دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

پنج مزیت تکنولوژی دیجیتال ساینیج در صنعت گردشگری

صفحه نمایش های دیجیتال، یک راه جدید برای ارائه اطلاعات به مخاطبان و درگیر شدن آن ها هستند. دیجیتال ساینیج در تمام صنایع اعم از خرده فروشی، حمل و نقل، گردشگری، آموزش، پزشکی و… کاربردها و مزایای زیادی دارد. روند رو به رشد دیجیتال ساینیج، موجب شده تا سازمان های توریست و گردشگری نیز شروع به استفاده از آن بکنند. دیجیتال ساینیج با ارائه اطلاعات تعاملی، تجربه سفر را برای مسافران لذت بخش تر می کند. در ادامه پنج مزیت صفحه نمایش های تعاملی که منجر به بهبود تجربه بازدیدکنندگان و مسافران می شوند را شرح می دهیم:

مسیریابی (wayfinding)

دیجیتال ساینیج به گردشگران کمک می کند تا راحت تر مقصد خود را پیدا کنند و با ارائه اطلاعات تعاملی به گردشگران، آن ها را به کاوش مناطق اطراف شان وا می دارد. قابلیت مسیریابی از طریق صفحه نمایش های تعاملی موجب می شود گردشگران مسیرهای مختلف را برای رسیدن به مقصد یاد بگیرند و با جاذبه های آن منطقه کاملا آشنا شوند.

ارائه اطلاعات از طریق Wi-Fi

ارائه Wi-Fi رایگان به گردشگران باعث افزایش ارزش سازمان های گردشگری در نزد بازدیدکنندگان می شود و همچنین موجب افزایش ارتباطات با گردشگران می شود. هنگامی گوشی های همراه گردشگران به Wi-Fi رایگان متصل است، صفحه نمایش های دیجیتال نصب شده در محیط می توانند اطلاعات نمایش داده شده خود را هم زمان به گوشی های گردشگران ارسال کنند.

به اشتراک گذاشتن اخبار

دیجیتال ساینیج این امکان را برای گردشگران فراهم می کند تا به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقصد خود و تصمیم گیری در مورد سفرهایشان، از صفحه نمایش های تعاملی استفاده کنند. صفحه نمایش های تعاملی می توانند گردشگران را از اطلاعات به روز آب و هوایی، اخبار محلی و برنامه های آینده آگاه می کنند.

ترویج و تبلیغ کسب و کارهای محلی

صفحه نمایش های دیجیتال، یک پلت فرم تبلیغاتی را برای کسب و کارهای محلی فراهم می کنند. در حقیقت دیجیتال ساینیج، مغازه ها و رستوران های محلی را به گردشگران و مسافران متصل می کند و آن ها را به رفتن به این کسب و کارهای محلی تشویق می کند. گردشگران از این طریق با جاذبه های محلی آن منطقه آشنا می شوند و کسب و کارهای محلی نیز فرصت خوبی برای کسب درآمد دارند.

جمع آوری داده و تجزیه و تحلیل داده

دیجیتال ساینیج به جمع آوری داده های مهم از گردشگران و تجزیه و تحلیل داده ها کمک می کند و یک راه بسیار خوب برای اندازه گیری بازگشت سرمایه و اثربخشی محتوا است. این اطلاعات جمع آوری شده می تواند سازمان ها و کسب و کارها را در ارائه خدمات بهتر به مشتریان شان کمک کند.

مطالب مرتبط:

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال
دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.