دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

سال 2016 ، سالی است که انتطار می رود تغییرات زیادی در شیوه های بازاریابی کسب وکارها صورت گیرد. در واقع کسب و کار ها برای اینکه جایگاه خود را در بازار تثبیت کنند و در رده بالا قرار بگیرند، به سمت استفاده از روش های نوین تعاملی بازاریابی می روند.

نکته اول – استقبال از مدل تجربه مشتری

بدیهی است در عصر حاضر کم کم از از شیوه های تبلیغات کلاسیک دور می شویم . ایجاد یک تجربه جذاب و به یاد ماندنی در ذهن مشتری  و ارائه خدمات بیشتر به مشتری ، می تواند به رشد کسب و کارها کمک کند.

دیجیتال ساینیج می تواند با استفاده از صفحه های نمایش تعاملی، به ایجاد یک تجربه خوب مشتری کمک کند. دیجیتال ساینیج می تواند رفتار خرید مشتری را شناسایی و یا پیش بینی کند و از این طریق موجب افزایش درآمد کسب و کار شما می شود. یک تجربه به یاد ماندنی قطعا در وفاداری مشتری به کسب و کار شما، نقش به سزایی دارد.

نکته دوم – استفاده از تکنولوژی 3D ( تکنولوژی سه بعدی )

تکنولوژی 3D ، تجربه تعاملی جدید را به زندگی شما می آورد. با استفاده از این تکنولوژی در خرید و فروش محصول، دموی محصول ، سخنرانی ها ، فیلم ها ، بازی ها و… قلب و ذهن مخاطبان خود را تسخیر نمایید.

نکته سوم – برنامه های تلفن همراه تعاملی

استفاده از برنامه های سفارشی تلفن همراه، موجب شکل گیری تعاملات بین افراد می شود و یک استراتژی قوی بازاریابی است.

نکته چهارم – ساخت ویدئو جذاب از کسب و کارتان

به وسیله مانیتورهای دیجیتال ساینیج ، ویدئو های تبلیغاتی خود را به نمایش بگذارید. این شیوه از موثرترین شیوه های جذب مشتری است.

نکته پنجم – محتوا ، محتوا ، محتوا !!!

شما می دانید که مطالب مهم هستند ولی نه همه مطالب! مطالب شامل تیتر و متن اصلی است. استفاده از عنوان جذاب و مهیج می تواند موجب نفوذ در ذهن مخاطب شود. محتوای شما باید در کسری از ثانیه، پیام را به مخاطب انتقال دهد.

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.