دانلود اپلیکیشن آتینو

چگونه منوهای دیجیتال فست فودی ها می توانند شما را به خوردن غذای سالم تشویق کنند؟

نظرسنجی های اخیر YouGov  نشان می دهد که 45 درصد از آمریکایی ها، انتخاب غذای سالم را دشوار می دانند. بخشی از این مشکل مربوط به فقدان برچسب مواد غذایی مناسب در منوهای فست فودی هاست. این ایده که یک فست فود می تواند سلامتی را تشویق کند، پنج سال پیش یک مفهوم بیگانه بود. با این حال، YouGov ادعا می کند که می توان با روش هایی تصویر ذهنی فست فود سالم را میان مردم بهبود بخشید. به گفته نظرسنجی YouGov، 40 درصد جمعیت عمومی کشور آمریکا فکر می کنند که فست فود ها سالم هستند. همچنین 46 درصد از آمریکایی هایی که در سن 55 سالگی هستند، فکر می کنند که صنعت غذای سریع سالم است. شاید جالب باشد که افراد جوان کمتر متقاعد شده اند که فست فود ها سالم هستند!

سالاد را بردارید!

از آنجایی که 52 درصد پاسخ دهندگان در پاسخ به این درخواست که سالم ترین محصول موجود در منو را انتخاب کنید، سالاد را انتخاب کردند، با این حال نمی توان گفت که همه نسل ها می پذیرند که سالاد سالم ترین گزینه در منو فست فود هاست. در واقع 41 درصد از جوانان، سالادی را که از ترکیبات فست فود درست شده است، سالم نمی دانند، در همین حال 41 درصد از افراد بالای 55 سال آن را سالم می دانند.

بر اساس این داده ها، YouGov ادعا می کند که بیش از یک چهارم جمعیت ایالات متحده که شامل جوانان است و نزدیک به 50 درصد آمریکایی ها، در انتخاب غذای سالم با چالش همراهند و سخت تلاش می کنند تا غذای سالم را در منو انتخاب کنند. پس می توان نتیجه گرفت کلید افزایش درآمد در صنایع غذای سریع، بهبود کیفیت و تمرکز بر سالم بودن غذاست.

اهمیت دادن اطلاعات تغذیه ای به مشتریان

اطلاعات منتشر شده توسط اداره غذا و داروی آمریکا(FDA) نشان می دهد که یک سوم کالری مصرفی میان آمریکایی ها در خارج از منزل است. کسانی که توسط YouGov مورد بررسی قرار گرفته اند،  می گویند فقدان نشانه های تغذیه ای مناسب در منوها، مصرف کالری را دشوار می کند.

صاحبان فست فودی ها همواره هزینه زیادی را برای چاپ منوهای خود انجام می دهند. قطعا تغییر لحظه به لحظه اطلاعات منو برای آن ها هزینه بر و حتی زمان بر است. پس چه بهتر که صاحبان کسب و کار برای نشان دادن منو خود به مشتریان از منوهای دیجیتال استفاده کنند تا بتوانند در هر لحظه اطلاعات را به روز رسانی کنند و از هزینه های گزاف چاپی رهایی یابند.

منوهای دیجیتال باید اطلاعات مفید را در اختیار مشتریان قرار دهد. بر اساس آمار، 45 درصد از مشتریان حتی در داخل رستوران هم برای انتخاب غذا دچار سردرگمی هستند و به سختی تصمیم می گیرند. منوهای دیجیتال فرصتی مناسب است تا کسب و کارهای فعال در صنعت غذای سریع، مشتریان را به گزینه های سالم تر هدایت و تشویق کنند. با به کارگیری منوهای دیجیتال و دیجیتالی شدن، دیگر نیاز به چاپ مجدد کل منوها از بین می رود و با صرف هزینه خیلی کم می توان اطلاعات منوها را در هر لحظه تغییر داد.

شما می توانید برای جذب مشتریان و ترغیب آن ها به خرید از ویدئوهای جذاب و تصاویر با کیفیت استفاده کنید و در نمایشگرهای بزرگ دیجیتالی به نمایش بگذارید. منوهای دیجیتال این قابلیت را دارند تا هنگام صبح، ظهر و شب منوی متفاوتی را نشان دهند. همچنین استفاده از منوهای دیجیتال در بهبود تجربه مشتری موثر هستند و تا حد زیادی زمان انتظار درک شده مشتریان را کاهش می دهند. البته در صورتی که مانیتورها محتوای جذاب را نمایش دهند.

