دانلود اپلیکیشن آتینو

آتینوساین( Digital signage)

حس خوب ارتباط با دنیای دیجیتال

فناوری نوظهور دیجیتال ساینیج، در نتیجه همگرایی های حاصله بین فناوری اطلاعات، دستگاه های صفحه نمایش الکترونیکی و رسانه شکل گرفته است. این فناوری با استفاده از صفحات نمایش HD برای پخش استراتژیک و هدفمند محتوای چندرسانه ای در اماکن و مسیرهای پر تردد، به کار می رود. دیجیتال ساینیج با ارائه تصاویر چشم نواز، ویدئو های مرتبط، و پیام های پویا می تواند عامل موثری در جذب، اطلاع رسانی، مسیریابی و تعامل با بازدیدکنندگان باشد. همچنین دیجیتال ساینیج می تواند به شما انعطاف پذیری در گسترش ارتباطات مهم در هر لحظه را بدهد.

خرده فروشی / فروشگاه ها

با اجرای دیجیتال ساینیج در فروشگاه ها، خرده فروشان می توانند پیام های مورد نظرشان را به مشتریان در هر لحظه ارائه دهند. ترکیب دیجیتال ساینیج و آتینو بیکن موجب رضایت از تجربه خرید برای مشتریان می شود و ترافیک فروشگاه شما را افزایش می دهد.

صفحه نمایش های دیجیتال ساینیج کاملا پویا هستند و فضای مناسبی را برای به نمایش گذاشتن ویدئو ها و تصاویر محصولات شما فراهم می کنند و باعث جلب توجه بیشتر مشتریان شما می شوند. شما می توانید آموزش استفاده از محصول خود را به راحتی به وسیله صفحه های نمایش نصب شده داخل فروشگاه، به مشتریان خود نشان دهید. و از این طریق آگاهی و شناخت از نام تجاری خود را افزایش دهید.

شرکت های بزرگ / ارتباطات در محیط کار

دیجیتال ساینیج موجب افزایش انگیزه کارکنان سازمان شما می شود و تعهد کارکنان را به شرکت بالا می برد. دیجیتال ساینیج از طریق به اشتراک گذاشتن پیام های سازمانی، موجب بهبود ارتباطات داخلی سازمان می شود. دیجیتال ساینیج موجب شکل گیری فرصت های جدید و فضای نوآورانه در شرکت شما می شود.

آتینو در رستوران ها

اجرای دیجیتال ساینیج در رستوران ها و کافه ها موجب خدمات دهی سریع برای کسب و کار شما می شود. دیجیتال ساینیج منوی کافه و یا رستوران شما را با ذکر تمام جزئیات، به مشتریان شما نشان می دهد. شما می توانید بدون پرداخت هیچ هزینه ای به راحتی و در هر زمان و هر مکانی، و حتی بدون حضور فیزیکی محتوای تبلیغات خود را تغییر بدهید.

بهداشت و درمان با آتینو

دیجیتال ساینیج اطلاعات مهم در مورد مسائل بهداشتی و درمانی، راهنمای سلامتی، اخبار مربوط به مسائل پزشکی سلامتی را به اطلاع بیمارانی که در انتظار طولانی به سر می برند، می رساند و بیماران را سرگرم می کند و از آشفتگی و هرج و مرج در سازمان شما جلوگیری می کند.

تحصیلی/ آموزشی

دیجیتال ساینیج یک ابزار قدرتمند برای موسسه آموزشی شماست. دیجیتال ساینیج با استفاده از صفحه نمایش الکترونیکی تمام اطلاعات آموزشی مورد نیاز برای مخاطبان خاص را به اشتراک و نمایش می گذارد. صفحه های نمایش متعدد می تواند به دانشجویان و دانش آموزان و بازدید کنندگان کمک کند تا به طور کامل با فضای آموزشگاه/ دانشگاه آشنا شوند. مثلا برنامه کلاس های یک آموزشگاه / یا فهرست کلاس های تشکیل شده دانشگاه بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود.

امور مالی

دیجیتال ساینیج یاری گر بانک ها و موسسات مالی و بیمه هاست. اخبار و اطلاعیه های مهم در مورد خدمات و یا نام تجاری شما بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود و موجب اطلاع رسانی بهتر به مشتریان شما می شود.

دولت

قوانین و مقررات دولتی، اتفاقات و حوادث مهم از طریق دیجیتال ساینیج و صفحه نمایش های نصب شده در مکان های عمومی به سرعت به عموم مردم انتقال داده می شود.

موزه

موزه های مدرن و گالری ها می توانند با استفاده از تکنولوژی جدید دیجیتال ساینیج، از بازدیدکنندگان خود استقبال کنند. دیجیتال ساینیج با ارائه تصاویر چشم نواز و ویدئو های مرتبط و پیام های پویا می تواند عامل موثری در جذب و اطلاع رسانی و تعامل با بازدیدکنندگان باشد.

