دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

پنج مزیت تکنولوژی دیجیتال ساینیج در صنعت گردشگری

صفحه نمایش های دیجیتال، یک راه جدید برای ارائه اطلاعات به مخاطبان و درگیر شدن آن ها هستند. دیجیتال ساینیج در تمام صنایع اعم از خرده فروشی، حمل و نقل، گردشگری، آموزش، پزشکی و… کاربردها و مزایای زیادی دارد. روند رو به رشد دیجیتال ساینیج، موجب شده تا سازمان های توریست و گردشگری نیز شروع به استفاده از آن بکنند. دیجیتال ساینیج با ارائه اطلاعات تعاملی، تجربه سفر را برای مسافران لذت بخش تر می کند. در ادامه پنج مزیت صفحه نمایش های تعاملی که منجر به بهبود تجربه بازدیدکنندگان و مسافران می شوند را شرح می دهیم:

مسیریابی (wayfinding)

دیجیتال ساینیج به گردشگران کمک می کند تا راحت تر مقصد خود را پیدا کنند و با ارائه اطلاعات تعاملی به گردشگران، آن ها را به کاوش مناطق اطراف شان وا می دارد. قابلیت مسیریابی از طریق صفحه نمایش های تعاملی موجب می شود گردشگران مسیرهای مختلف را برای رسیدن به مقصد یاد بگیرند و با جاذبه های آن منطقه کاملا آشنا شوند.

ارائه اطلاعات از طریق Wi-Fi

ارائه Wi-Fi رایگان به گردشگران باعث افزایش ارزش سازمان های گردشگری در نزد بازدیدکنندگان می شود و همچنین موجب افزایش ارتباطات با گردشگران می شود. هنگامی گوشی های همراه گردشگران به Wi-Fi رایگان متصل است، صفحه نمایش های دیجیتال نصب شده در محیط می توانند اطلاعات نمایش داده شده خود را هم زمان به گوشی های گردشگران ارسال کنند.

به اشتراک گذاشتن اخبار

دیجیتال ساینیج این امکان را برای گردشگران فراهم می کند تا به منظور کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقصد خود و تصمیم گیری در مورد سفرهایشان، از صفحه نمایش های تعاملی استفاده کنند. صفحه نمایش های تعاملی می توانند گردشگران را از اطلاعات به روز آب و هوایی، اخبار محلی و برنامه های آینده آگاه می کنند.

ترویج و تبلیغ کسب و کارهای محلی

صفحه نمایش های دیجیتال، یک پلت فرم تبلیغاتی را برای کسب و کارهای محلی فراهم می کنند. در حقیقت دیجیتال ساینیج، مغازه ها و رستوران های محلی را به گردشگران و مسافران متصل می کند و آن ها را به رفتن به این کسب و کارهای محلی تشویق می کند. گردشگران از این طریق با جاذبه های محلی آن منطقه آشنا می شوند و کسب و کارهای محلی نیز فرصت خوبی برای کسب درآمد دارند.

جمع آوری داده و تجزیه و تحلیل داده

دیجیتال ساینیج به جمع آوری داده های مهم از گردشگران و تجزیه و تحلیل داده ها کمک می کند و یک راه بسیار خوب برای اندازه گیری بازگشت سرمایه و اثربخشی محتوا است. این اطلاعات جمع آوری شده می تواند سازمان ها و کسب و کارها را در ارائه خدمات بهتر به مشتریان شان کمک کند.

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.