دانلود اپلیکیشن آتینو

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است.

برنامه های کاربردی برای دیجیتال ساینیج

چهار مکان اصلی برای استفاده از دیجیتال ساینیج در برنامه های مشتری وجود دارد:

در فضای باز

بعضی از مکان ها دارای دیوارهایی هستند که می توان از آن برای نصب منوهای دیجیتال استفاده کرد، اما حتی رستوران هایی که بدون چنین دیواری هستند می توانند از صفحه نمایش های LCD و LED در فضای باز استفاده کنند و منو یا تبلیغات خود را به نمایش بگذارند.

در صف و فضای داخل رستوران

صفحه نمایش های دیجیتال می توانند تبلیغات، رویداد ها و یا خدمات غذا را به مشتریانی که داخل صف هستند، نشان دهند. این شیوه تبلیغ، فرصت های بازاریابی خوبی را به کسب و کار ها تقدیم می کند. همچنین می توان از کیوسک های هوشمند سلف سرویس برای فرآیند سفارش غذا استفاده کرد. در این صورت مشتریان بدون انتظار در صف و بدون نیاز به یک صندوق دار، غذای خود را سفارش داده و مبلغ آن را پرداخت می کنند.

تابلوهای منو دیجیتالی

بسیاری از رستوران ها از تخته منوهای دیجیتالی یا نمایشگرهای دیجیتالی برای نمایش وضعیت سفارش مشتریان استفاده می کنند و به مشتریان نشان می دهند که سفارش شان در چه مرحله ای است و چه مدت زمان دیگری آماده می شود.

در حین غذا خوردن

رستوران ها می توانند فیلم های تبلیغاتی یا سرگرمی هایی را برای مشتریان شان به نمایش درآورند و یا به مشتریان شان، تصاویر غذاها، نوشیدنی ها و دسرهایی که جذاب و دوست داشتنی هستند، را نشان دهند.

چهار مورد بالا اگر به صورت هوشمندانه اجرا شود، می تواند به طور چشمگیری فروش رستوران ها را افزایش دهد و زمان انتظار درک شده مشتریان را نیز کاهش دهد.

کمی بیشتر بمان!

مشتریانی که احساس کنند زمان تلف شده کمتری را داخل رستوران داشته اند، احساس خستگی کمتر و هرج و مرج کمتری می کنند؛ درنتیجه راحت تر و بیشتر پول خرج می کنند. می توان از صفحه نمایش های دیجیتال برای نشان دادن تبلیغات استفاده کرد تا مشتریان بتوانند بیشتر داخل رستوران بمانند و پول بیشتری بپردازند. با این کار اگرچه آن ها زمان بیشتری را داخل رستوران می مانند اما آن ها احساس کمتری نسبت به زمان سپری شده دارند. همچنین می توان به مشتری ها اجازه داد که از سفارش خود عکس بگیرند و آن ها را به صفحه رستوران در شبکه های اجتماعی ارسال کنند. صفحه نمایش های دیجیتال برای خانواده ها نیز فایده های خوبی دارند زیرا کودکان با سرگرمی های دیجیتالی مشغول می شوند و والدین شان می توانند در آرامش غذا بخورند و مدت زمان بیشتری در داخل رستوران بمانند.

 

مطالب مرتبط:

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.