دانلود اپلیکیشن آتینو

digital signage

چرا بر روی تکنولوژی دیجیتال ساینیج به عنوان یک راهکار دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟ – بخش اول

تنوع

صفحه نمایش های دیجیتال را می توان در هر مکانی قرار داد. کسب و کار ها می توانند از دیجیتال ساینیج در فروشگاه ها و دفاتر خود استفاده کنند. در رستوران ها، مدارس، فرودگاه ها، ایستگاه های مترو و بسیاری از مکان های دیگر نیز می توان از صفحه نمایش های دیجیتال استفاده کرد. اندازه صفحه نمایش ها نیز می تواند متفاوت باشد. می تواند به اندازه یک تلویزیون کوچک باشد یا به اندازه یک تابلوی تبلیغاتی بزرگ باشد. محتوای دیجیتال از طریق مانیتورها برای کمک مستقیم به مردم نمایش داده می شود. مردم می توانند به راحتی اطلاعاتی که متناسب با نیازشان هست را از طریق این صفحه نمایش ها مشاهده کنند.

حفاظت از منابع طبیعی و صرفه جویی در مواد

درست است که پیاده سازی اولیه دیجیتال ساینیج کمی گران و هزینه بر است، اما به مرور زمان و در دراز مدت باعث صرفه جویی در هزینه ها می شود. استفاده از محتوای دیجیتال و تبلیغات دیجیتال، نیاز به هزینه های چاپی و مصرف کاغذ را به شدت کاهش می دهد. کاهش مصرف کاغذ موجب کاهش قطع درختان و حفظ بهتر محیط زیست می شود. آگهی های چاپی قابلیت به روز رسانی را ندارند و زمانی که کهنه و قدیمی می شوند بایستی دور ریخته شوند. اما تبلیغات دیجیتال و محتوای دیجیتال به راحتی و بدون صرف هزینه قابلیت تغییر و به روز رسانی را دارند.

شبکه متصل

مفهوم اصلی دیجیتال ساینیج، اتصال یک سری از صفحه نمایش هاست. زمانی که مانیتورها با یکدیگر در ارتباط هستند، هرگونه تبلیغات یا تغییراتی به سرعت در تمام مانیتور ها اتفاق می افتد. این بدین معناست که هرگونه خبر یا اطلاعیه را می توان از طریق مانیتور ها به اشتراک گذاشت. می توان در کوتاه ترین زمان، تغییرات لازم را از طریق نرم افزار دیجیتال ساینیج به کلیه مانیتورها اعمال کرد. در کل از طریق نرم افزار دیجیتال ساینیج، به راحتی می توان تبلیغات و محتوا را کنترل و مدیریت کرد.

مطالب مرتبط:

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال
دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.