دانلود اپلیکیشن آتینو

بانک هوشمند

دنیز بانک در استانبول (Denizbank)

دنیز بانک از طریق تکنولوژی آیبیکن که به تازگی به کار گرفته شده است، شرایطی را برای راحتی مشتریانش فراهم اورده است که آنها بتوانند بدون ایستادن در صف انتظار داخل شعبه، نوبت بگیرند و از خدمات بانک بهره مند گردند. مشتریانی که در فاصله 50 متری از بیکن قرار دارند –که با تکنولوژی بلوتوث در شعبه های دنیزبانک کار می کند- می توانند از خدمات ارائه شده توسط این تکنولوژی بهره مند گردند.

با هدف ارائه محصولاتی برای ساده تر کردن زندگی مشتریان، دنیز بانک اولین بانک در ترکیه بود که تکنولوژی آیبیکن را در سال 2014 در شعبه هایش بکار گرفت. به لطف تکنولوژی آیبیکن، مشتریان با داشتن اپلیکیشن دنیز بانک و روشن کردن بلوتوث روی تلفن همراه هوشمند خود، می توانند در فاصله 50 متری از بانک، تنها با یک کلیک نوبت خود را در هر شعبه از دنیزبانک دریافت کنند.  شماره نوبت مشتریان بر اساس کد ملیشان  به انها ارسال خواهد شد و می توانند این شماره را بر روی دفترچه پس انداز یا بر روی گوشی همراه شان مشاهده کنند. به لطف تکنولوژی آیبیکن، مشتریان علاوه بر منافع حاصل از گرفتن نوبت، پیام هایی با محتوای غنی و فرصت های سفارشی را هم از جانب بانک، دریافت خواهند کرد.

Murat Çelik از گروه نسل دیجیتال بانکداری دنیزبانک با دادان بیانیه ای در رابطه با این اقدام، گفت: ” ما با هدف حداکثرسازی سهولت زندگی برای کاربران و مشتریان مان، به توسعه شیوه های نوآورانه ای که در این بخش و در جهان منحصر به فرد هستند، ادامه خواهیم داد.”

Çelik ادامه داد: “دنیزبانک اولین بانک در بکارگیری اپلیکیشن های منحصربه فرد در بانکداری دیجیتال با تمرکز بر نوآوری و کسب رضایتمندی مشتریان، است. هدف ما ارائه بهترین خدمات در بخش بانکداری موبایلی است. 

این پروژه ابتدا در 200 شعبه دنیزبانک در استانبول، اجرا شد و به زودی در 1000 شعبه دنیزبانک در سراسر ترکیه نیز قابل دسترس خواهد بود.

 

آیبیکن

 

بانک هوشمند

مطالب مرتبط:

چگونه تکنولوژی آیبیکن به افزایش فروش کسب و کارهای کوچک کمک می کند؟

تکنولوژی آیبیکن (iBeacon technology) به صاحبان کسب و کار و بازاریابان کمک می کند تا فروش خود را به طور شگفت انگیزی افزایش دهند.

شش راه برای بهبود تجربه افراد در کتابخانه ها با تکنولوژی آیبیکن

بیکن ها را می توان در نقاط کلیدی کتابخانه نصب کرد و از این طریق مراجعه کنندگان را از طریق تور مجازی به نقاط مختلف کتابخانه هدایت کرد. هنگامی که افراد به نقاط استراتژیک رسیدند می توان با ارسال ویدئو یا تصویر، به آن ها اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده بهتر از این منطقه را ارائه داد.

بهبود استراتژی بازاریابی کافه ها و کافی شاپ ها با تکنولوژی آیبیکن

چگونه مشتریان جدید را به کافی شاپ خود جذب کنید؟ مکان خوب، محیط منحصر به فرد و دوستانه، ارائه با کیفیت نوشیدنی ها و… می تواند شروع خوبی باشد، اما این شروع با توجه به اینکه هر کسی می تواند در هر کجا که باشد(حتی گاهی اوقات آنلاین)، نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهد؛ کافی است؟

مزایای تکنولوژی آیبیکن (iBeacon) و آینده آن در صنعت خرده فروشی

اپل در سال 2013، تکنولوژی آیبیکن را در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی معرفی کرد. تکنولوژی آیبیکن به طور قابل ملاحظه ای در صنعت خرده فروشی تغییر و تحول ایجاد کرده است. در حقیقت، برخی از افراد معتقدند که آیبیکن، انگیزه خرید از فروشگاه های آنلاین را کاهش می دهد و متقابلا نقش مهمی در خرید مردم از فروشگاه های فیزیکی خواهد داشت و موجب افزایش فروش کسب و کار ها می شود. تحقیقات انجام شده تخمین زده اند که حدود 5.2 میلیارد خرده فروشی در طول پنج سال آینده بر روی تکنولوژی آیبیکن سرمایه گذاری خواهند کرد.

استفاده از آیبیکن (iBeacon) در استراتژی بازاریابی کافه ها و رستوران ها

در سال 2017، با انفجار عرضه بیکن ها در سراسر دنیا، قیمت این دستگاه های بلوتوثی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و قابلیت های استفاده از آن تا حدی گسترش یافته است که حتی رستوران های کوچک نیز، تعدادی بیکن در رستوران خود نصب کرده اند.

مسابقه “قلباتو آخر پاییز بشمر”

آتینو با همکاری مگااستور کیوان، در آخرین ماه پاییز یه مسابقه هیجان انگیز راه انداخته.
بدون قرعه کشی آیفون 8 ببر.

استفاده از تکنولوژی آیبیکن(iBeacon) در صنعت املاک و مستغلات

املاک و مستغلات یکی از صنایعی است که اخیرا به بازاریابی مبتنی بر بیکن برای بهبود تجربه مشتری، علاقه زیادی پیدا کرده است. با رشد چشمگیر تابلوهای تبلیغاتی برای خرید و فروش ملک، دیگر این شیوه تبلیغاتی کارایی و اثربخشی لازم را ندارد و بازاریابان فعال در حوزه املاک، باید شیوه های متفاوتی را پیش گیرند. امروزه بهتر از ارائه اطلاعات به مشتری روی گوشی های هوشمند راهی وجود دارد؟! قطعا خیر.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.