دانلود اپلیکیشن آتینو

آشنایی با آتینو

پدیده الکترونیک صبا

انقلاب دیجیتال به سرعت در حال تغییر عادات مصرف کنندگانی است که انتظارات بالا دارند. رویکردها و روش های خرید به منظور جذب مشتریان و غنی سازی تجربه خریداران، نیازمند تغییر و تکامل می باشد. رشد چشمگیر استفاده مردم از تلفن های همراه هوشمند، ضرورت استفاده از اپلیکیشن های موبایل را برای تبلیغات و اطلاع رسانی، بیش از پیش روشن می کند. پدیده الکترونیک صبا(آتینو) با هدف ارائه یک پلتفرم جامع برای تبلیغات هدفمند و اطلاع رسانی هوشمند اقدام به طراحی و توسعه اپلیکیشن آتینو نمود.

آتینو، پلتفرم ارتباط مشتری با صاحبان کسب و کار می باشد. این پلتفرم از دو اپلیکیشن تشکیل شده است. یک موبایل اپلیکیشن که برای بازدید مردم و یا خرید آن ها از فروشگاه ها به آن ها جایزه می دهد و یک وب اپلیکیشن که صاحبان کسب و کارها (بیشتر فروشگاه های زنجیره ای، رستوران، کافی شاپ و …) می توانند بیزینس خود را در آنجا مدیریت کنند. از خدمات اصلی آتینو برای کسب و کارها می توان به پیاده سازی هوشمندانه برنامه های وفاداری، تبلیغات هدفمند، کاهش هزینه های بالای تبلیغات و حذف تبلیغات چاپی اشاره کرد. آتینو سبک جدیدی از تبلیغات هدفمند را ارائه می دهد که جایگزین مدرن و سبز برای تراکت های تبلیغاتی است.

صاحبان کسب و کار در پنل مدیریتی خود، کسب و کار و محصولاتشان را معرفی می کنند. همچنین میزان امتیازی که قرار است برای بازدید و یا خرید کردن به مردم بدهند را مشخص می کنند.

مردم در اپلیکیشن موبایل آتینو، فروشگاه ها و میزان امتیازشان را بر اساس فاصله از خود، مشاهده کرده و برای خرید کردن و جمع آوری امتیاز به این فروشگاه ها (فروشگاه های امتیازی) مراجعه می کنند.

مردم تنها با به همراه داشتن موبایل هوشمند خود، عضو باشگاه مشتریان فروشگاه یا رستوران امتیازی می شوند و می توانند در آینده از تخفیف ها و برنامه های ویژه ای که برای مشتریان وفادار، صاحبان کسب و کارها قرار می دهند، استفاده کنند.