دانلود اپلیکیشن آتینو

 

آتینو چیه؟

آتینو یه اپلیکیشنه که واسه خرید رفتن و خرید کردن به کاربرانش امتیاز و جایزه می ده. فقط کافیه آتینو رو نصب کنی و فروشگاه های امتیازی اطراف خودتو تو آتینو پیدا کنی. آتینو واسه بازدید و یا خرید از فروشگاه های امتیازی، بدون قرعه کشی بهت جایزه میده.  با آتینو می تونی بدون اینکه کارت وفاداری چاپی همراهت داشته باشی، عضو باشگاه مشتریان ویژه فروشگاه ها بشی و از پاداش ها و مزایای اون بهره ببری. فقط کافیه آتینو رو نصب کنی و در اطراف مراکزخرید یا فروشگاه های امتیازی قدم بزنی تا تخفیف ها و پیشنهاد های ویژه به سمتت بیان و اونا رو روی گوشیت ببینی. با آتینو هم از تمام پیشنهادهای ویژه دور و برت باخبر میشی، هم می تونی امتیاز جمع کنی و بدون قرعه کشی جایزه بگیری.

 از چه راه هایی می تونی تو آتینو امتیاز به دست بیاری؟ 

 راه اول – تکمیل پروفایل : پروفایلتو تکمیل کن و 1000 امتیاز دریافت کن.

راه دوم – بازدید کردن : وقتی به فروشگاه ها_یا رستوران های امتیازی نزدیک شدی، برنامه آتینو رو روی گوشیت باز کن، بلوتوثتو روشن کن، یه پاپ آپ نگا کن و بلافاصله امتیازتو دریافت کن.

راه سوم – خرید کردن : از راه خرید کردن به دو طریق امتیاز ثابت و امتیاز متغیر می تونی امتیاز جمع کنی. امتیاز ثابت به این صورته که با خرید از فروشگاه ها یا رستوران های امتیازی، امتیاز ثابت و مشخصی رو دریافت می کنی. امتیاز متغیر هم به این صورته که با خرید از فروشگاه ها یا رستوران های امتیازی، معادل درصد مشخصی از مبلغ خریدت امتیاز می گیری.

واسه دریافت امتیاز ثابت از روش خرید کردن باید بعد اینکه خرید کردی، بری نزدیک صندوق فروشگاه و آتینو رو باز کنی، بلوتوثت رو روشن کنی، گوشی تو نزدیک ” آتینوبیکن ” کنی و امتیازتو دریافت کنی.

واسه دریافت امتیاز متغیر از روش خرید کردن باید به فروشنده مراجعه کنی و از فروشنده بخوای که خریدت رو تو سیستم ثبت کنه. پس از اینکه خریدت تو سیستم ثبت شد، امتیازات، معادل درصد مشخصی از خریدت افزایش پیدا میکنه.

راه چهارم – دعوت از دوستان : دوستاتو به آتینو دعوت کن و 500 امتیاز دریافت کن. ( به این نکته توجه کن که بعد از اولین فعالیت دوستات داخل اپ می تونی 500 امتیازو دریافت کنی. یعنی دوستاتو که دعوت می کنی باید حداقل یه ویدئو ببینن یا اونا هم حداقل یه نفرو به آتینو دعوت کنن و یا از فروشگاه های امتیازی، امتیاز دریافت کنن.)

راه پنجم – دیدن ویدئو : یک فیلم کوتاه ببین و 15 امتیاز بگیر ( در هر روز امکان دیدن حداکثر 5 ویدئو وجود داره).

 آتینو یه عالمه جایزه های هیجان انگیز داره. کافیه به مقدار امتیاز مورد نیاز برای هر جایزه برسی و اون جایزه رو بدون قرعه کشی به دست بیاری. مقدار امتیاز مورد نیاز برای به دست آورن هر جایزه مشخص شده. وقتی به مقدار امتیاز مورد نیاز رسیدی، اول به موجودی جایزه نگا کن و بعد در صورت موجود بودن جایزه، گزینه انتخابو کلیک کن.

