دانلود اپلیکیشن آتینو

آتینوبیکن (iBeacon)

به روزترين تكنولوژی دنيا برای تبلیغات هدفمند و راهنمايی هوشمند

iBeacon پروتکلی است که توسط Apple ساخته شد و در کنفرانس Apple Worldwide Developers در 2013 معرفی گردید. پس از آن شرکت ها، فرستنده سخت افزاری سازگار با آن به نام beacon را ساختند. شرکت پدیده الکترونیک صبا مفتخر است که اولین ارائه دهنده خدمات تکنولوژی آیبیکن، در ایران می باشد. 

آتینو بیکن یک ماشین جدید اطلاع رسانی و تبلیغاتی بسیار کوچک و یک انتقال دهنده یک طرفه اطلاعات به دیگر دستگاه ها است که در یک مکان ثابت نصب شده و به همه اسمارت فون های اطراف محتوای خاصی را از طریق بلوتوث ارسال می کند. تلفن ها یا دیگر دستگاه های هوشمند در آن محدوده می توانند سیگنال های رادیویی بلوتوث کم انرژی BLE را ( بدون جفت شدن قبلی) دریافت کنند و فاصله شان با بیکن را توسط اندازه گیری قدرت سیگنال دریافتی (RSSI) تخمین بزنند. این تکنیک چیزی شبیه به تکنولوژی GPS است.

آتینو بیکن از حسگر مجاورت بلوتوث استفاده می کند و شناسه منحصربه فردی را منتقل می نماید. شناسه و بایت های ارسالی می توانند برای شناسایی موقعیت فیزیکی دستگاه، ردیابی مشتریان، انجام اعمالی بسته به مکان  و… استفاده شوند. این دستگاه برای کسب و کارهای مختلفی مثل فروشگاه ها، موزه ها، هتل ها، بیمارستان ها، فرودگاه ها، رستوران ها و … قابل استفاده می باشد، برای مثال فروشندگان می توانند در فروشگاه های خود، از این وسیله برای تبلیغات موبایلی و ارائه پیشنهادات ویژه به مشتریان از طریق موبایل مارکتینگ استفاده نمایند.

آتینوبیکن در فروشگاه ها:

آتینو بیکن هم اکنون قابلیت ها و تکنیک های بازاریابی آنلاین را برای خرده فروشان سنتی مهیا می کند.

به وسیله آتینو بیکن پیشنهادات ویژه خود را برای مشتریانتان بفرستید و آن ها را به فروشگاه خود جذب کنید.

به بازدید کنندگان فروشگاه خود با یک دستور کار سفارشی و یا یک ویدئو سفارشی خوش آمد بگویید. آتینو بیکن یک مزیت رقابتی قوی برای کسب و کار شما است.

مزایا:

 • افزایش ترافیک فروشگاه و ارائه تعامل جذاب با مشتریان
 • تبلیغات برای شما و همکاران شما
 • اتخاد یک استراتژی متمایز تبلیغاتی توسط فروشگاه شما

ردیابی اشیا و وسایل ارزشمند شما :

آتینو بیکن برای صرفه جویی در وقت شما ایجاد شده است. شما به وسیله آتینو بیکن می توانید اشیاء گرانبها و ارزشمند خود را مدیریت کنید.

مزایا:

 • پیگیری محل دقیق اشیای ارزشمند خود ( یافتن چمدان و کیف مسافرتی خود در بین چندین چمدان در فرودگاه/ اتوبوس)
 • بهینه سازی فرآیند تحویل و دلیوری ( آتینو بیکن باعث می شود شما را بهتر جست و جو کنند و به سهولت به شما برسند)
 • مرور مکان اشیا و وسایل ارزشمند شما( اطمینان از وجود خودروی پارک شده تان در کنار خیابان)

حمل و نقل عمومی هوشمند:

ارائه راه حل های هوشمند حمل و نقل عمومی از خدمات مهم آتینو بیکن برای شرکت های حمل و نقل، برای مشتریان شما و یا برای شرکای کسب و کار شما است. خدماتی چون نظارت بر بچه ها ، ایمنی مردم، محاسبه مسیر منحصر به فرد، بهینه سازی مسیر، مسیریابی مجدد، نظارت بر ترافیک ، اعتبارسنجی  خدمات، قابلیت دسترسی برای مشتریان ، توسعه فروش، نظارت فردی، هدایت مسافران در ایستگاه ، گشت و گذار توریستی، بازاریابی از نزدیک ، تبلیغات سفارشی، توسعه اجتماعی و تعامل اجتماعی از راه حل های آتینو بیکن برای توسعه کسب و کار شماست.

رویدادها :

آتینو بیکن تجربه تعامل آن لاین در کنفرانس ها، نمایشگاه ها، کنسرت ها، جشنواره ها و یا نمایشگاه ها را ارائه می دهد.برای ارتباطات اجتماعی گسترده تر و پیدا کردن یکدیگر از آتینو بیکن کمک بگیرید.

مزایا:

 • ارائه اطلاعات مربوط به شرکت کنندگان خود ( ارسال پیام خوش آمد گویی به شرکت گنندگان، به روز نگه داشتن آنها در مورد تمام جلسات آینده و…)
 • هدایت شرکت کنندگان به مکان رویدادها و جلسات (هدایت آنها به سمت محل مورد نظر، ارسال پیام یادآوری جهت حضور در جلسه)
 • جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل ترافیک بازدید کنندگان (مشخصات بازدید کنندگان ساکن، زمان بازدید و…)

مهمان نوازی / خدمات رسانی به موقع:

یک تجربه به یاد ماندنی!

