دانلود اپلیکیشن آتینو

 تکنولوژی آیبیکن

برنامه های وفاداری مبتنی بر تکنولوژی آیبیکن

ارسال محتوای شخصی سازی شده و سفارشی 

به کمک بیکن ها کسب و کارها قادر خواهند بود تا مکان های دقیق مشتریان را درون فروشگاه شناسایی نمایند. از این رو، اگر یک فروشگاه بخواهد که محصول خاصی را ترویج کند، می تواند نوتیفیکیشن های اختصاصی را به مشتریانی که در محدوده محصول موردنظر قدم می زنند، بفرستد.

علاوه بر این، بیکن ها زمان توقف در فروشگاه را ثبت می کنند؛

در نتیجه با طراحی برنامه های وفاداری اثربخش، می توان با تشویق مشتریان به صرف زمان بیشتر در فروشگاه، احتمال خرید را افزایش داد.

انعطاف پذیری بیکن ها نه تنها از الزامات اولیه و اساسی تبلیغات حمایت می کند، همچنین الزامات متنی پیچیده را هم حمایت می کند.

بیکن ها  نه تنها اهرمی در جهت تشویق به خرید و ارائه تخفیف می باشند، بلکه راه حل های منحصر به فردی نظیر پخش فیلم، جمع آوری بازخورد، اجرای مسابقه و … را هم ارائه می دهند.

ترویج به اشتراک گذاری داده ها

بیکن ها داده های مرتبط با نیازها و علایق مشتریان را جمع آوری می کنند. این داده ها در امر اعطای جوایز و تبلیغات مبتنی بر آیبیکن، و در جهت اعتمادسازی و ایجاد روابط ارزشمند با مشتریان، بسیار ضروری است .

اطلاعات دقیق، تبلیغات هدفمند و شخصی سازی شده و به دنبال آن رضایتمندی بالای مشتریان را موجب می شود.

کسب وکارها باید سیاست داده ای شفافی داشته باشند و مشتریان را به انتخاب و به اشتراک گذاری داوطلبانه داده هایشان تشویق کنند.

این امر اعتماد متقابل و روابط طولانی مدت با مشتریان را به دنبال دارد.

ارسال امتیازات و پاداش های افراد

در اکثر موارد، مشتریان به طور دقیق از حساب وفاداری و امتیازات خود باخبر نیستند، از این رو بیکن ها در مکان های خاص درون فروشگاه، نظیر نقاط ورودی و یا صندوق، با ارسال نوتیفیکیشن هایی به تلفن همراه مشتریان، آن ها را از امتیازات و حساب وفاداری شان، آگاه می سازند.

بازی سازی تجربه

قطعا هیجان انگیزترین بخش برنامه های وفاداری مبتنی بر آیبیکن، گیمیفیکیشن می باشد. گیمیفیکیشن وفاداری، فرصتی را در اختیار کسب و کارها قرار می دهد تا سرگرمی ها و عناصر انگیزه بخش را به منظور دستیابی به اهداف کسب و کار ارائه دهند. گیمیفیکیشن ها به تغییرات رفتاری مثبت در مشتریان منجر می شود.

کسب بازخورد

برنامه های وفاداری همچنین فرصت هایی را به منظور کسب بازخورد فوری از مشتریان، فراهم می آورند. با جمع آوری پیشنهادات و انتقادات و نظرات مشتریان، احساس مشتریان نسبت به ابتکار عمل فروشگاه، درک می شود.

مطالب مرتبط:

هوشمند سازی فرودگاه بین المللی TOM JOBIM با تکنولوژی آیبیکن
خانه خدا هوشمند به تکنولوژی آیبیکن – مکه هوشمند
تشکیل پایگاه داده جامع از مشتریان با تکنولوژی آیبیکن
اینترنت اشیا برای شهرهای هوشمند – بیکن ها هدایت کننده مسیر
راز یک بازاریابی مجاورتی موفق : ایجاد تجربه عالی در ذهن مشتری
پریسا رنجبر

کارشناس ارشد مارکتینگ