 توجه توجه : به آیکن مربوط به هر شیوه امتیاز گیری دقت کن. هر فروشگاه امتیازی، شیوه امتیازدهی خاص خودش رو داره. مثلا ممکنه یه فروشگاه امتیازی واسه بازدید کردن به شما 100 امتیاز بده و یه فروشگاه امتیازی دیگه 50 امتیاز بده. میزان امتیاز و نوع شیوه امتیاز گیری از هر فروشگاه امتیازی به طور کامل مشخص شده.

 

 

 

مطالب مرتبط:

چگونه تکنولوژی آیبیکن به افزایش فروش کسب و کارهای کوچک کمک می کند؟

تکنولوژی آیبیکن (iBeacon technology) به صاحبان کسب و کار و بازاریابان کمک می کند تا فروش خود را به طور شگفت انگیزی افزایش دهند.

شش راه برای بهبود تجربه افراد در کتابخانه ها با تکنولوژی آیبیکن

بیکن ها را می توان در نقاط کلیدی کتابخانه نصب کرد و از این طریق مراجعه کنندگان را از طریق تور مجازی به نقاط مختلف کتابخانه هدایت کرد. هنگامی که افراد به نقاط استراتژیک رسیدند می توان با ارسال ویدئو یا تصویر، به آن ها اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده بهتر از این منطقه را ارائه داد.

بهبود استراتژی بازاریابی کافه ها و کافی شاپ ها با تکنولوژی آیبیکن

چگونه مشتریان جدید را به کافی شاپ خود جذب کنید؟ مکان خوب، محیط منحصر به فرد و دوستانه، ارائه با کیفیت نوشیدنی ها و… می تواند شروع خوبی باشد، اما این شروع با توجه به اینکه هر کسی می تواند در هر کجا که باشد(حتی گاهی اوقات آنلاین)، نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهد؛ کافی است؟

مزایای تکنولوژی آیبیکن (iBeacon) و آینده آن در صنعت خرده فروشی

اپل در سال 2013، تکنولوژی آیبیکن را در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی معرفی کرد. تکنولوژی آیبیکن به طور قابل ملاحظه ای در صنعت خرده فروشی تغییر و تحول ایجاد کرده است. در حقیقت، برخی از افراد معتقدند که آیبیکن، انگیزه خرید از فروشگاه های آنلاین را کاهش می دهد و متقابلا نقش مهمی در خرید مردم از فروشگاه های فیزیکی خواهد داشت و موجب افزایش فروش کسب و کار ها می شود. تحقیقات انجام شده تخمین زده اند که حدود 5.2 میلیارد خرده فروشی در طول پنج سال آینده بر روی تکنولوژی آیبیکن سرمایه گذاری خواهند کرد.

استفاده از آیبیکن (iBeacon) در استراتژی بازاریابی کافه ها و رستوران ها

در سال 2017، با انفجار عرضه بیکن ها در سراسر دنیا، قیمت این دستگاه های بلوتوثی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و قابلیت های استفاده از آن تا حدی گسترش یافته است که حتی رستوران های کوچک نیز، تعدادی بیکن در رستوران خود نصب کرده اند.

مسابقه “قلباتو آخر پاییز بشمر”

آتینو با همکاری مگااستور کیوان، در آخرین ماه پاییز یه مسابقه هیجان انگیز راه انداخته.
بدون قرعه کشی آیفون 8 ببر.

استفاده از تکنولوژی آیبیکن(iBeacon) در صنعت املاک و مستغلات

املاک و مستغلات یکی از صنایعی است که اخیرا به بازاریابی مبتنی بر بیکن برای بهبود تجربه مشتری، علاقه زیادی پیدا کرده است. با رشد چشمگیر تابلوهای تبلیغاتی برای خرید و فروش ملک، دیگر این شیوه تبلیغاتی کارایی و اثربخشی لازم را ندارد و بازاریابان فعال در حوزه املاک، باید شیوه های متفاوتی را پیش گیرند. امروزه بهتر از ارائه اطلاعات به مشتری روی گوشی های هوشمند راهی وجود دارد؟! قطعا خیر.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.