مطالب مرتبط:

چگونه دیجیتال ساینیج می تواند زمان توقف مشتری در رستوران ها را افزایش دهد؟

استفاده از دیجیتال ساینیج در فضای رستوران ها، به عنوان ابزاری برای بازاریابی و تبلیغات برند به طور چشمگیری در حال رشد است. یکی از مهم ترین دلایل استقرار مانیتورهای دیجیتال در رستوران ها، افزایش زمان توقف مشتریان در داخل رستوران است

دیجیتال ساینیج مبتنی بر مکان

تبلیغات مبتنی بر مکان، موقعیت مکانی مصرف کننده را مشخص می کند و تبلیغاتی که مختص آن موقعیت است را ارائه می کند. این شیوه تبلیغات بازاریابان را قادر می سازد تا به طور مستقیم با مشتریان شان دسترسی پیدا کنند. تبلیغات مبتنی بر مکان، بیشتر در دستگاه های تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته اند. متاسفانه قابلیت های شگفت انگیز صفحه نمایش های دیجیتال برای ارائه تبلیغات مبتنی بر مکان، نادیده گرفته شده است.

چهار مزیت دیجیتال ساینیج (نمایشگرهای دیجیتال) در فرودگاه ها

صنعت حمل و نقل یکی از بهترین صنایع برای استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج است زیرا کمبود استفاده از نمایشگرهای دیجیتال در اتوبوس ها، قطارها، ایستگاه ها و به ویژه فرودگاه ها وجود دارد. فرودگاه ها از مکان های پرجمعیت در حوزه حمل ونقل هستند و نیازمند ابزارهایی هستند که بتوانند روزانه هزاران مسافر را هدایت و راهنمایی کنند. با توجه به این موضوع، دیجیتال ساینیج در فرودگاه ها مزایای زیادی دارد. فرودگاه ها تقریبا مثل شهرهای کوچک هستند! و از این جهت پتانسیل خوبی برای به کارگیری دیجیتال ساینیج دارند:

تحول دنیای بازاریابی با تکنولوژی های دیجیتال

شیوه های بازاریابی و تبلیغات تغییر کرده است و دیگر به سادگی آگهی های تلویزیونی و یا تبلیغات روزنامه ای نیست. بازاریابی طی دهه گذشته پیشرفت های بزرگی داشته است و تکنولوژی های جدید همچون نمایشگرهای دیجیتال، دیوارهای ویدئویی و… هم اکنون، در صنعت تبلیغات حکمرانی می کنند.

بهبود مشارکت کارکنان سازمان با راهکارهای دیجیتال

برقراری ارتباطات دیجیتال با کارکنان بسیار تاثیر گذار و مهم است و شرکت ها باید شیوه های سرگرم کننده و جذابی را برای بهره گیری از این فرصت به کار گیرند. با استفاده از تکنولوژی دیجیتال ساینیج و تلفن همراه می توان در مواقع ضروری، اطلاعات را به سرعت به کارکنان انتقال داد. همچنین می توان برنامه های روزمره سازمان مانند یادآوری جلسات را به اطلاع کارکنان سازمان رساند. دیجیتالی شدن ارتباطات سازمان موجب مشارکت بیشتر کارکنان، روحیه بهتر کارکنان و افزایش تمایل کارکنان برای کار می شود چرا که آن ها احساس ارزشمند بودن می کنند و احساس بهتری از شغل خود دارند.

دیجیتال ساینیج در پمپ گاز – پمپ گاز مدرن

پمپ های گاز می توانند با استفاده از دیجیتال ساینیج، یک مزیت رقابتی نسبت به سایر پمپ ها ایجاد کنند و آگاهی از برند خود را افزایش بدهند. همچنین پمپ ها می توانند در هنگام سوختگیری مشتریان، با استفاده از بازی های تعاملی آن ها را سرگرم نمایند و برای آن ها پاداش و تخفیف در نظر بگیرند و از این طریق، مشتریان شان را به خود وفادار سازند.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.