دانلود اپلیکیشن آتینو

 

چرا سال 2017 سال چت باتها است؟

پیش از سال 2017، تصور افراد از ربات ها و مخصوصا چت بات ها این بود که آن ها می توانستند پاسخ های اولیه از پیش تهیه شده ای را به یک فرد ارائه دهند. اما امروزه شاهد این هستیم که به قدری چت روم ها و بات ها پیشرفت کرده اند که یک فرد متوجه نمی شود که دارد با یک انسان چت می کند یا یک ربات!

چت بات ها آینده بازاریابی هستند و بسیاری از برند های بزرگ استفاده از چت بات ها را برای بازاریابی، فروش و ارائه خدمات بهتر به مشتری آغاز کرده اند. چت بات ها به سرعت در حال گسترش هستند و قابلیت های انسانی را در خود تقویت می کنند.

چرا سال 2017 سال ربات ها است؟

1- فهم زبان طبیعی پیشرفت کرده است:

پیشرفت درک زبان طبیعی موجب شده است تا افراد بیش از هر زمان دیگری از چت بات ها استفاده کنند. سال 2017 زمان ایده آل برای راه اندازی یک چت بات برای پاسخ به سوالات و ارائه اطلاعات به افراد است.

2- انتظارات مشتریان تغییر کرده است:

همیشه خوشحال نگه داشتن مشتریان، کار نسبتا دشواری است و این به این دلیل است که آن ها همواره گزینه های بیشتری پیش رو دارند (از رقبای شما). افراد در قرن بیست و یکم تحمل ساعت ها انتظار برای دریافت اطلاعات را ندارند و ترجیح می دهند در کم ترین زمان ممکن به خواسته های خود برسند. در حال حاضر ربات ها می توانند کمک کننده باشند و اطلاعات مورد نیاز افراد را در اختیارشان قرار دهند. تعامل مشتریان با ربات ها، سریع تر و کارآمد تر است و افراد احساس رضایت بیشتری خواهند داشت.

3- چت بات ها می توانند کار شما را ساده تر کنند:

ربات ها اکنون می توانند سوالات متداول را پاسخ دهند و محتوای مناسب را توزیع کنند. ربات ها به افراد کمک می کنند تا در زمان و منابع با ارزش آن ها صرفه جویی شود.

4- چت بات ها می توانند از اطلاعات شخصی سازی شده برای بازاریابی و تبلیغات استفاده کنند:

کلید اصلی برای یک محتوای خوب بازاریابی، شخصی سازی کردن است. ربات ها می توانند به شما کمک کنند و اطلاعاتی را که قبلا در مورد مشتریان تان جمع آوری کرده اید، تجزیه و تحلیل کنید تا بات ها بتوانند ایمیل های سفارشی بیشتری را ارسال کنند و در زمینه های مفیدتری با مشتریان در تماس باشند.

 

مطالب مرتبط:

هفت روند بهینه سازی موتور جستجو (سئو) در سال 2018

در دنیای وب، همه چیز به سرعت در حال تغییر است. سخت است که همواره با جدیدترین پیشرفت های موتورهای جستجوگر، پیش برویم. به همین دلیل شناسایی و اجرای روند بهینه سازی موتورهای جستجوگر مهم است. شرکت های بازاریابی دیجیتال معتقدند که در دنیای موتورهای جستجو، هفت ویژگی زیر در سال 2018 تاثیرگذار خواهد بود:

بهترین پیش بینی های تجارت الکترونیک برای سال 2018

کسب و کارهای خرده فروشی که تمرکز خود را بر روی جوانان می گذارند، به روش های فروش آنلاین برای حفظ سرعت تغییر با عادت های خرید خریداران نسل بعدی، سازگار شده اند. صرفه جویی در هزینه ها و استفاده بهینه از سرمایه گذاری ها بر اساس خواسته های بازار مدرن، باعث شده است تا کسب و کار ها به سمت وب سایت های تجارت الکترونیک جذب شوند.

شش روند ایمیل مارکتینگ (بازاریابی ایمیلی) در سال 2018

ایمیل همچنان یکی از موثرترین راه های ارتباط با مشتریان است و اهمیت این موضوع در سال 2018 نیز تغییر نخواهد کرد. 91 درصد از مصرف کنندگان آمریکایی از ایمیل استفاده می کنند و 66 درصد آن ها از طریق دریافت ایمیل، به صورت آنلاین خرید می کنند. آمارها نشان می دهد که محتوای مناسب برای ایمیل ها جز خیلی مهمی است و اگر کسب و کار شما در فضای آنلاین فعالیت می کند باید به محتوای ایمیل های ارسالی بسیار توجه کند.

هفت گام آسان برای موفقیت کسب و کارتان در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی می توانند پیچیده باشند اما در واقع، مراحل آن برای بازاریابی موفقیت آمیز چندان سخت نیست. در این مطلب، هفت مرحله برای موفقیت شبکه های اجتماعی را توضیح خواهیم داد:

وفادار سازی مشتریان از طریق اپلیکیشن تلفن همراه آتینو

هیچ چیز ارزشمندتر از داشتن یک کاربر وفادار نیست. اما یافتن این مصرف کنندگان وفادار در تلفن همراه می تواند یک چالش بزرگ برای بسیاری از برند ها و خرده فروشان باشد. برنامه های وفاداری متنوع آتینو می تواند یکی از بهترین کانال ها برای وفادار ساختن مشتریان از طریق تلفن همراه شان باشد. آتینو با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا (iBeacon)، استراتژی های جدیدی را در حوزه بازاریابی و تبلیغات دیجیتال به کسب و کارها ارائه می دهد:

روند بازاریابی محتوا در سال 2018

تا همین اواخر داشتن یک وبلاگ فعال و به اندازه کافی جذاب برای به دست آورن مشتریان و جلب توجه الگوریتم گوگل بسیار مهم بود. برند های بزرگ معمولا به وبلاگ نویسی سنتی متعهد هستند و به طور مرتب پست می گذارند. اما در سال 2018، وبلاگ ها به تنهایی کافی نخواهند بود. راه کارهای بازاریابی محتوا در طول زمان تغییر کرده است و هموراه باید با تمرکز بیشتر روی محتوا کار

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.