دانلود اپلیکیشن آتینو

شش روند ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیلی) در سال 2018

ایمیل همچنان یکی از موثرترین راه های ارتباط با مشتریان است و اهمیت این موضوع در سال 2018 نیز تغییر نخواهد کرد. 91 درصد از مصرف کنندگان آمریکایی از ایمیل استفاده می کنند و 66 درصد آن ها از طریق دریافت ایمیل، به صورت آنلاین خرید می کنند. آمارها نشان می دهد که محتوای مناسب برای ایمیل ها جز خیلی مهمی است و اگر کسب و کار شما در فضای آنلاین فعالیت می کند باید به محتوای ایمیل های ارسالی بسیار توجه کند.

روند بازاریابی ایمیلی در سال 2018 در همان مسیری ادامه خواهد یافت که بازاریابی ایمیلی در سال 2017 انجام می شود. ایمیل ها به صورت اتوماتیک و با ویدئوهای بیشتر، شخصی تر و تعاملی تر ارسال می شوند.

در ادامه شما را با برخی از روندهای بازاریابی ایمیلی در سال 2018 آشنا خواهیم کرد:

موبایل فرندلی

این خیلی خوب است که مخاطبان شما به ایمیل خود در تلفن همراه هوشمندشان دسترسی دارند. این به این به معنی است که ایمیل هایی که ارسال می کنید، باید به راحتی روی یک دستگاه تلفن همراه قابل خواندن باشد. تا سال 2018، هشتاد درصد از مصرف کنندگان از طریق تلفن همراه خود به ایمیل شان دسترسی خواهند داشت. پس ایمیل های ارسالی شما باید قابلیت تطبیق با انواع گوشی های هوشمند و تبلت ها را داشته باشند.

ویدئو

ویدئوها به مخاطبان شما کمک می کنند تا با سرعت بیشتری مفهوم پیام شما را درک کنند و تلاش کمتری برای درک پیام داشته باشند به ویژه در دستگاه های تلفن همراه. می توانید در ایمیل های ارسالی از انواع ویدئو و GIF های متحرک استفاده کنید تا مخاطبان بیشتری را جذب کنید.

شخصی سازی

ارسال انبوه ایمیل نمی تواند چندان موثر باشد و بهتر است برای اثر بخشی بیشتر از ایمیل های شخصی سازی شده با نام مشتریان تان استفاده کنید و آن ها را در پیام تان مخاطب قرار دهید.ایمیل هایی که در آن ها از اسم افراد استفاده می شود نسبت به ایمیل هایی که از واژه “مشتری عزیز” استفاده می کنند، نرخ جذب بالاتری دارند.

تعامل

تعامل در سال 2018 افزایش خواهد یافت. تعامل با مشتریان تان را با استفاده از GIF، آزمون ها، قابلیت های افزودن به سبد خرید در ایمیل و… افزایش دهید. راه دیگر افزایش تعامل، این است که محتوا را به افرادی ارسال کنید که مخاطبان واقعی شما هستند. قبل از ارسال ایمیل، یک هدف برای خود ایجاد کنید. قبل از تهیه پیش نویس ایمیل خود، در مورد آنچه که مشترکان شما می خواهند، فکر کنید. هدف از ارسال ایمیل را مشخص کنید و سپس کل متن ایمیل را بنویسید. به طور مثال اگر می خواهید پست وبلاگ تان خوانده شود، یک لینک از پست وبلاگ را ارسال کنید.

تجزیه و تحلیل داده ها

از داده های به دست آمده برای بهود نرخ باز شدن ایمیل ها استفاده کنید. از تجزیه و تحلیل ها برای بازخورد استفاده کنید. با روزهایی که ایمیل خود را ارسال می کنید، بازی کنید و ببینید چه روزی برای ارسال ایمیل بهتر است. به طور مثال، سه شنبه ها و چهارشنبه ها و پنجشنبه ها محبوب ترین روزها برای ارسال ایمیل هستند، بنابراین ایمیل هایی که در یکی از این روزها ارسال می شوند، به احتمال زیاد باز نمی شوند زیرا مشترکین شما با ایمیل های دیگر مشغول هستند. همواره به تجزیه و تحلیل داده ها ادامه دهید. اگر لغو اشتراک ایمیل زیاد است، پس شما باید به دنبال یافتن مشکل در محتوای ایمیل ها باشید.