سینما

مانیتور های دیجیتال ساینیج با قرار گرفتن در لابی سینماها، اطلاعات مفیدی را درباره برنامه فیلم ها و زمان سانس ها در اختیار مشتریان شما قرار می دهند. دیجیتال ساینیج مشتریانی را که در صف بلیط طولانی به سر می برند، سرگرم می کند. دیجیتال ساینیج باعث تعامل بیشتر شما با مشتریانتان می شود.

رویداد ها و وقایع مهم

شما می توانید با استفاده از نصب مانیتورهای دیجیتال ساینیج در مکان های مشخص، اطلاعات مربوط به برگزاری یک کنسرت، تئاتر، یک رویداد ورزشی مهم و… را به اطلاع عموم مردم برسانید و افراد را در جریان این امور قرار دهید.

سالن های انتظار فرودگاه، کشتی، راه آهن، پایانه های اتوبوسرانی

با استفاده از مانیتورهای دیجیتال ساینیج، اطلاعات لازم در مورد سفر ها، زمان حرکت، نحوه خرید بلیط، وضعیت آب و هوا، رستوران ها و کافی شاپ های موجود، رویدادهای خاص و… را در اختیار مسافرین خود قرار دهید.

مزایای دیجیتال ساینیج

 • شما می توانید به راحتی محتوای تبلیغات خود را در هر مکان و در هر زمانی با اتصال به اینترنت به روز رسانی کنید.
 • دیجیتال ساینیج در زمان های انتظار طولانی مشتریان موجب سرگرم شدن آن ها می شود و از آشفتگی و هرج و مرج فروشگاه یا مکان شما می کاهد.
 • شما با استفاده از دیجیتال ساینیج می توانید برای محتوای تبلیغات خود با توجه به مکان و زمان و روزهای خاص هفته برنامه ریزی کنید.
 • دیجیتال ساینیج یک مشوق خرید برای مشتریان شماست.
 • دیجیتال ساینیج به شما اجازه نمایش پیام های اضطراری در هر لحظه را می دهد.
 • دیجیتال ساینیج، تجربه خرید مشتریان شما را بهبود می بخشد.
 • دیجیتال ساینیج کاملا پویا است و با استفاده از تصاویر متحرک و ویدئو های با گرافیک و کیفیت بالا، موجب جلب توجه مشتریان شما می شود.
 • تکنولوژی دیجیتال ساینیج موجب حذف هزینه های گزاف چاپ و توزیع فیزیکی تبلیغ می شود.
 • دیجیتال ساینیج باعث کاهش قطع درختان و تولید کاغذ می شود و به حفظ بیشتر محیط زیست کمک می کند.
 • مانیتور های دیجیتال ساینیج با قرار گرفتن در مکان مناسب و نزدیک به نقطه خرید، موجب تاثیرگذاری بر تصمیم خرید مشتریان شما می شود.
 • شما می توانید محتوای مانیتورها را متناسب با نیازها و خواسته های مشتریان خود طراحی کنید.
 • شما می توانید با استفاده از دیجیتال ساینیج، شبکه ای از ارتباطات را بین مراکز تجاری مختلف، آموزشگاه ها، دانشگاه ها، بیمارستان ها و… به وجود آورید.
 • دیجیتال ساینیج موجب افزایش ترافیک فروش شما می شود.
 • دیجیتال ساینیج آگاهی و شناخت از نام تجاری و محصول شما را افزایش می دهد.
 • دیجیتال ساینیج یک فرصت طلایی برای شناخت بیشتر نیازها و خواسته های مشتریان شماست.
 • کارکنان سازمان / شرکت شما با استفاده از دیجیتال ساینیج، بهره وری بالاتر و عملکرد موثرتری دارند.
 • دیجیتال ساینیج موجب تعامل بیشتر و بهتر شما با مشتریانتان می شود. آن ها می توانند در هر لحظه، عکس و ویدئو های خود را به اشتراک بگذارند و بر روی مانتیورهای نصب شده ببینند.
 • دیجیتال ساینیج یک تصویر مثبت در ذهن مشتریان شما ایجاد می کند و باعث می شود شما مدرن و به روز به نظر برسید.
 • دیجیتال ساینیج با ایجاد یک تجربه خرید موفق، موجب وفاداری در مشتریان شما می شود.
 • دیجیتال ساینیج موحب می شود مشتریان شما زمان بیشتری را در شرکت / سازمان شما سپری کنند.
 • دیجیتال ساینیج به کمک ایجاد انگیزه و توانمندی سازی کارکنان، موجب بهبود بازاریابی داخلی شرکت / فروشگاه شما می شود.
 • دیجیتال ساینیج با ارائه اطلاعات مورد نیاز مشتریان شما، خدمات دهی شما را بهبود می بخشد.
 • شما می توانید محتوای وب سایت شرکت خود را به مانیتور های دیجیتال ساینیج انتقال دهید که این کار موجب می شود که شما بیشتر در معرض عموم قرار بگیرید.