دانلود اپلیکیشن آتینو

 

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

مزیت اول – آگاه کردن مسافران از وقایع

یک فرودگاه دارای اطلاعات زیادی است که باید به هزاران مسافر برسد. شما باید به وسیله ابزارهایی این اطلاعات را به مسافران ارائه دهید. نمایشگرهای دیجیتال نصب شده در سراسر فرودگاه، انواع محتوا و اطلاعات را برای مسافران به نمایش در می آورند و آن ها را از همه وقایع آگاه می کنند. برنامه پرواز ها، پروازهای لغو شده یا پروازهای تاخیر دار و هرگونه تغییر غیر منتظره در برنامه پرواز ها از طریق نمایشگرهای دیجیتال به مسافران نمایش داده خواهد شد. حتی می توان از صفحه نمایش های دیجیتال تعاملی استفاده کرد که برای مسافران بسیار مفید تر است و آن ها می توانند هر اطلاعاتی را که بخواهند، پیدا کنند.

مزیت دوم – پتانسیل تبلیغاتی شگفت انگیز

فرودگاه یک مکان عالی برای تبلیغات است زیرا روزانه هزاران نفر در این مکان رفت و آمد می کنند. تبلیغات در فرودگاه برای هر کسب و کاری موثر خواهد بود. با این حال، شرکت های مربوط به صنعت گردشگری و سفر بیشترین سود را در این زمینه کسب می کنند. در اصل اگر شما از چنین فضای تبلیغاتی برای رشد کسب و کار خود استفاده نکنید، بسیار ضرر خواهید کرد.

مزیت سوم – کاهش زمان انتظار

مسافران معمولا زمان زیادی را در فرودگاه صرف می کنند. سرگرم کردن مسافران یک راه عالی برای کاهش زمان درک شده آن ها است. با نمایش محتوای جذاب و سرگرم کننده مانند اخبار یا آب و هوا و حتی تبلیغات جالب، می توان مسافران را مشغول کرد تا تجربه بهتری در ذهن آن ها شکل بگیرد.

مزیت چهارم – کمک به مسیریابی مسافران در فرودگاه

یکی از رایج ترین کاربردهای دیجیتال ساینیج، مسیریابی است. صفحه نمایش های دیجیتال برای کمک به مسافران در محیط اطرافشان بسیار مفید هستند، به خصوص در یک فرودگاه که مسیرهای مختلفی در آن وجود دارد. نمایشگرهای دیجیتال فرودگاه می توانند به عنوان یک نقشه عمل کنند و مسیر را به مسافران نشان دهند تا آن ها بهینه ترین مسیر را برای رفتن به مقصد مورد نظرشان بیابند.

 

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.