دانلود اپلیکیشن آتینو

مزایای صفحه نمایش های دیجیتال در مکان های عمومی

صفحه نمایش های دیجیتال در فضاهای عمومی، کاربردهای مختلفی می توانند داشته باشند. مکان یابی و مسیریابی در فضاهای عمومی یکی از موضوع های موردبحث است. معمولا در مناطق بزرگتر، مردم در پیدا کردن راه و مقصد مورد نظر خود، نیاز به کمک دارند. یکی از کاربردهای اصلی تکنولوژی دیجیتال ساینیج، قابلیت نشان دادن مسیر در مکان های بزرگ است. در مکان هایی مانند مراکز خرید، باغ وحش ها، موزه ها، دانشگاه ها، کتابخانه ها و… موضوع مسیریابی بسیار مهم است. افراد در یک کتابخانه بزرگ، برای پیدا کردن کتاب مورد نظرشان نیازمند راهنمایی هستند. صفحه نمایش های دیجیتال می توانند اطلاعات کامل قفسه های کتاب، راهرو ها و لیست کتاب ها را در معرض نمایش قرار دهند و افراد را در یافتن کتاب مورد نظرشان یاری کنند. وجود صفحه نمایش های دیجیتال، باعث می شود تا افراد بهتر و آسان تر، چیزی را که به دنبالش هستند، پیدا کنند. در نتیجه این باعث می شود فشار کاری بر روی شخصی که در قسمت اطلاعات است، کاهش یابد. در حمل و نقل عمومی نیز می توان از مانیتورهای دیجیتال به منظور نشان دادن اطلاعات سفر و راهنمایی آسان تر مسافران استفاده کرد. مدیریت رویدادها نیز یک فرصت عالی برای به کارگیری صفحه نمایش های دیجیتال به منظور سازماندهی و هدایت افراد حاضر در رویداد است. با نمایش دادن لحظه به لحظه اطلاعات و به روزرسانی لحظه ای رویدادها، اخبار و برنامه ها می توان شرکت کنندگان رویداد را از همه چیز مطلع کرد.

صفحه نمایش های دیجیتال در موزه ها هم مزایای فراوانی دارند. هنگامی که راهنمای موزه حضور ندارد، صفحه نمایش های دیجیتال می توانند بازدیدکنندگان را هدایت و راهنمایی کنند و وابستگی بازدیدکنندگان به کارکنان موزه را کاهش دهند. صفحه نمایش های دیجیتال در کوتاه ترین زمان ممکن، اطلاعاتی را که بازدیدکنندگان موزه نیاز دارند، در اختیارشان قرار می دهند و یک تجربه دلچسب و لذت بخش را برای آن ها ایجاد می کنند. با صفحه نمایش های دیجیتال، آخرین و به روز ترین اطلاعات بدون هیچ گونه نیاز به بازطراحی و یا بازسازی، قابل منتقل شدن هستند.

صفحه نمایش های دیجیتال در مراکز خرید هم نقش بسیار پر رنگی در تصمیم گیری خرید افراد دارند. مراکز خرید پتانسیل زیادی در ارائه هرگونه اطلاعات به خریداران و مشتریان دارند. صفحه نمایش های نصب شده در مراکز خرید، در معرض دید تعداد زیادی از افراد هستند و می توانند نفوذ زیادی در تصمیم گیری خرید آن ها داشته باشند.

دیجیتال ساینیج

 

دیجیتال ساینیج

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.