دانلود اپلیکیشن آتینو

آیبیکن در باغ وحش

بهبود تجربه بازدیدکنندگان باغ وحش به وسیله تکنولوژی آیبیکن

از زمانی که شرکت اپل برای اولین بار در سال 2013 از تکنولوژی آیبیکن رونمایی کرد، بسیاری از خرده فروشی ها، رستوران ها، فروشگاه ها، ورزشگاه ها، موزه ها و… برای استفاده از این تکنولوژی به منظور جذب مشتریان، هیجان داشتند. باغ وحش ها، پارک ها و آکواریوم ها نیز علاقه زیادی برای استفاده از تکنولوژی آیبیکن از خود نشان دادند.

افزایش تجربه چند رسانه ای

بسیاری از پارک ها و باغ وحش ها به منظور هدایت بازدیدکنندگان و ارائه اطلاعات موردنیاز به آن ها از دستگاه های صوتی استفاده می کنند که اغلب، این دستگاه ها بسیار گران قیمت هستند. همچنین به روز رسانی محتوای این دستگاه ها از همه سخت تر است. آیبیکن به بازدیدکنندگان این اجازه را می دهد که بتوانند اطلاعات مورد نیازشان را به صورت ویدئو، کلیپ های صوتی، متن و نوشته روی گوشی همراه شان ببینند. به طور مثال یک باغ وحش و باغ گیاه شناسی در لس آنجلس به تازگی به تکنولوژی آیبیکن تجهیز شده است. جزئیات کامل حیوانات، اطلاعات زیستگاه آن ها، انواع گونه های گیاهی و… به صورت صوتی و تصویری با وضوح بالا از طریق بیکن های نصب شده در محیط به گوشی های همراه بازدیدکنندگان ارسال می شود. به این ترتیب یک رابطه قوی میان بازدیدکننده با باغ وحش به وجود می آید و بازدید کننده حس خوبی از گردش در باغ وحش به دست می آورد.

بهبود امکانات پارکینگ

معمولا در روزهای تعطیل پیدا کردن جای پارک در فضای پارکینگ باغ وحش ها، پارک ها و آکواریوم ها سخت و زمان بر است. تکنولوژی آیبیکن به بازدیدکنندگان کمک می کند تا نزدیک ترین جای خالی پارک خودرو را بیابند. همچنین آیبیکن به آن ها کمک می کند موقع برگشت شان از باغ وحش یا پارک، به راحتی بتوانند خودروی شخصی خود را میان آن همه خودرو پیدا کنند.

مسیریابی در داخل باغ وحش یا پارک

آیبیکن به بازدیدکنندگان کمک می کند تا بتوانند به راحتی مقصد موردنظرشان را بیابند. مثلا نزدیک ترین راه رسیدن به قفس پرندگان را از طریق بیکن ها می یابند. یا محل دقیق رستوران، کافی شاپ یا سرویس های بهداشتی باغ وحش را از طریق بیکن ها پیدا می کنند.

 

مطالب مرتبط:

روند به کارگیری تکنولوژی آیبیکن در سال 2017
خانه جین های آبی از تکنولوژی آیبیکن برای بهبود تجربه مشتریانش استفاده می کند.
سه نوع پوش نوتیفیکیشن برای ایجاد تجربه خوب مشتری
به کارگیری تکنولوژی مبتنی بر مکان برای جذب بیشتر مشتریان
اهمیت داده ها در دنیای مدرن
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.