دانلود اپلیکیشن آتینو

 digital signage

سه دلیل برای افزایش استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج 

شرکت ها و سازمان ها ، استفاده از تبلیغات سنتی و ثابت را کنار گذاشته اند و به سمت تبلیغات دیجیتالی روی آورده اند. تکنولوژی دیجیتال ساینیج به عنوان یک راه حل دیجیتال برای ارتباط با مشتریان شناخته شده است. این تکنولوژی روند رو به رشدی دارد و روز به روز فراگیرتر و در دسترس تر می شود. دلایل مهم تری وجود دارد که نشان می دهد تکنولوژی دیجیتال ساینیج برای کسب و کار شما مناسب است. در ادامه سه دلیل اصلی به کارگیری دیجیتال ساینیج توسط کسب و کارها را توضیح می دهیم:

دلیل اول – انعطاف پذیری

در تبلیغات سنتی ، محتوای تبلیغات ثابت است و دارای عمر محدود و مشخصی است و امکان حذف یا اصلاح و یا اضافه کردن بخشی از محتوای تبلیغ ، میسر نیست. اما تکنولوژی دیجیتال ساینیج دارای انعطاف پذیری بالایی است و قابلیت به روز رسانی محتوا در هر لحظه را داراست. همچنین در دیجیتال ساینیج، هزینه های چاپ و توزیع فیزیکی از بین می رود و کسب و کارها با استفاده از صفحه نمایش های دیجیتالی دیگر نیازی به چاپ و تکثیر تبلیغات خود ندارند.

دلیل دوم – منبع اطلاعات مشتریان ( یک پایگاه داده بزرگ )

کسب و کارها می توانند یک پایگاه داده از مشتریانشان تشکیل دهند اطلاعات دموگرافی ، محل سکونت و… می تواند به کسب و کار شما کمک می کند تا نیازهای مخاطبان و مشتریانتان را بهتر بشناسید و آن ها را بیشتر درک کنید. دیجیتال ساینیج به هدف گذاری دقیق مخاطبان کمک می کند. شما می دانید چه نوع کالا و محصولی را به کدام نوع از مشتریان پیشنهاد بدهید! همچنین شما به وسیله صفحه نمایش های تعاملی امکان ارائه نظر و پیشنهاد را برای مشتریانتان فراهم می کنید.

دلیل سوم- بازگشت سرمایه گذاری

تکنولوژی دیجیتال ساینیج هزینه های کسب و کار شما را به حداقل می رساند و یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی محسوب می شود. تکنیک های دیجیتال ساینیج باعث بازگشت سریع سرمایه کسب و کار شما می شود.

آیا سه دلیل بالا کافی نیست ، برای اینکه شما به سمت این تکنولوژی جدید و کارآمد بشتابید؟

 

signage

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.