دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

دیجیتال ساینیج در مراکز آموزشی، دانشگاه ها و محیط های علمی

2- تقویت یادگیری

در حال حاضر، بسیاری از کلاس های درس در دانشگاه ها به پروژکتور مجهز هستند. استفاده از دیجیتال ساینیج در کلاس های درس، با به کارگیری محتوای چند رسانه ای، فرصت خیلی خوبی برای افزایش اثربخشی سخنرانی به دست می دهد. اساتید می توانند با بکارگیری دیجیتال ساینیج ، اسلایدهای مهم را نشان دهند و یا اینکه فیلم های مرتبط با محتوای تدریسی را پخش نمایند. همیشه یکی از نگرانی های اساتید این است که دانشجویان توجه کافی به سخنرانی و ارائه شان نداشته باشند، اما می توان با قرار دادن یک صفحه نمایش لمسی در مقابل دانشجویان، از این نگرانی کاست و احتمال توجه دانشجویان به تدریس استاد را بالابرد.

طبق مطالعات صورت گرفته نمایش منظم اسلایدهای پاورپوینت در طول سخنرانی نه تنها تاثیر منفی بر نمره نهایی دانشجویان ندارد، بلکه افزایش یادگیری و مشارکت دانشجویان در کلاس را هم به دنبال دارد.

3- اطلاعیه های اضطراری

بیش از 40 درصد از دانشگاه ها هیچ گونه دستورالعمل مشخصی در رابطه با اینکه در مواقع اضطراری چه کاری را در آزمایشگاه ها و محل اقامت شان انجام دهند، ندارند و از طرفی دیگر، دانشجویان و اعضای هیئت علمی و کارکنان دانشگاه می توانند در زمان بروز بحران و وضعیت اضطراری در هر مکانی باشند. حال سوال این است: آنها چگونه اطلاعات لازم را در رابطه با بروز بحران و اینکه چه اقدامی را انجام دهند، به دست می آورند؟

صفحه نمایش های دیجیتال متمرکز، به کالج ها و دانشگاه ها اجازه می دهند تا اطلاعات موردنیاز را در هر زمان و در هر نقطه از دانشگاه کسب کنند. صفحات نمایشی می توانند به منظور جلب توجه افراد هشدارها و علائم اضطراری را پررنگ تر نشان دهند و دستورالعمل هایی در خصوص اینکه افراد برای در امنیت بودن به کجا بروند و چه اقدامی را انجام دهند را ارائه دهند.

تا زمانی که دسترسی به اینترنت وجود داشته باشد، دیجیتال ساینیج از راه دور قابل به روزشدن می باشد.

4- مسیریابی

همواره پیدا کردن مسیرها و مکان ها برای مراجعه کنندگان و دانشجویان جدید در دانشگاه های بزرگ دشوار است. حتی ممکن است بعضی از افراد قدیمی دانشگاه هم برای رفتن به برخی از مکان های واقع در دانشگاه که تا به حال نرفته اند، با مشکل مواجه شوند.

نقشه های معمولی و ایستا کارایی لازم را در خصوص به روز رسانی محل ساختمان های نوساز و تغییرنام یافته و همینطور پیاده روها و خیابان هایی که برای حوادث و یا ساخت و سازها به طور موقت مسدود شده است، ندارند.

دیجیتال ساینیچ به دانشجویان این امکان را می دهد تا به راحتی ساختمان های خاص و همینطور دفاتری که در حال ساخت و ساز است را پیدا کنند و بهترین مسیر برای رسیدن به مقصد موردنظرشان را بیابند. اطلاعات لازم در خصوص ساخت و سازها و راه های مسدود شده توسط مدیران از راه دور به سیستم وارد می شود.

تقریبا 70 درصد از دانشگاه ها معتقدند دیجیتال ساینیج یک ابزار عالی برای تنظیم آموزش عالی است. دیجیتال ساینیج توزیع کارامد اطلاعات به روز و اضطراری و افزایش تجارب دانش آموزان در داخل و خارج از کلاس درس را فراهم می آورد.

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

پریسا رنجبر

کارشناس ارشد مارکتینگ