دانلود اپلیکیشن آتینو

مزایای صفحه نمایش های دیجیتال در مکان های عمومی

صفحه نمایش های دیجیتال در فضاهای عمومی، کاربردهای مختلفی می توانند داشته باشند. مکان یابی و مسیریابی در فضاهای عمومی یکی از موضوع های موردبحث است. معمولا در مناطق بزرگتر، مردم در پیدا کردن راه و مقصد مورد نظر خود، نیاز به کمک دارند. یکی از کاربردهای اصلی تکنولوژی دیجیتال ساینیج، قابلیت نشان دادن مسیر در مکان های بزرگ است. در مکان هایی مانند مراکز خرید، باغ وحش ها، موزه ها، دانشگاه ها، کتابخانه ها و… موضوع مسیریابی بسیار مهم است. افراد در یک کتابخانه بزرگ، برای پیدا کردن کتاب مورد نظرشان نیازمند راهنمایی هستند. صفحه نمایش های دیجیتال می توانند اطلاعات کامل قفسه های کتاب، راهرو ها و لیست کتاب ها را در معرض نمایش قرار دهند و افراد را در یافتن کتاب مورد نظرشان یاری کنند. وجود صفحه نمایش های دیجیتال، باعث می شود تا افراد بهتر و آسان تر، چیزی را که به دنبالش هستند، پیدا کنند. در نتیجه این باعث می شود فشار کاری بر روی شخصی که در قسمت اطلاعات است، کاهش یابد. در حمل و نقل عمومی نیز می توان از مانیتورهای دیجیتال به منظور نشان دادن اطلاعات سفر و راهنمایی آسان تر مسافران استفاده کرد. مدیریت رویدادها نیز یک فرصت عالی برای به کارگیری صفحه نمایش های دیجیتال به منظور سازماندهی و هدایت افراد حاضر در رویداد است. با نمایش دادن لحظه به لحظه اطلاعات و به روزرسانی لحظه ای رویدادها، اخبار و برنامه ها می توان شرکت کنندگان رویداد را از همه چیز مطلع کرد.

صفحه نمایش های دیجیتال در موزه ها هم مزایای فراوانی دارند. هنگامی که راهنمای موزه حضور ندارد، صفحه نمایش های دیجیتال می توانند بازدیدکنندگان را هدایت و راهنمایی کنند و وابستگی بازدیدکنندگان به کارکنان موزه را کاهش دهند. صفحه نمایش های دیجیتال در کوتاه ترین زمان ممکن، اطلاعاتی را که بازدیدکنندگان موزه نیاز دارند، در اختیارشان قرار می دهند و یک تجربه دلچسب و لذت بخش را برای آن ها ایجاد می کنند. با صفحه نمایش های دیجیتال، آخرین و به روز ترین اطلاعات بدون هیچ گونه نیاز به بازطراحی و یا بازسازی، قابل منتقل شدن هستند.

صفحه نمایش های دیجیتال در مراکز خرید هم نقش بسیار پر رنگی در تصمیم گیری خرید افراد دارند. مراکز خرید پتانسیل زیادی در ارائه هرگونه اطلاعات به خریداران و مشتریان دارند. صفحه نمایش های نصب شده در مراکز خرید، در معرض دید تعداد زیادی از افراد هستند و می توانند نفوذ زیادی در تصمیم گیری خرید آن ها داشته باشند.

دیجیتال ساینیج

 

دیجیتال ساینیج

مطالب مرتبط:

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال
دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.