دانلود اپلیکیشن آتینو

دیجیتال ساینیج

چگونه دیجیتال ساینیج موجب بهینه سازی زمان می شود؟

بازاریابی و صنعت دیجیتال ساینیج به سرعت در حال تغییر است. این موضوع باعث می شود کار آفرینان و بازاریابان و صاحبان تکنولوژی دیجیتال ساینیج، به منظور همگام شدن با روند تغییرات این صنعت و حفظ مزیت رقابتی خود، همواره در حال تلاش و حرکت باشند. در نتیجه کار آفرینان و صاحبان کسب و کار به طور مداوم دنبال راه هایی هستند که در زمان صرفه جویی شود وکارها آسان تر شود در حالی که سود نیز حداکثر شود.

خودکار سازی

بازاریابی خودکار، زمانی که به درستی سازمان یافته و اجرا شود می تواند یک روش عالی در صرفه جویی زمان باشد که منجر به بازگشت بخش بزرگی از سرمایه بازاریابی می شود. بازاریابان همیشه به دنبال راه هایی برای ساده کردن فرآیند رسیدن به مخاطبان هدف هستند. با استفاده از یک پلت فرم دیجیتال ساینیج، می توان محتوای پیام های تبلیغاتی را به طور خودکار در صفحه نمایش های متعدد نشان داد.

مدیریت محتوا

یک پلت فرم دیجیتال ساینیج، می تواند کاربران را در آپلود محتوا، سازماندهی محتوا، پیام رسانی در صفحه نمایش دیجیتال و هدف قرار دادن طیف وسیعی از مخاطبان یاری دهد. علاوه بر این، کابران با دسترسی به بخش تجزیه و تحلیل، می توانند ببینند کدام تبلیغات و کدام محتوا در منطقه هدف موثر یا بی اثر بوده است. با دسترسی داشتن به این داده ها و اطلاعات، کاربران می توانند پیش بینی کنند که در معرض قرار گرفتن کدام محتوای تبلیغاتی در کدام منطقه، اثر بخش تر است.

داده ها و تجزیه و تحلیل ترافیک

یک پلت فرم دیجیتال ساینیج، به کاربران اجازه دسترسی به اطلاعات تجزیه و تحلیل ترافیک برای هر صفحه نمایش دیجیتال را می دهد. با بهره گیری از ویژگی های ردیابی و پیگیری در یک پلت فرم دیجیتال ساینیج، می توان بر مخاطبان هنگام تعامل با هر صفحه نمایش دیجیتال، نظارت داشت و رفتار آن ها را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار داد.

به کارگیری یک پلت فرم دیجیتال ساینیج برای کار آفرینان و صاحبان کسب و کارها مزایای زیادی به همراه دارد. صرف نظر از اینکه کسب و کار B2B یا B2C باشد، از دیجیتال ساینیج برای هر دو استراتژی بازاریابی می توان استفاده کرد. یکی از بهترین ویژگی های دیجیتال ساینیج این است که به صورت بصری است. صاحبان کسب و کارها می توانند پیام های تبلیغاتی خلاق خود را از این طریق به نمایش بگذارند. شیوه ارائه بصری شیوه موثرتری برای جذب مخاطب و انتقال پیام به مخاطب هدف است.

دیجیتال ساینیج

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.