دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج و صنعت مد

مد یک صنعت بسیار رقابتی است که همه به شدت به دنبال پیشرفت در آن هستند. تکنولوژی دیجیتال ساینیج به دلیل دارا بودن قابلیت های بصری، پتانسیل بسیار زیادی برای افزایش فروش و ایجاد آگاهی از برند در صنعت مد دارد. آگاهی از برند یکی از دارایی های اولیه هر خرده فروشی صنعت مد است، چرا که مشتریان حاضر هستند برای خرید یک محصول، به دلیل شناخته شدن بودن آن برند، پول بیشتری پرداخت کنند. صفحه نمایش های دیجیتال هنگامی که با محتوای بصری عالی همراه باشند، می توانند مجموعه بزرگی از مشتریان را به سهولت تحت تاثیر قرار دهند. محصولات صنعت مد به خودی خود شیک و جذاب هستند. حتی اگر خود محصولات هم به تنهایی نشان داده شوند، می توانند مخاطبان زیادی را به خود جذب کنند. صاحبان مد حتما بایستی برای بالا بردن آگاهی از برند، از تصاویر با کیفیت استفاده کنند. نمایش اطلاعات لازم، مفید و مرتبط با هر محصول در کنار تصویر آن، نیز می تواند در جذب مخاطب نقش به سزایی داشته باشد. صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی موجب برقراری ارتباط و تعامل با مشتریان می شوند و به کاربران اجازه می دهند تا از اطلاعات مربوط به محصولات یک برند، پیشنهادات ویژه آن برند، و… آگاه شوند. فروشگاه های فیزیکی برای رقابت با فروشگاه های آنلاین نیازمند این هستند تا از تکنولوژی های روز استفاده کنند و از این طریق مشتریان را به داخل فروشگاه ترغیب کنند. دیجیتالی شدن فروشگاه های فیزیکی این مزیت را برای مردم ایجاد می کند که علاوه بر مدرن شدن و دیجیتالی شدن فرآیند خرید، می توانند از نزدیک محصولات را نگاه کنند، لمس کنند و مقایسه کنند. خرده فروشی های مد می توانند در داخل فروشگاه شان علاوه بر استفاده از صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی از آینه های تعاملی نیز استفاده کنند. آینه های تعاملی به خریداران کمک می کنند تا بهتر بتوانند کالای مورد علاقه شان را انتخاب کنند. خریداران بدون اینکه مدت زیادی را به منظور انتخاب، پوشیدن و تعویض پوشاک صرف کنند، می توانند به راحتی و در کمترین زمان ممکن، لباس مناسب خود را با رنگ و طرح دلخواه از طریق آینه های تعاملی انتخاب کنند. همچنین آینه های تعاملی قادر هستند گزینه های بهتر و یا محصولات جدید را به خریداران پیشنهاد دهند.

 

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.