دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

 برای پیاده سازی یک سیستم دیجیتال ساینیج به چه افرادی نیاز است؟

راه اندازی ساده یک سیستم دیجیتال ساینیج، فقط به یک نفر جهت مدیریت و اداره سیستم نیاز دارد. اما برای راه اندازی یک شبکه توزیع یافته به افرادی بیشتری نیاز است که در اینجا به برخی از نقش ها که برای راه اندازی سیستم دیجیتال ساینیج، ضروری هستند، اشاره می کنیم:

مدیر فنی

مدیر فنی، معمولا فردی از بخش آی تی است که مسولیت اجرا و پیاده سازی، صدورمجوز، امنیت سیستم و موضوعات و مسائل فنی و شبکه را بر عهده دارد. مدیر فنی، سیستم را راه اندازی کرده و تنظیمات نرم افزاری و سخت افزاری آن را به طور پیش فرض نصب می کند و در طول عمر سیستم، به روز رسانی های سخت افزاری و نرم افزاری ان را مدیریت می کند.

مدیر محتوا

مدیر محتوا مسئول ارتباطات کارمندان، بازاریابی و روابط عمومی، و پیش برنده استراتژی های ارتباطاتی شرکت است.مدیر محتوا به طور کلی محتوای نمایش داده شده بر روی دیجیتال ساینیج را تعیین می کند.

طراح قالب و الگو

وظیفه مدیر محتوا مشخص کردن آرم و لوگو، طرح های رنگی،  فونت ها و عناصر دیگر، و وظیفه طراحان قالب و طرح، ایجاد این ایده هاست. قالب های پیام درون نرم افزار دیجیتال ساینیج طرح های استانداردی هستند که آنچه را که تولیدکنندگان محتوا می توانند تغییر دهند را محدود می کند. یک قالب، شامل یک پس زمینه، عنوان و فونت، از پیش تعیین شده است _درست مثل یک فرم خالی. قالب های آماده باعث صرفه جویی در زمان ایجاد محتوا می شود. چرا که با وجود قالب های استاندارد تنها چیزی که نیاز به اضافه کردن دارد، نوشتن یک متن و اضافه کردن یک تصویر و سپس ارسال پیام است. .

طراحان دارایی

دارایی شامل تمام تصاویر، ویدئوها، پاورپوینت ها و انواع دیگر فایل های نمایش داده شده بر روی سیستم دیجیتال ساینیج می شود. طراحان دارایی تیم خلاق شرکت هستند  که از نرم افزارهایی نظیر فوتوشاپ، فلش و … برای ایجاد ارتباطات دیجیتال استفاده می کنند.

سازندگان محتوا

زیبایی یک سیستم مدیریت  محتوا تا حد زیادی بستگی به این دارد که  شما بتوانید تعداد زیادی از افراد را برای ارائه محتوای دیجیتال ساینیج به کار گیرید. سازندگان محتوا معمولا فقط اجازه ایجاد پیام در نرم افزار یا قالب های پاورپوینت را دارند. در موارد معدودی ممکن است که به انها اجازه وارد کردن تصاویر و ویدئو هم داده شود.

تایید کنندگان محتوا

تایید کنندگان محتوا، می توانند رئیس بخش گروه طراحان یا مدیر محتوا باشند. تاییدکننده محتوا، در جهت اطمینان از دقیق و مناسب بودن محتوای ارسالی،  تمام موارد ارسالی توسط کاربران و طراحان را بررسی می کند.

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.