دانلود اپلیکیشن آتینو

هفت روند بهینه سازی موتور جستجو (سئو) در سال 2018

در دنیای وب، همه چیز به سرعت در حال تغییر است. سخت است که همواره با جدیدترین پیشرفت های موتورهای جستجوگر، پیش برویم. به همین دلیل شناسایی و اجرای روند بهینه سازی موتورهای جستجوگر مهم است. شرکت های بازاریابی دیجیتال معتقدند که در دنیای موتورهای جستجو، هفت ویژگی زیر در سال 2018 تاثیرگذار خواهد بود:

بک لینک

ایجاد لینک های خوب و با کیفیت که به بهبود تجربه کاربران کمک کند، یکی از راه های کلیدی است که می تواند به گوگل نشان دهد، وبسایت شما قابل اطمینان است. بک لینک ها نقش مهمی در استراتژی سئو ایفا می کنند و در سال 2018 نیز همچنان مهم هستند و اگر به دنبال جایگاه برتر در رتبه بندی گوگل هستید، آن را نادیده نگیرید.

بارگذاری سریع صفحات وبسایت

اکثر افراد، برای بارگذاری یک صفحه وب، مدت زمان زیادی منتظر نمی مانند. حتی گوگل هم همین طور است! در واقع، موتورهای جستجو صفحات آهسته را دوست ندارند. بارگذاری سریع سایت به نوبه خود می تواند یک عامل مهم در بهبود رتبه گوگل وبسایت شما باشد.

اهرم جستجوی صوتی

کاربران بیشتر و بیشتر از طریق دستورات گفتاری به اینترنت دسترسی دارند و جستجوهای خود را به صورت صوتی  در موتورهای جستجو انجام می دهند. در سال 2018 نیز تعداد آن ها رو به افزایش است. استراتژی محتوای شما باید به گونه ای باشد که عبارات کلیدی را پوشش دهد. زیرا احتمال بیشتری برای رسیدن به نتایج مطلوب وجود دارد.

ریسپانسیو یا واکنش گرا

امروزه تعداد جستجوهای اینترنتی با گوشی های هوشمند بیشتر از جستجوهای دسکتاپ شده است. پیش بینی می شود این روند ادامه دار باشد و شگفت انگیز است که گوگل در حال حاضر با اولویت بندی تلفن همراه، یک وبسایت را تست می کند. اگر شما یک وبسایت ریسپانسیو نداشته باشید، بسیاری از مشتریان احتمالی خود را از دست خواهید داد زیرا اکثر افراد از تلفن های همراه و تبلت برای جستجو استفاده می کنند.

ساخت نام تجاری (برندسازی)

سال 2018، بسیاری از شرکت ها و کسب و کار ها را تشویق می کند تا حضور برند خود در فضای وب را ثبت کنند. با دیده شدن برند شما در صفحات نتایج موتور جستجو، احتمال بیشتری وجود دارد که کاربران وب، خدمات یا محصولات شما را خریداری کنند. همچنین اگر شما در سایت های شبکه های اجتماعی مانند، فیس بوک، لینکدین و… عملکرد خوبی داشته باشید، در سیستم رتبه بندی گوگل نقش مهمی ایفا خواهد کرد.

محتوای ویدئویی

در سال 2018 نیز، همچنان یک تصویر بیش از هزار کلمه را می گوید. به همین دلیل است که اضافه کردن ویدئو ها در استراتژی سئو، یک ابزار ارزشمند برای جذب کاربر و افزایش ترافیک وبسایت است. تحقیقات نشان می دهد که مردم تمایل بیشتری به پیوند عمیق با تصاویر دارند و بهتر می توانند با آن ارتباط برقرار کنند. استفاده از ویدئو برای انتقال پیام های تجاری به کاربران، موجب جذب مخاطب و اشتراک گذاری بیشتر برند شما در فضای وب خواهد شد.

سرمایگه گذاری در محتوا

پر کردن صفحات وبسایت با کپی کردن مطالب دیگران، کاملا به ضرر شماست و باعث می شود گوگل شما را جریمه کند. استخدام یک نویسنده حرفه ای برای ایجاد مقالات با کیفیت بالا، گزارش ها، بررسی ها و توضیحات محصول؛ ترافیک واقعی را به وبسایت شما روانه می کند.

 

 

مطالب مرتبط:

بهترین پیش بینی های تجارت الکترونیک برای سال 2018

کسب و کارهای خرده فروشی که تمرکز خود را بر روی جوانان می گذارند، به روش های فروش آنلاین برای حفظ سرعت تغییر با عادت های خرید خریداران نسل بعدی، سازگار شده اند. صرفه جویی در هزینه ها و استفاده بهینه از سرمایه گذاری ها بر اساس خواسته های بازار مدرن، باعث شده است تا کسب و کار ها به سمت وب سایت های تجارت الکترونیک جذب شوند.

شش روند ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیلی) در سال 2018

ایمیل همچنان یکی از موثرترین راه های ارتباط با مشتریان است و اهمیت این موضوع در سال 2018 نیز تغییر نخواهد کرد. 91 درصد از مصرف کنندگان آمریکایی از ایمیل استفاده می کنند و 66 درصد آن ها از طریق دریافت ایمیل، به صورت آنلاین خرید می کنند. آمارها نشان می دهد که محتوای مناسب برای ایمیل ها جز خیلی مهمی است و اگر کسب و کار شما در فضای آنلاین فعالیت می کند باید به محتوای ایمیل های ارسالی بسیار توجه کند.

هفت گام آسان برای موفقیت کسب و کارتان در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی می توانند پیچیده باشند اما در واقع، مراحل آن برای بازاریابی موفقیت آمیز چندان سخت نیست. در این مطلب، هفت مرحله برای موفقیت شبکه های اجتماعی را توضیح خواهیم داد:

وفادار سازی مشتریان از طریق اپلیکیشن تلفن همراه آتینو

هیچ چیز ارزشمندتر از داشتن یک کاربر وفادار نیست. اما یافتن این مصرف کنندگان وفادار در تلفن همراه می تواند یک چالش بزرگ برای بسیاری از برند ها و خرده فروشان باشد. برنامه های وفاداری متنوع آتینو می تواند یکی از بهترین کانال ها برای وفادار ساختن مشتریان از طریق تلفن همراه شان باشد. آتینو با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا (iBeacon)، استراتژی های جدیدی را در حوزه بازاریابی و تبلیغات دیجیتال به کسب و کارها ارائه می دهد:

روند بازاریابی محتوا در سال 2018

تا همین اواخر داشتن یک وبلاگ فعال و به اندازه کافی جذاب برای به دست آورن مشتریان و جلب توجه الگوریتم گوگل بسیار مهم بود. برند های بزرگ معمولا به وبلاگ نویسی سنتی متعهد هستند و به طور مرتب پست می گذارند. اما در سال 2018، وبلاگ ها به تنهایی کافی نخواهند بود. راه کارهای بازاریابی محتوا در طول زمان تغییر کرده است و هموراه باید با تمرکز بیشتر روی محتوا کار

چرا سال 2017 سال چت بات ها است؟

پیش از سال 2017، تصور افراد از ربات ها و مخصوصا چت بات ها این بود که آن ها می توانستند پاسخ های اولیه از پیش تهیه شده ای را به یک فرد ارائه دهند. اما امروزه شاهد این هستیم که به قدری چت روم ها و بات ها پیشرفت کرده اند که یک فرد متوجه نمی شود که دارد با یک انسان چت می کند یا یک ربات!

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.