دانلود اپلیکیشن آتینو

http://atyno.com/%d8%a8%d9%84%d8%a7%da%af/%d8%aa%d8%a8%d9%84%db%8c%d8%ba%d8%a7%d8%aa-%d9%85%d8%af%d8%b1%d9%86-%d8%af%db%8c%d8%ac%db%8c%d8%aa%d8%a7%d9%84-%d8%b3%d8%a7%db%8c%d9%86%db%8c%d8%ac-%d8%a8%d8%ae%d8%b4-%da%86%d9%87%d8%a7%d8%b1/

پیرامون مباحث بخش گذشته، در این بخش ، شما را با روش های نوین تبلیغات آشنا می کنیم.

روش های تبلیغات مدرن

تکنیک های تبلیغاتی زیادی برای ترویج محصولات و خدمات وجود دارد، ما در این قسمت به برخی از محبوب ترین و جذاب ترین تکنیک های تبلیغات مدرن اشاره می کنیم.

این شیوه از تبلیغات از پرکاربردترین و موثرترین شیوه های تبلیغات در عصر حاضر است. دیجیتال ساینیج از زیرمجموعه های تبلیغات محیطی است. دیجیتال ساینیج باعث صرفه جویی در هزینه های شما می شود و آگاهی از نام تجاری شما و قدرت تصمیم گیری خرید را به شدت افزایش می دهد. در قسمت های بعدی به طور مفصل به شرح این شیوه نوین تبلیغاتی می پردازیم.

  • تبلیغات بنری اینترنتی Banner Advertising

رایج ترین شیوه تبلیغات در فضای مجازی، تبلیغات بنری می باشد. در این نوع از شیوه های تبلیغ، اطلاعاتی درباره نام تجاری و لوگو و خدمات و محصولات شرکت، به صورت متحرک یا ثابت بر روی یک بنر نمایش داده می شود. تبلیغات بنری ، یک ابزار قدرتمند در جذب مخاطب است.

  • تبلیغات موبایلی Mobile Advertising

یکی از موثرترین شیوه تبلیغات در عصر حاضر، تبلیغات موبایلی است. موبایل به عنوان یک تکنولوژی جدید با استفاده های متفاوت به دلیل ویژگی های منحصر بفردش از جمله شخصی بودن، در دسترس بودن، مبتنی بر مکان بودن و … فرصت های بی نظیری را برای شرکت ها و سازمان ها ایجاد کرده تا هر کس بتواند به تناسب محصول خود از این فرصت برای تبلیغات جدید استفاده کند.

  • تبلیغات ایمیلی Email Advertising

این شیوه از تبلیغات، کم هزینه ترین و ماندگار ترین شیوه تبلیغات است و اثرگذاری قابل توجهی دارد. ارسال ایمیل گروهی هوشمندانه نتایج مثبت قابل توجهی را در دراز مدت برای شرکت فراهم می کند.

  • تبلیغات وبلاگی Blog Advertising

یک بلاگ به روز و فعال و دارای مطالب جذاب، قطعا نقش پررنگی در افزایش فروش یک شرکت خواهد داشت. این شیوه از تبلیغات، اگر به درستی و هوشمندانه اجرا شود، اثرگذاری قابل توجهی دارد.

  • تبلیغات کلیکی ppc : pay per click) / cpc : cost per click )

تبلیغات کلیکی یعنی پرداخت به ازای هر کلیک. یعنی شما تا زمانی که کلیکی بر روی تبلیغ شما صورت نگیرد، مبلغی رو پرداخت نمی کنید! این شیوه از تبلیغات، یک روش موثر برای بهبود سریع رتبه الکسا است.

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.