دانلود اپلیکیشن آتینو

وفاداری دیجیتال

برنامه وفاداری مشتری در عصر دیجیتال

درک بیشتری از مشتریان تان به دست آورید.

روابط خود با مشتریان تان را تقویت کنید. عادات خرید آن ها را شناسایی کنید و خرید های آن ها را پیگیری کنید و حتی برای آن ها پاداش وفاداری در نظر بگیرید.

تلاش های بازاریابی خود را بیشتر کنید.

استفاده از تکنولوژی آیبیکن و اپلیکیشن آتینو روی گوشی های مشتریان به شما کمک می کند تا از طریق بازاریابی مجاورتی، اطلاعات مفیدی را درباره مشتریان تان به دست آورید.

ارتباطات دیجیتال ایجاد کنید.

با مشتریان تان به صورت دیجیتال ارتباط برقرار کنید چرا که ارتباط دیجیتال این حس را به مشتریان انتقال می دهد که آن ها همیشه در دسترس هستند و می توانند به راحتی با شما ارتباط دوستانه برقرار کنند.

دارای چند پلتفرم باشید.

در حال حاضر ما هم در جهان فیزیکی زندگی می کنیم و هم در جهان دیجیتال. پس باید تلاش کنیم تا هم از طریق پلتفرم آنلاین و هم پلتفرم آفلاین با مشتریان ارتباط برقرار کنیم. کارت های وفاداری دیجیتال کاربر پسند و قابل دسترس در گوشی های هوشمند می تواند نقش موثری در شکل گیری یک تجربه خرید عالی داشته باشد.

آسان ارتباط برقرار کنید.

با مشتریان تان در لحظه ارتباط برقرار کنید و آن ها را به خرید در لحظه ترغیب کنید. با تکنولوژی آیبیکن به راحتی می توانید در هر لحظه به مشتریان تان پیام ارسال کنید و آن ها را از پیشنهادهای ویژه آگاه کنید.

با مشتریان خود رشد کنید.

انطباق و رشد با مشتریان تان برای حفظ روابط بلندمدت با مشتریان لازم و ضروری است.

زمان خود را ذخیره کنید.

پیاده سازی برنامه وفاداری دیجیتال موجب از بین بردن نیاز به طراحی، چاپ و توزیع کارت های وفاداری سنتی می شود. با چند کلیک ساده می توان خریدهای مشتریان را مدیریت کرد و مشتریان وفادار را شناسایی کرد و به آن ها پاداش وفاداری داد.

مطالب مرتبط:

چگونه تکنولوژی آیبیکن به افزایش فروش کسب و کارهای کوچک کمک می کند؟

تکنولوژی آیبیکن (iBeacon technology) به صاحبان کسب و کار و بازاریابان کمک می کند تا فروش خود را به طور شگفت انگیزی افزایش دهند.

شش راه برای بهبود تجربه افراد در کتابخانه ها با تکنولوژی آیبیکن

بیکن ها را می توان در نقاط کلیدی کتابخانه نصب کرد و از این طریق مراجعه کنندگان را از طریق تور مجازی به نقاط مختلف کتابخانه هدایت کرد. هنگامی که افراد به نقاط استراتژیک رسیدند می توان با ارسال ویدئو یا تصویر، به آن ها اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده بهتر از این منطقه را ارائه داد.

بهبود استراتژی بازاریابی کافه ها و کافی شاپ ها با تکنولوژی آیبیکن

چگونه مشتریان جدید را به کافی شاپ خود جذب کنید؟ مکان خوب، محیط منحصر به فرد و دوستانه، ارائه با کیفیت نوشیدنی ها و… می تواند شروع خوبی باشد، اما این شروع با توجه به اینکه هر کسی می تواند در هر کجا که باشد(حتی گاهی اوقات آنلاین)، نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهد؛ کافی است؟

مزایای تکنولوژی آیبیکن (iBeacon) و آینده آن در صنعت خرده فروشی

اپل در سال 2013، تکنولوژی آیبیکن را در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی معرفی کرد. تکنولوژی آیبیکن به طور قابل ملاحظه ای در صنعت خرده فروشی تغییر و تحول ایجاد کرده است. در حقیقت، برخی از افراد معتقدند که آیبیکن، انگیزه خرید از فروشگاه های آنلاین را کاهش می دهد و متقابلا نقش مهمی در خرید مردم از فروشگاه های فیزیکی خواهد داشت و موجب افزایش فروش کسب و کار ها می شود. تحقیقات انجام شده تخمین زده اند که حدود 5.2 میلیارد خرده فروشی در طول پنج سال آینده بر روی تکنولوژی آیبیکن سرمایه گذاری خواهند کرد.

استفاده از آیبیکن (iBeacon) در استراتژی بازاریابی کافه ها و رستوران ها

در سال 2017، با انفجار عرضه بیکن ها در سراسر دنیا، قیمت این دستگاه های بلوتوثی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و قابلیت های استفاده از آن تا حدی گسترش یافته است که حتی رستوران های کوچک نیز، تعدادی بیکن در رستوران خود نصب کرده اند.

مسابقه “قلباتو آخر پاییز بشمر”

آتینو با همکاری مگااستور کیوان، در آخرین ماه پاییز یه مسابقه هیجان انگیز راه انداخته.
بدون قرعه کشی آیفون 8 ببر.

استفاده از تکنولوژی آیبیکن(iBeacon) در صنعت املاک و مستغلات

املاک و مستغلات یکی از صنایعی است که اخیرا به بازاریابی مبتنی بر بیکن برای بهبود تجربه مشتری، علاقه زیادی پیدا کرده است. با رشد چشمگیر تابلوهای تبلیغاتی برای خرید و فروش ملک، دیگر این شیوه تبلیغاتی کارایی و اثربخشی لازم را ندارد و بازاریابان فعال در حوزه املاک، باید شیوه های متفاوتی را پیش گیرند. امروزه بهتر از ارائه اطلاعات به مشتری روی گوشی های هوشمند راهی وجود دارد؟! قطعا خیر.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.