دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج
دیجیتال ساینیج

چرا کتابخانه ها به دیجیتال ساینیج نیازمند هستند؟

میز اطلاعاتی دیجیتال

در بیشتر کتابخانه ها، قسمت اطلاعات در جایی نزدیک در ورودی می باشد که توسط یک یا چند شخص حقیقی اداره می شود. تکنولوژی دیجیتال ساینیج در کتابخانه ها می تواند بسیار مفید واقع شود. بارگذاری اطلاعات بر روی مانیتورهای دیجیتال تعاملی و همچنین به اشتراک گذاشتن اطلاعات و پرسش و پاسخ به موقع می تواند موجب کاهش مراجعه حضوری و سوالات حضوری در کتابخانه ها بشود. از ازدحام و شلوغی بیش از حد در کتابخانه و ایجاد مزاحمت و سر و صدا نیز کاسته می شود.

یابنده مسیر در بین قفسه های کتاب

جهت یابی و تعیین مسیر، از ویژگی های محبوب بسیاری از برنامه های دیجیتال ساینیج است به ویژه در موسسات بزرگ مانند دانشگاه ها ، مراکز پزشکی و اماکنی که جنبه توریستی و گردشگری دارند. وسعت کتابخانه ها معمولا زیاد نیست در صورتیکه باید گسترده باشند و قسمت های مختلف مانند بخش کودکان، بخش نوجوانان، بخش نشریات و مجلات و… از هم تفکیک شوند. یک نقشه دیجیتال که به وسیله مانیتورهای دیجیتال ساینیج در فواصل مشخص در کتابخانه های بزرگ، نمایش داده می شود، می تواند راهنمای افراد در بین قفسه های کتاب باشد.

زمان بندی رویدادها در زمان واقعی

تمام اطلاعات مربوط به کتابخانه می تواند از طریق ایمیل و یا خبرنامه فرستاده شود و بر روی صفحه نمایش دیجیتال به اشتراک گذاشته شود. تشکیل گروه های سیاسی اجتماعی، خرید و فروش کتاب ها ، نقد و بررسی کتاب ها ، قرائت کتاب توسط نویسندگان داخلی و… می تواند از طریق مانیتورهای دیجیتال ساینیج در هر زمانی به روز رسانی و یا لغو شود.

صرفه جویی در هزینه ها

بسیاری از کتابخانه ها جز موسسات غیرانتفاعی با بودجه بسیار محدود هستند. بازگشت سرمایه و رسیدن به سود در دیجیتال ساینیج، یک پاداش بزرگ برای این نوع موسسات می باشد. استفاده از سخت افزار دیجیتال ساینیج برای کاربران آسان می باشد و نیازمند آموزش مختصر و محدودی است. همچنین هر کارمند می تواند برای مدیریت پیام های به اشتراک گذاشته شده در دیجیتال ساینیج ، اعمال تغییر سریع در محتوای مانیتورها و… آموزش داده شود. به وسیله دیجیتال ساینیج، هزینه های اضافی و گزاف چاپ و تبلیغات و استخدام پرسنل به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.

دیجیتال ساینیجدیجیتال ساینیج

مطالب مرتبط:

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال
دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن
دیجیتال ساینیج و صنعت مد
پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج
سه نکته درباره صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.