دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

دیجیتال ساینیج عامل جذب مخاطبان

ایستگاه های گاز معمولا بسیار شلوغ هستند و مشتریان، حدود سه تا پنج دقیقه زمان صرف سوختگیری می کنند. این زمان، می تواند فرصت مناسبی برای یک شرکت تبلیغاتی گاز باشد و در حین سوختگیری مشتریان، پیام تبلیغاتی خود را چند بار برای آن ها نمایش دهد. زمان توقف مشتریان کوتاه است، لذا پیام های تبلیغاتی باید به اندازه کافی در مشتریان ایجاد انگیزه کند تا بتواند تاثیرگذار باشد. همچنین از صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی می توان برای راحت تر کردن فرآیند سوختگیری استفاده نمود. به این صورت که مشتریان می توانند میزان و نوع سوخت خود را از طریق مانیتورهای دیجیتال انتخاب کنند و مبلغ سوخت گیری را نیز به صورت آنلاین و از طریق مانیتورهای تعاملی پرداخت کنند. به این ترتیب مشکل داشتن پول خرد نقد و پرداخت های اضافی نیز حل می شود.

پیاده سازی برنامه های وفاداری با دیجیتال ساینیج

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند. به طور مثال می توان به مشتریانی که ده بار به یک پمپ گاز مراجعه کردند و همه این ده بار، مبلغ سوختگیری را از طریق مانیتور های تعاملی پرداخت کردند؛ یک بار کارواش رایگان هدیه داد.

دیجیتال ساینیج یک ابزار تبلیغاتی

صفحه نمایش های دیجیتال در داخل پمپ های گاز می توانند یک ابزار تبلیغاتی مناسب برای کسب و کارها و فروشگاه های اطراف باشند. به طور مثال در هنگام ظهر، رستوران ها و کافه های اطراف پمپ گاز می توانند، پیشنهادهای ویژه روز خود را از طریق این مانیتورهای دیجیتال به نمایش بگذارند. افراد حاضر در پمپ گاز می توانند در حین سوختگیری، یک نوشیدنی یا یک میان وعده سفارش دهند، مبلغ آن را نیز به صورت آنلاین پرداخت کنند و پس از سوختگیری به کافه یا رستوران مورد نظر بروند و سفارش خود را تحویل بگیرند. به این ترتیب هم افراد در زمان خود صرفه جویی می کنند و فرآیند سفارش دهی را سریعتر انجام می دهند و هم رستوران ها و کافه های اطراف پمپ گاز، فروش خود را افزایش می دهند و همینطور پمپ های گاز با گرفتن تبلیغات فروشگاه های مجاور خود، به نوعی کسب درآمد خواهند کرد.

 

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.