دانلود اپلیکیشن آتینو

تبلیغات دیجیتال

 نشانه های دیجیتال و تبلیغات کسب و کارها

تکنولوژی دیجیتال ساینیج، مزایای بسیاری دارد که می تواند کسب و کار ها را برای رسیدن به موفقیت کمک کند. همانند بسیاری از چیزها در دنیا، دیجیتال ساینیج نیز به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به یک محصول دیجیتال است. کم کم، نشانه های کاغذی فروش از بین می روند و جای خود را به نشانه های دیجیتال می دهند. آینده متعلق به نشانه های دیجیتال است. نشانه های کاغذی وظیفه خود را برای سال های بسیاری به درستی انجام دادند اما دیگر عمر آن ها به پایان رسیده است و نوبت نشانه های دیجیتال است. مانند خطوط تلفن ثابت که امروزه جای خود را به خطوط تلفن همراه داده اند.

برای بازاریابی و تبلیغات کسب و کارتان می توانید از صفحه نمایش های دیجیتال و تعاملی استفاده کنید.

چشم همه به شماست:

نکته مهم در بازاریابی این است که توجه افراد را به کسب و کار خود جلب کنید. شما می خواهید که مشتریان به تبلیغات شما توجه کنند و با شما تعامل برقرار کنند و در نهایت از شما خرید کنند. رسیدن به این هدف، به وسیله دیجیتال ساینیج، بسیار ساده و راحت است. به این ترتیب، کسب و کار شما می تواند از این ابزار جدید بازاریابی برای جذب مشتری استفاده کند. آمار ها نشان می دهد که 70 درصد از افراد، از طریق مشاهده ویدئو های نمایش داده شده از طریق مانیتورهای دیجیتال، جذب می شوند.

نگاه به آینده:

نشانه های دیجیتال بسیار گسترده هستند و به اطلاعاتی که می توانند فراهم کنند، محدود نمی شوند. در حالی که نشانه های سنتی به پیام های واضح و روشن محدود می شوند، گزینه های دیجیتال به مشتریان این اجازه را می دهند که در مورد معاملات فعلی و فرصت های تبلیغاتی آینده بیشتر بدانند. راهکارهای دیجیتال، برای هر کسب و کاری دارای مزیت تجربه مشتری می باشد. مشتری می تواند از طریق مانیتورهای تعاملی از پیشنهادات روز آگاه شود و می تواند فروش های آینده و پیشنهادات آینده را از طریق تعامل با صفحه نمایش لمسی، مرور کند. این تعاملات، یک منبع بزرگ برای دریافت اطلاعات از مصرف کنندگان است. از این طریق می توان مشتریان وفادار که بارها به شما مراجعه کرده اند را شناسایی نمود.

کاهش هزینه ها:

فراهم کردن تجهیزات تکنولوژی دیجیتال ساینیج، در ابتدا بسیار هزینه بر است اما در دراز مدت، این تکنولوژی، برای کسب و کار شما صرفه اقتصادی خواهد داشت. تبلیغات چاپی و نشانه های سنتی، در طول زمان می تواند بسیار پرهزینه باشند به خصوص اگر کسب و کار شما به طور مداوم نیازمند تبلیغات به روز و جدید باشد. سیستم دیجیتال ساینیج، قابلیت به روز رسانی محتوا بدون هیچ هزینه ای را داراست. هزینه های تبلیغات و بازارابی، بخش اعظم هزینه های یک کسب و کار را به خود اختصاص داده اند که در طولانی مدت، این هزینه ها با استفاده از تبلیغات دیجیتال، به شدت کاهش پیدا خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.