دانلود اپلیکیشن آتینو

بانک هوشمند

دنیز بانک در استانبول (Denizbank)

دنیز بانک از طریق تکنولوژی آیبیکن که به تازگی به کار گرفته شده است، شرایطی را برای راحتی مشتریانش فراهم اورده است که آنها بتوانند بدون ایستادن در صف انتظار داخل شعبه، نوبت بگیرند و از خدمات بانک بهره مند گردند. مشتریانی که در فاصله 50 متری از بیکن قرار دارند –که با تکنولوژی بلوتوث در شعبه های دنیزبانک کار می کند- می توانند از خدمات ارائه شده توسط این تکنولوژی بهره مند گردند.

با هدف ارائه محصولاتی برای ساده تر کردن زندگی مشتریان، دنیز بانک اولین بانک در ترکیه بود که تکنولوژی آیبیکن را در سال 2014 در شعبه هایش بکار گرفت. به لطف تکنولوژی آیبیکن، مشتریان با داشتن اپلیکیشن دنیز بانک و روشن کردن بلوتوث روی تلفن همراه هوشمند خود، می توانند در فاصله 50 متری از بانک، تنها با یک کلیک نوبت خود را در هر شعبه از دنیزبانک دریافت کنند.  شماره نوبت مشتریان بر اساس کد ملیشان  به انها ارسال خواهد شد و می توانند این شماره را بر روی دفترچه پس انداز یا بر روی گوشی همراه شان مشاهده کنند. به لطف تکنولوژی آیبیکن، مشتریان علاوه بر منافع حاصل از گرفتن نوبت، پیام هایی با محتوای غنی و فرصت های سفارشی را هم از جانب بانک، دریافت خواهند کرد.

Murat Çelik از گروه نسل دیجیتال بانکداری دنیزبانک با دادان بیانیه ای در رابطه با این اقدام، گفت: ” ما با هدف حداکثرسازی سهولت زندگی برای کاربران و مشتریان مان، به توسعه شیوه های نوآورانه ای که در این بخش و در جهان منحصر به فرد هستند، ادامه خواهیم داد.”

Çelik ادامه داد: “دنیزبانک اولین بانک در بکارگیری اپلیکیشن های منحصربه فرد در بانکداری دیجیتال با تمرکز بر نوآوری و کسب رضایتمندی مشتریان، است. هدف ما ارائه بهترین خدمات در بخش بانکداری موبایلی است. 

این پروژه ابتدا در 200 شعبه دنیزبانک در استانبول، اجرا شد و به زودی در 1000 شعبه دنیزبانک در سراسر ترکیه نیز قابل دسترس خواهد بود.

 

آیبیکن

 

بانک هوشمند

مطالب مرتبط:

روند به کارگیری تکنولوژی آیبیکن در سال 2017
خانه جین های آبی از تکنولوژی آیبیکن برای بهبود تجربه مشتریانش استفاده می کند.
سه نوع پوش نوتیفیکیشن برای ایجاد تجربه خوب مشتری
به کارگیری تکنولوژی مبتنی بر مکان برای جذب بیشتر مشتریان
اهمیت داده ها در دنیای مدرن
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.