دانلود اپلیکیشن آتینو

چرا بر روی تکنولوژی دیجیتال ساینیج به عنوان یک راهکار دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟- بخش دوم

تبلیغات هدفمند

دیجیتال ساینیج می تواند کسب و کارها را برای نمایش هدفمند تبلیغات کمک کند. می توان محتوای تبلیغاتی را در زمان خاصی از روز، هفته، ماه یا سال و در مکان خاصی نمایش داد. می توان محتوای نمایش داده شده از هر صفحه نمایش را متفاوت و بر اساس مخاطبان هدف انتخاب کرد. به طور مثال  یک کتابخانه به تازگی سیستم دیجیتال ساینیج را پیاده کرده است. این کتابخانه از پنج صفحه نمایش مختلف در مکان های : در ورودی، بخش کودکان، کافی شاپ، منطقه کامپیوتری و میز چک کردن اصلی استفاده کرده است. بعضی از محتوا ها روی همه مانیتورها نشان داده می شود مثلا کتابخانه در فلان تاریخ تعطیل است یا ساعات کار کتابخانه به این ساعات تغییر کرده است. اما برخی از محتوا ها فقط در برخی از مانیتورها نمایش داده می شود. مثلا ممکن است صفحه نمایش نصب شده در کافی شاپ، مطالب مرتبط با غذا را نمایش دهد یا صفحه نمایشی که در بخش کودکان قرار دارد، مطالب مرتبط با کودکان را نمایش دهد.

به صرفه و کارآمد

کسب و کار ها می توانند با پیاده سازی دیجیتال ساینیج، مقدار زیادی از پول خود را ذخیره کنند و هزینه هایشان را کاهش دهند. همچنین دیجیتالی شدن تا حد چشمگیری موجب صرفه جویی در وقت می شود. با دیجیتال ساینیج، به روز رسانی و تغییر یک آگهی تنها چند لحظه طول می کشد. دیگر نیاز نیست زمان زیادی را به جستجوی تبلیغات و جایگزین کردن آن روی تابلوی اعلانات بهم ریخته اختصاص داد.

قابلیت تعاملی

صفحه نمایش های تعاملی برای مخاطبان، بسیار هیجان انگیز هستند. آگهی های استاتیک در نگاه اول، از نظر مخاطب جذاب نیستند. محتوای پویا و متحرک، یک راه آسان برای جذب و درگیر کردن مخاطبان هدف است. صفحه نمایش های لمسی به مخاطبان این امکان را می دهند که بتوانند با محتوای نمایش داده شده تعامل برقرار کنند، محتوا را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارند و نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دهند.

مطالب مرتبط:

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال
دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.