آیا ما در مورد رستوران ها، کافی شاپ ها و هتل ها صحبت می کنیم؟

از شیوه مهمان نوازی و خدمات دهی آن ها تعریف می کنیم؟

آتینو بیکن با ارائه اطلاعات مشتریان در زمان و لحظه مناسب، به شما کمک می کند تا یک تجربه بسیارعالی در ذهن مشتری خود ایجاد کنید .

مزایا:

 • شناسایی به موقع نیازهای مشتریان
 • پاداش دادن به مشتریان وفادار( بر اساس مشاهده تعداد مراجعه و بازدید)
 • اطلاع رسانی به مشتریان از پیشنهاد های ویژه در روز
 • در ذهن مشتریان خود به عنوان یک مهمان نواز عالی ثبت شوید.

آموزش / یادگیری تعاملی:

آتینو بیکن شرایطی را برای سرعت بخشیدن به فرایند یادگیری و تسهیل فرآیند به اشتراک گذاری در کلاس های درس را برای شما فراهم می کند. تعاملات درسی بین دانش آموزان و معلمان و یا اساتید و دانشجویان دو برابر می شود. آتینو بیکن امکان تشکیل گروه های نظرسنجی و بحث و تبادل نظر را فراهم می کند.

      مزایا:

 • مدیریت گروه ها و هدایت افراد ( حضور افراد در کلاس بررسی می شود و عدم حضور افراد اعلام می شود به همراه مشخصات کامل افراد و اطلاعات تماس )
 • به اشتراک گذاشتن مطالب مرتبط ( برنامه کلاس ها و…)
 • تشویق پژوهش و اکتشافات فردی ( همکاری تیمی، بازی های تعاملی و…)

بهداشت و درمان/ بیماران و مدیریت منابع:

آتینو بیکن به شما کمک می کند تا به راحتی یک بیمار را در یک بیمارستان بزرگ شناسایی کنید!

آتینو بیکن به وسیله تلفن همراه اطلاعات کاملی را در ارتباط با وضعیت سلامت بیمار، تاریخچه پزشکی بیمار و… در اختیارتان قرار می دهد.

مزایا:

 • مدیریت منابع (تمام دارایی های مهم بیمارستان و ابزار پزشکی را شناسایی و سازماندهی می کند.)
 • هماهنگی تیم پزشکی ( اطلاع کارکنان از برنامه کاری، برنامه ریزی دقیق فعالیت ها، اطلاعات کامل در ارتباط با شرایط پزشکی هر بیمار)
 • توزیع محتوای چند رسانه ای (محتوا می تواند متن، فیلم، عکس، صدا، ویجت ها، اسناد و مدارک پزشکی، نتایج بالینی یا مطالب مرتبط باشد.)

مسافرتی و گردشگری :

با آتینو بیکن مسافران خود را راهنمایی کنید به وسیله ارسال اسناد سفر، بلیط، و اطلاعات درست زمانی که مورد نیاز آن ها است.

موزه ها / گالری ها:

هنگام ورود به موزه و با دریافت اولین پیام از آتینو بیکن، تمام اطلاعات مربوط قسمت های مختلف موزه، بر روی تلفن همراه شما نمایش داده می شود. در خارج از موزه نیز مانند یک بروشور الکترونیکی عمل کرده و در مورد اشیاء درون موزه و خود موزه (آدرس، ساعات بازدید، قیمت، خرید آنلاین بلیت، رزرو نوبت و …) اطلاع رسانی می نماید.

مدیریت ساختمان/ پارکینگ:

با آتینو بیکن دیگر نگران گم شدن در آسمان خراش های بزرگ و پارکینگ های طبقاتی وسیع و دفاتر پیچیده و بزرگ نباشید.

مزایا:

 • گزارش دقیق و واقعی از منابع انسانی و فضای اشغال شده ( حضور کارکنان در مناطق خاص، نظافت و تمیز کردن، عملیات تعمیر و…)
 • یابنده مسیر و هدایت کننده ( اطلاع شرکا و بازدیدکنندگان و کارکنان از مقصد تعیین شده، دسترسی آسان هر یک از پرسنل به تمام مناطق ساختمان و…)
 • تشکیل تور های مجازی ( مشتریان بالقوه خود را بدون حضور فیزیکی جذب کنید. با تشکیل شبکه ای از آتینو بیکن ها اطلاعات چند رسانه ای خود را به اشتراک بگذارید.)

شهرهای هوشمند/ نزدیکی و دسترسی:

مدیریت هوشمند مکان های عمومی، مسیر یابی اضطراری

مزایا:

 • رابط هوشمند با مدیریت عمومی (مدیریت صف در ساختمان های اداری، تهیه بلیط برای دسترسی به خدمات عمومی، تعاملات خودکار با مردم و…)
 • تجزیه و تحلیل ترافیک برای توسعه و بهبود (تجزیه و تحلیل دقیق در مورد مدت زمان، مناطق مورد نظر و جریان عمده حضور مردم در فضاهای عمومی مانند خیابان ها، بازارها، پارک ها. هدایت جغرافیایی و کمک های توریستی به بازدیدکنندگان و…)
 • پشتیبانی هوشمند در شرایط اضطراری (اقدامات ایمنی و کمک به خروج در مواقع اضطراری در مناطق عمومی و یا ساختمان ها و…)