دانلود اپلیکیشن آتینو
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

دیجیتال ساینیج
دیجیتال ساینیج

چرا کتابخانه ها به دیجیتال ساینیج نیازمند هستند؟

میز اطلاعاتی دیجیتال

در بیشتر کتابخانه ها، قسمت اطلاعات در جایی نزدیک در ورودی می باشد که توسط یک یا چند شخص حقیقی اداره می شود. تکنولوژی دیجیتال ساینیج در کتابخانه ها می تواند بسیار مفید واقع شود. بارگذاری اطلاعات بر روی مانیتورهای دیجیتال تعاملی و همچنین به اشتراک گذاشتن اطلاعات و پرسش و پاسخ به موقع می تواند موجب کاهش مراجعه حضوری و سوالات حضوری در کتابخانه ها بشود. از ازدحام و شلوغی بیش از حد در کتابخانه و ایجاد مزاحمت و سر و صدا نیز کاسته می شود.

یابنده مسیر در بین قفسه های کتاب

جهت یابی و تعیین مسیر، از ویژگی های محبوب بسیاری از برنامه های دیجیتال ساینیج است به ویژه در موسسات بزرگ مانند دانشگاه ها ، مراکز پزشکی و اماکنی که جنبه توریستی و گردشگری دارند. وسعت کتابخانه ها معمولا زیاد نیست در صورتیکه باید گسترده باشند و قسمت های مختلف مانند بخش کودکان، بخش نوجوانان، بخش نشریات و مجلات و… از هم تفکیک شوند. یک نقشه دیجیتال که به وسیله مانیتورهای دیجیتال ساینیج در فواصل مشخص در کتابخانه های بزرگ، نمایش داده می شود، می تواند راهنمای افراد در بین قفسه های کتاب باشد.

زمان بندی رویدادها در زمان واقعی

تمام اطلاعات مربوط به کتابخانه می تواند از طریق ایمیل و یا خبرنامه فرستاده شود و بر روی صفحه نمایش دیجیتال به اشتراک گذاشته شود. تشکیل گروه های سیاسی اجتماعی، خرید و فروش کتاب ها ، نقد و بررسی کتاب ها ، قرائت کتاب توسط نویسندگان داخلی و… می تواند از طریق مانیتورهای دیجیتال ساینیج در هر زمانی به روز رسانی و یا لغو شود.

صرفه جویی در هزینه ها

بسیاری از کتابخانه ها جز موسسات غیرانتفاعی با بودجه بسیار محدود هستند. بازگشت سرمایه و رسیدن به سود در دیجیتال ساینیج، یک پاداش بزرگ برای این نوع موسسات می باشد. استفاده از سخت افزار دیجیتال ساینیج برای کاربران آسان می باشد و نیازمند آموزش مختصر و محدودی است. همچنین هر کارمند می تواند برای مدیریت پیام های به اشتراک گذاشته شده در دیجیتال ساینیج ، اعمال تغییر سریع در محتوای مانیتورها و… آموزش داده شود. به وسیله دیجیتال ساینیج، هزینه های اضافی و گزاف چاپ و تبلیغات و استخدام پرسنل به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.

دیجیتال ساینیجدیجیتال ساینیج

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

مطالب مرتبط:

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

دیجیتال ساینیج و صنعت مد

دیجیتالی شدن فروشگاه های فیزیکی این مزیت را برای مردم ایجاد می کند که علاوه بر مدرن شدن و دیجیتالی شدن فرآیند خرید، می توانند از نزدیک محصولات را نگاه کنند، لمس کنند و مقایسه کنند. خرده فروشی های مد می توانند در داخل فروشگاه شان علاوه بر استفاده از صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی از آینه های تعاملی نیز استفاده کنند. آینه های تعاملی به خریداران کمک می کنند تا بهتر بتوانند کالای مورد علاقه شان را انتخاب کنند.

پنج نکته در پیاده سازی تکنولوژی دیجیتال ساینیج

قرن بیست و یکم تحت سلطه تکنولوژی های دیجیتال است. امروزه بیشتر از 90 درصد مردم دنیا از گوشی های هوشمند استفاده می کنند. طبیعی است که تکنولوژی های دیجیتال در میان خرده فروشان و صاحبان کسب و کار بیشتر از گذشته محبوب شده اند. دیجیتالی شدن مزایای زیادی برای کسب وکارها و همینطور مخاطبان آن ها دارد. تکنولوژی دیجیتال ساینیج (صفحه نمایش های لمسی دیجیتال)، یک رویکرد خاص برای تبلیغات و جذب مشتری بیشتر است

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.