن ها می توانند این اطلاعات را از طریق صفحه نمایش های دیجیتال نصب شده در مکان های متعدد مشاهده کنند.

دیجیتال ساینیج

مطالب مرتبط:

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال
دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.