دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

مزایای دیجیتال ساینیج در مراکز خرید

دنیای امروز، دنیای دیجیتال است و نشانه های دیجیتال همه جا هستند. در همه جای شهر محتوای اطلاعاتی و تبلیغاتی از طریق صفحه نمایش های دیجیتال به مردم نمایش داده می شود. دیجیتال ساینیج در مراکز خرید می تواند تنوع ایجاد کند و با جلب توجه مشتریان از سر وصدا و ازدحام جمعیت بکاهد. مراکز خرید نیاز دارند تا مشتریان را به خرید محصولات تشویق کنند و در آن ها درگیری ذهنی ایجاد کنند و موجب نگه داشتن بیشتر آن ها در مراکز خرید شوند. دیجیتال ساینیج یک راهکار دیجیتال جهت جذب و نگه داری مشتری در مرکز خرید می باشد. دیجیتال ساینیج برای مراکز خرید مزایای زیر را فراهم می کند:

کنترل مرکزی

همه محتوای دیجیتال مرتبط با مرکز خرید را می توان از طریق یک کامپیوتر هدایت و کنترل کرد یا بر حسب نیاز گسترش داد. با استفاده از نرم افزار دیجیتال ساینیج، به راحتی هرکسی می تواند از دیجیتال ساینیج استفاده کند.

جلب توجه بازدیدکنندگان

محتوای تبلیغاتی و اطلاعاتی را می توان به راحتی از طریق صفحه نمایش های دیجیتال در نقاط ورود و خروج مرکز خرید نمایش داد و توجه خریداران را به محصولات جلب کرد.

مسیریابی تعاملی

صفحه نمایش های دیجیتال قرار داده شده در مرکز خرید می توانند قابلیت تاچ کردن داشته باشند و به یک سیستم تعاملی تبدیل شوند. با استفاده از صفحه نمایش لمسی می توان اطلاعات مرتبط با محصول، مسیریابی داخلی مرکز خرید، قیمت محصولات، محصولات تخفیفی، و… را در اختیار خریداران قرار داد. اطلاعات نمایش داده شده را می توان در قالب چند زبان ارائه داد که نوع زبان توسط کاربر صفحه نمایش تعاملی تعیین می شود.

جذب و درگیر کردن مشتریان

محتوای صفحه نمایش های دیجیتال در مراکز خرید را بایستی خلاقانه طراحی کرد. می توان تبلیغات و کمپین های تبلیغاتی را از طریق فیلم، انیمیشن و تصاویر با کیفیت از طریق مانیتور ها نمایش داد.

 

مطالب مرتبط:

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال
دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.