محتوا

راه دیگری که می توان برای افزایش نرخ بازده و کاهش میان ایمیل های باز نشده به کار برد، این است که محتوای جذاب و مناسب را به مخاطبان تان ارسال کنید و انگیزه آن ها برای بازکردن ایمیل و خواندن ایمیل را افزایش دهید.

 

مطالب مرتبط:

هفت روند بهینه سازی موتور جستجو (سئو) در سال 2018

در دنیای وب، همه چیز به سرعت در حال تغییر است. سخت است که همواره با جدیدترین پیشرفت های موتورهای جستجوگر، پیش برویم. به همین دلیل شناسایی و اجرای روند بهینه سازی موتورهای جستجوگر مهم است. شرکت های بازاریابی دیجیتال معتقدند که در دنیای موتورهای جستجو، هفت ویژگی زیر در سال 2018 تاثیرگذار خواهد بود:

بهترین پیش بینی های تجارت الکترونیک برای سال 2018

کسب و کارهای خرده فروشی که تمرکز خود را بر روی جوانان می گذارند، به روش های فروش آنلاین برای حفظ سرعت تغییر با عادت های خرید خریداران نسل بعدی، سازگار شده اند. صرفه جویی در هزینه ها و استفاده بهینه از سرمایه گذاری ها بر اساس خواسته های بازار مدرن، باعث شده است تا کسب و کار ها به سمت وب سایت های تجارت الکترونیک جذب شوند.

هفت گام آسان برای موفقیت کسب و کارتان در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی می توانند پیچیده باشند اما در واقع، مراحل آن برای بازاریابی موفقیت آمیز چندان سخت نیست. در این مطلب، هفت مرحله برای موفقیت شبکه های اجتماعی را توضیح خواهیم داد:

وفادار سازی مشتریان از طریق اپلیکیشن تلفن همراه آتینو

هیچ چیز ارزشمندتر از داشتن یک کاربر وفادار نیست. اما یافتن این مصرف کنندگان وفادار در تلفن همراه می تواند یک چالش بزرگ برای بسیاری از برند ها و خرده فروشان باشد. برنامه های وفاداری متنوع آتینو می تواند یکی از بهترین کانال ها برای وفادار ساختن مشتریان از طریق تلفن همراه شان باشد. آتینو با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا (iBeacon)، استراتژی های جدیدی را در حوزه بازاریابی و تبلیغات دیجیتال به کسب و کارها ارائه می دهد:

روند بازاریابی محتوا در سال 2018

تا همین اواخر داشتن یک وبلاگ فعال و به اندازه کافی جذاب برای به دست آورن مشتریان و جلب توجه الگوریتم گوگل بسیار مهم بود. برند های بزرگ معمولا به وبلاگ نویسی سنتی متعهد هستند و به طور مرتب پست می گذارند. اما در سال 2018، وبلاگ ها به تنهایی کافی نخواهند بود. راه کارهای بازاریابی محتوا در طول زمان تغییر کرده است و هموراه باید با تمرکز بیشتر روی محتوا کار

چرا سال 2017 سال چت بات ها است؟

پیش از سال 2017، تصور افراد از ربات ها و مخصوصا چت بات ها این بود که آن ها می توانستند پاسخ های اولیه از پیش تهیه شده ای را به یک فرد ارائه دهند. اما امروزه شاهد این هستیم که به قدری چت روم ها و بات ها پیشرفت کرده اند که یک فرد متوجه نمی شود که دارد با یک انسان چت می کند یا یک ربات!

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.