دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

صفحه نمایش های دیجیتال و اجرای بهتر در بخش عمومی سازمان

چندی پیش، به کارگیری دیجیتال ساینیج و ابزارهای دیجیتال برای اکثر سازمان ها دور از دسترس و گران قیمت به نظر می رسید. اما در حال حاضر تکنولوژی دیجیتال ساینیج به عنوان یک راهکار عملی و مفید برای سازمان ها شناخته شده است که به مرور زمان هزینه های شرکت را نیز کاهش خواهد داد.

بهبود ارتباطات داخلی

در بخش های عمومی سازمان، همچون بخش تولید یا سایر بخش ها؛ لازم است تا بر روی دیجیتال ساینیج یک سرمایه گذاری خوب انجام شود. گاهی اوقات سازمان نیاز دارد تا اطلاعات مربوطه را به سرعت در اختیار کارکنان قرار دهد. قرار دادن صفحه نمایش های دیجیتال در نقاط استراتژیک محل کار می توانند از یک ایمیل یا پست شبکه های اجتماعی بهتر عمل کنند. صفحه نمایش های دیجیتال در محل کار می توانند با اهداف زیادی همچون ارائه اطلاعات زمان بندی شده، یادآوری مسائل مهم به کارکنان، به روز رسانی قوانین سازمان، و… مورد استفاده قرار بگیرند.

کمک به عموم با نیازهای مشترک

واحدهای بخش عمومی و فرآیند های اداری به طور طبیعی با هم هستند. یعنی شهروندان برای انجام فرآیندهای اداری شان درگیر بخش عمومی سازمان نیز می شوند. با استفاده از صفحه نمایش های دیجیتال می توانند شهروندان را در انجام کارهای اداری شان یاری نمود. به طور مثال می توان، روند انجام کارهای اداری را در قالب عکس یا فیلم از طریق صفحه نمایش های دیجیتال به شهروندان نشان داد. در این صورت وقت کارکنان سازمان برای پاسخ دادن به یک سری از سوالات شهروندان گرفته نمی شود.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات ضروری در سریع ترین زمان

با نصب مانیتورهای دیجیتال در نقاط استراتژیک سازمان، می توان اطلاعت ضروری و هشدارهای امنیتی را به سرعت به کارکنان و شهروندان انتقال داد. اطلاع کارکنان و شهروندان از وضعیت اضطراری و راهکارهای مقابله با چنین وضعیتی از طریق صفحه نمایش های دیجیتال قابل نمایش است. قطعا یک ایمیل فوری یا یک آژیر صوتی راه حل مناسبی برای آگاه کردن افراد از وضعیت اضطراری نیست.

اطمینان از اینکه همه پیام را می بینند

رویدادها و جلسات مهم می تواند از طریق ایمیل یا کانال های رسانه های اجتماعی به افراد اعلام شود اما شما نمی توانید اطمینان حاصل کنید که همه افراد این پیام ها را دریافت کردند یا خیر. با نمایش رویدادها و جلسات کاری مهم از طریق مانیتورهای دیجیتال، دیگر لازم نیست اعضای هیات مدیره ایمیل های خود را در هر لحظه چک کنند، چرا که آن ها می توانند این اطلاعات را از طریق صفحه نمایش های دیجیتال نصب شده در مکان های متعدد مشاهده کنند.

دیجیتال ساینیج

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.