دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است. درست است که نمایشگرهای دیجیتال به اندازه گوشی های هوشمند نیستند اما این بدان معنی نیست که آن ها نمی توانند تبلیغات مبتنی بر مکان را ارائه دهند.

تبلیغات مبتنی بر مکان چگونه است؟

تبلیغات مبتنی بر مکان (مجاورتی) به بازاریابان کمک می کند تا مشتریان را بر اساس جایی که آن ها هستند، هدف قرار دهند. تبلیغات مجاورتی می تواند به شما کمک کند تا آگهی های خاص یا پیام هایی را برای افراد مختلف در مکان های خاص، نشان دهید. امروزه با استفاده بیش از حد از دستگاه های تلفن همراه، به کار گیری بازاریابی مجاورتی و تبلیغات مبتنی بر مکان بیشتر شده است.

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان در صنعت حمل و نقل

می توان از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، هواپیماها و… استفاده کرد و انواع محتوای دیجیتال را از طریق آن به نمایش گذاشت. بر این اساس می توانید محتوا را به مخاطبان تان بر اساس موقعیت مکانی که در آن هستند، نمایش دهید. اگر اتوبوس در بخش خاصی از شهر باشد، می توان برای نمایش محتوای مربوط به آن بخش، برنامه ریزی کرد. انواع کمپین های تبلیغاتی خاص مبتنی بر مکان و زمان را می توان از طریق مانیتورهای دیجیتال پیاده سازی و اجرا کرد. محتوای نمایش داده شده از طریق مانیتورها هم جنبه اطلاع رسانی دارد و هم موجب سرگرم شدن افراد می شود و به کاهش زمان درک شده سفر کمک می کند.

قطارها به سرعت از چند مکان مختلف عبور می کنند. بر خلاف اتوبوس ها، قطارها سریعتر هستند و از مناطق بیشتری عبور می کنند. مزیت اصلی نمایشگرهای دیجیتال در قطارها این است که اطلاعات مبتنی بر مکان برای مسافری که در حال حرکت است، نمایش داده می شود و او می تواند ببیند که توقف بعدی کجاست و چه مدت طول می کشد که به آنجا برسد. تاخیر های کوتاه یا طولانی که در برنامه قطارها معمولا رایج هستند نیز از طریق مانیتورها پخش خواهند شد.

 

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.