دانلود اپلیکیشن آتینو

کیوسک تاچ

کیوسک های تاچ هوشمند در بیمارستان ها و صنعت پزشکی

هنگامی که از کاربرد کیوسک در صنعت پزشکی و مراقبت های درمانی صحبت می شود، اکثر مردم یا کاربرد کیوسک های سنتی ( یعنی همان گرفتن فشارخون، که در اکثر داروخانه ها یافت می شود) را به خاطر می آورند و یا آینده ای را تصور می کنند که کیوسک ها به عنوان یک پایه برای پزشکان کار می کنند، علائم بیمار به سیستم آنها وارد می شود، قادر به تشخیص بیماری و تجویز نسخه هستند.

در حال حاضر کیوسک هایی در حال توسعه هستند تا بتوانند برخی از موارد گفته شده را انجام دهند. البته این کیوسک ها قادر به تشخیص بیماری نیستند، اما پزشکان را از طریق چت تصویری و … قادر به انجام بهتر این عمل می سازند.

علاوه بر این بخش دیگری از مراقبت های پزشکی وجود دارد که می تواند تا حد زیادی از طریق بکارگیری کیوسک ها توسعه یابد: مدیریت بیمار.

فرض اساسی مدیریت بیمار، ارائه پاسخ به این سوال است: چگونه می توان تجربه بیمار از سیستم مراقبت های پزشکی را بهبود داد؟

پس هرگونه راه حل توسعه یافته باید مبتنی بر رفاه، آسایش و راحتی بیمار باشد.

اغلب ما به عنوان یک بیمار جدید، قبل از ملاقات با پزشک، با تعداد زیادی از ورقه ها که باید پر شود، و یا انتظار ماندن در صف و تاخیر در ملاقات، مواجه می شویم.

حال تصور کنید که چطور می توان همه این مشکلات را رفع کرد؟ آیا امکان دارد که یک سیستم مدیریت بیمار کاملا کارامد وجود داشته باشد؟

ما برای این سوال جوابی نداریم، اما قطعا راه حل های توسعه یافته ای برای کمک به این فرایند وجود دارد. برخی از راه حل های نرم افزاری کیوسک برای رفع این مسائل وجود دارد که شامل پیش ثبت نام در خانه، ثبت نام در سایت و راه حل های مسیریابی می شود.

این سیستم ها برای کمک به بیماران و مراکز مراقبت های پزشکی به منظور مدیریت بهتر زمان شان و بهبود تجربه بیمار، توسعه یافته اند و می توانند برای موارد زیر در مراکز درمانی به کار گرفته شوند:

چکاپ کردن، نظرسنجی از مشتریان، آگاهی و آموزش عمومی، پردازش برنامه های کاربردی، کاهش زمان انتظار و بهینه سازی صف های انتظار و مسیریابی و…

و برخی از منافع بکارگیری کیوسک تاچ در بیمارستان ها و مراکز درمانی:

 • جمع آوری داده های باارزش

 • مدیریت صف

 • فراهم آوردن تجربه مثبت برای بیمار و همراهانش

 • کاهش هزینه های نیروی انسانی

 • کاهش زمان انتظار

 • پردازش خودکار برنامه های کاربردی

 • دسترسی بیمار به اطلاعات و خدمات

 • خدمات ارزش افزوده

 • پایگاه مشتری به روز شده

 • گرفتن بازخورد مداوم از مشتریان از طریق نظرسنجی های آنلاین

 • بازگشت مثبت سرمایه گذاری برای ارائه دندگان مراقبت های پزشکی.

همه این ها تجربه کارامد بیمار را تسهیل می کند و علاوه بر صرفه جویی در زمان و پول سازمان مراقبت های پزشکی، رضایتمندی بیمار و کارکنان را افزایش می دهد.

پیش ثبت نام در خانه

این قابلیت به بیماران اجازه می دهد تا زمان ملاقاتشان را برنامه ریزی کنند و با استفاده از یک سیستم امن پیش ثبت نام را در خانه شان انجام دهند.

راه حل های یادآوری بیمار

هنگامی که یک قرار ملاقات برنامه ریزی شده است، سیستم به طور خودکار، با فرستادن پست صوتی به بیمار، قرار ملاقاتش را به وی یادآوری می کند، که این خود نیاز به برقراری تماس توسط ارائه دهندگان مراقبت های پزشکی را کاهش می دهد و در زمان و هزینه آنها صرفه جویی می کند.

کیوسک بررسی کننده

کیوسک چک کن با ارائه پلت فرم ثبت نام سریع و آسان، به بیمارانی که پیش ثبت نام را انجام نداده اند، اجازه می دهد زمانی که به قرارملاقاتشان می رسند، ثبت نام را در سایت انجام دهند و از آنجایی که نیاز به صحبت با منشی را حذف می کند، زمان انتظار بیمار را کاهش می دهد. کیوسک ها می توانند چندزبانه باشند و یا پرداخت از طریق کارت، نظرسنجی ها را تسهیل کنند و اطلاعات بیمار به روز شده را فراهم سازند.

نمایش مسیرها

کیوسک های مسیریاب با ارائه نقشه های بیمارستان، در جهت کمک به بیماران برای رسیدن به مقصد نهایی شان، قابلیت دیگری را به سیستم مدیریت بیمار، اضافه می کنند. نقشه های مسیریابی همچنین اطلاعاتی را در خصوص مکان های خارج از بیمارستان، نظیر رستوران ها، پارکینگ ها و هتل ها ارائه می دهند.

کیوسک تاچ

مطالب مرتبط:

قدرت کیوسک های لمسی در جذب مخاطب
کیوسک های تاچ سلف سرویس رمز شادی شما!
ترفند های بهبود تجربه خرید مشتریان در داخل فروشگاه
بکارگیری کیوسک های هوشمند تعاملی در بیمارستان ها و بخش مراقبت های پزشکی
کیوسک های تاچ هوشمند در فرودگاه ها
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.