دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

صفحه نمایش های دیجیتال جایگزین پوستر و بروشور تبلیغاتی

آیا زمان این نرسیده است که پوستر ها و کاتالوگ های تبلیغاتی را به دور بیندازید و از محتوای دیجیتال و صفحه نمایش های لمسی برای تبلیغ کسب و کار خود استفاده کنید؟

آیا می خواهید از هزینه های اضافی و سنگین کسب و کار خود نجات پیدا کنید؟

آیا می خواهید با صرفه جویی در هزینه ها و با صرف زمان کمتر، بر روی کسب و کار خود تمرکز کنید؟

کسب و کارهای کوچک به ویژه خرده فروشان، مبالغ زیادی را صرف چاپ و تکثیر پوستر و کاتالوگ می کنند کل این فرآیند از زمان چاپ تا توزیع ، بسیار وقت گیر و هزینه بر است. با استفاده از یک سیستم دیجیتال ساینیج به راحتی می توانید کسب و کار خود را به روز رسانی و مدیریت کنید . با استفاده دیجیتال ساینیج در کسب و کارتان ، نیاز به کارکنان کمتری دارید . شما از طریق این تکنولوژی می توانید انتقادات و پیشنهادات را از مشتریانتان دریافت کنید و با آن ها تعامل هدفمند داشته باشید در صورتیکه امکان تعامل و برقراری ارتباط با مشتری از طریق پوستر و کاتالوگ امکان پذیر نیست.

ثابت در مقابل پویا

محتوا و طراحی پوستر و کاتالوگ ثابت و غیر قابل تغییر است. اگر شما اشتباهی در محتوای پوستر داشته باشید نمی توانید آن را تغییر دهید و مجبور هستید که آن را از ابتدا چاپ و تکثیر کنید که این کار هزینه زیادی را برای شما به بار می آورد. در مقابل محتوای دیجیتال قابلیت تغییر و به روز رسانی آنی را دارد و شما می توانید با استفاده از محتوای جذاب ، مشتریان را تحت تاثیر قرار دهید .

 

دیجیتال ساینیج

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.