دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج
تکنولوژی دیجیتال ساینیج در پارک ها

ایستادن در صف انتظار برای سوار شدن وسایل بازی، بدترین بخش بازدید از هر پارک تفریحی است.

اما صفحه نمایش های دیجیتال مستقر در پارک ها، زمان انتظار را به یک زمان سرگرم کننده برای مهمانان تبدیل ساخته اند.

اخیرا یکی از شرکت های سرگرمی در کانادا سیستمی به نام FUN TV (یک سیستم دیجیتال ساینیج طراحی شده در فضای باز) را به منظور سرگرم ساختن و افزایش تجربه بازدیدکنندگان، طراحی کرده است که سالانه بیش از 23 میلیون نفر را پوشش می دهد.

FUN TV یک صفحه نمایش 55 اینچ با صوتی کامل در فضای باز است که برنامه های تفریحی مختلفی را در پارک به نمایش می گذارد.

برنامه هایی نظیر: اخبار، شرایط آب و هوا، ورزش، بازی های تعاملی و موسیقی فیلم ها و … .

FUN TV، ارزش افزوده ای را برای بازدیدکنندگان، سرمایه گذاران و تبلیغ کنندگان، فراهم می کند.

به محض ورود بازدیدکنندگان به پارک، تجارب دیجیتالی شروع می شود. برنامه همچنین قابلیت ایجاد محتوا و پیام های سفارشی برای گروه ها و افراد برجسته را دارد و به منظور ترویج رویدادهای خاص مورداستفاده قرار می گیرد.

صفحه نمایش های متعدد در سراسر پارک، سرگرمی و اطلاعات زیادی را برای بازدیدکنندگان فراهم می کند، از جمله شرایط آب و هوایی، سردترین و گرم ترین ساعات روز، آب و هوای نامساعد، تا بازدیدکنندگان بتوانند بر این اساس، روز خود را برنامه ریزی کنند.

درک زمان انتظار

هیچ کس دوست ندارد در یک صف، 90 دقیقه به انتظار بایستد. راه حل لذت بخش ساختن زمانی که افراد ساعت های بی شماری را در صف انتظار در پارک به سر می برند، دیجیتال ساینیج است.

محتوای نمایشی توسط دیجیتال ساینیج، کاملا مربوط به خود پارک است.

محتوا می تواند شامل هر چیزی از پخش موسیقی گرفته تا نمایش فیلم، و همینطور پخش اخبار مرتبط، بسته به مخاطبان هدف باشد. و این محتوا به آسانی قابل تغییر دادن هستند.

به طور مثال یک راه حل عالی برای سرگرم ساختن کودکان و رضایت پدر و مادرشان، نمایش کارتون است.

تبلیغات

با وجود دیجیتال ساینیج، گزینه های تبلیغات بی شمارند. فروشندگان و مغازه های بی شماری درون پارک ها وجود دارند: فست فودها، هدیه سراها، کاریکاتوریست ها، عکاسان و … .

با استفاده از دیجیتال ساینیج این افراد می توانند تبلیغات شان را در معرض دید افراد بیشتری در پارک قراردهند.

ایجاد تجربه دیجیتال

دیجیتال ساینیج می تواند برای نمایش شمارش معکوس در هنگام سوار وسایل شدن و یا برای شبیه سازی تجربه سوار شدن، مورد استفاده قرار گیرد.

راحتی و سرعت در به روز رسانی محتوا

به روز رسانی محتوا هرگز آسان نیست. کارکنان می توانند محتوا را از طریق کامپیوتر، به روز کنند.

مثلا یک آگهی و تبلیغ از صفحه نمایش پخش می‌شود و سپس با یک کلیک به منظور سرگرم ساختن بازدیدکنندگان، فیلم پخش می شود.

توانایی نمایش در فضای باز

نصب دیجیتال ساینیج در فضای باز در پارک، گزینه های بی شماری را برای محتوا، ارائه می دهد.

اما آنچه اهمیت دارد، این است که از درست کار کردن دیجیتال ساینیج در فضای باز، اطمینان حاصل شود.

نمایش دیجیتال ساینیج در فضای باز، یک سری مشکلات را به وجود می آورد، اما اگر شما راه حل های دیجیتال ساینیج درستی را به کار گیرید، با هیچ گونه مشکلی در زمینه اجرا روبه رو نخواهید شد.

سیستم های نمایشی فضای باز مناسب، قادر به مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی نظیر باران، باد، گردوغبار و … است.

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

پریسا رنجبر

کارشناس ارشد مارکتینگ