دانلود اپلیکیشن آتینو

آیبیکن

تکنولوژی آیبیکن در استادیوم های ورزشی و ورزشگاه ها

آیبیکن های نصب شده در استادیوم ها می توانند یک تجربه فوق العاده برای طرفداران و تماشاگران ایجاد کنند. افراد می توانند اپلیکیشن مرتبط با آیبیکن را روی تلفن همراه هوشمندشان نصب کنند و از مزایای هوشمند شدن استادیوم استفاده کنند. بدین ترتیب افراد حاضر در استادیوم از تماشای مسابقه و حضور در آن مکان، لذت بیشتری می برند.

گفتن سلام و خدافظ

به وسیله تکنولوژی آیبیکن می توان به محض ورود تماشاگران و طرفداران به استادیوم، به تلفن همراه آن ها پیام سلام و خوش آمد ارسال کرد. همچنین هنگام ترک ورزشگاه برای آن ها پیام خداحافظی و دعوت به مراجعه مجدد را ارسال نمود.

کاهش درک انتظار

تکنولوژی آیبیکن می تواند بلیط ورودی را به تلفن همراه هوشمند افراد ارسال کند و عملیات خرید بلیط به صورت مجازی و از طریق اپلیکیشن آیبیکن صورت گیرد. بدین ترتیب افراد درک کمتری از زمان انتظار در صف بازرسی و تهیه بلیط خواهند داشت.

نشان دهنده مسیر

از ویژگی های مهم تکنولوژی آیبیکن، قابلیت مسیریابی آن است. آیبیکن به تماشاگران کمک می کند تا صندلی خود، کافی شاپ، سرویس های بهداشتی و سایر مکان های مورد نظرشان را بیابند.

غافلگیر کردن طرفداران وفادار

به وسیله آیبیکن می توان پیشنهادات ویژه برای طرفداران وفادار ارسال کرد و آن ها را شگفت زده کرد.

اخبار: این اطراف چه خبره؟

آیبیکن می تواند اطلاعات زیادی را در مورد آنچه که در اطراف تماشاگران رخ می دهد، ارائه دهد. به طور مثال: تماشاگران می توانند از منوی کافی شاپ و قیمت های آن آگاه شوند. یا اینکه آیا غرفه مواد غذایی جایی برای نشستن دارد یا خیر. سرویس های بهداشتی شلوغ هستند یا خلوت!

می خواهم صندلی بهتری داشته باشم!

آیبیکن می تواند در لحظه و زمان واقعی، صندلی های خالی ورزشگاه را نمایش دهد و تماشاگران نیز می توانند در لحظه، صندلی خود را ارتقا بخشند و جا به جا شوند.

کمک به یافتن یکدیگر در فضای شلوغ

در فضای شلوغ استادیوم ها، دوستان و اعضای خانواده می توانند به راحتی از طریق آیبیکن یکدیگر را پیدا کنند. دیگر نگران گم شدن فرزندانتان در فضای شلوغ نباشید.

  

 

مطالب مرتبط:

چگونه تکنولوژی آیبیکن به افزایش فروش کسب و کارهای کوچک کمک می کند؟

تکنولوژی آیبیکن (iBeacon technology) به صاحبان کسب و کار و بازاریابان کمک می کند تا فروش خود را به طور شگفت انگیزی افزایش دهند.

شش راه برای بهبود تجربه افراد در کتابخانه ها با تکنولوژی آیبیکن

بیکن ها را می توان در نقاط کلیدی کتابخانه نصب کرد و از این طریق مراجعه کنندگان را از طریق تور مجازی به نقاط مختلف کتابخانه هدایت کرد. هنگامی که افراد به نقاط استراتژیک رسیدند می توان با ارسال ویدئو یا تصویر، به آن ها اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده بهتر از این منطقه را ارائه داد.

بهبود استراتژی بازاریابی کافه ها و کافی شاپ ها با تکنولوژی آیبیکن

چگونه مشتریان جدید را به کافی شاپ خود جذب کنید؟ مکان خوب، محیط منحصر به فرد و دوستانه، ارائه با کیفیت نوشیدنی ها و… می تواند شروع خوبی باشد، اما این شروع با توجه به اینکه هر کسی می تواند در هر کجا که باشد(حتی گاهی اوقات آنلاین)، نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهد؛ کافی است؟

مزایای تکنولوژی آیبیکن (iBeacon) و آینده آن در صنعت خرده فروشی

اپل در سال 2013، تکنولوژی آیبیکن را در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی معرفی کرد. تکنولوژی آیبیکن به طور قابل ملاحظه ای در صنعت خرده فروشی تغییر و تحول ایجاد کرده است. در حقیقت، برخی از افراد معتقدند که آیبیکن، انگیزه خرید از فروشگاه های آنلاین را کاهش می دهد و متقابلا نقش مهمی در خرید مردم از فروشگاه های فیزیکی خواهد داشت و موجب افزایش فروش کسب و کار ها می شود. تحقیقات انجام شده تخمین زده اند که حدود 5.2 میلیارد خرده فروشی در طول پنج سال آینده بر روی تکنولوژی آیبیکن سرمایه گذاری خواهند کرد.

استفاده از آیبیکن (iBeacon) در استراتژی بازاریابی کافه ها و رستوران ها

در سال 2017، با انفجار عرضه بیکن ها در سراسر دنیا، قیمت این دستگاه های بلوتوثی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و قابلیت های استفاده از آن تا حدی گسترش یافته است که حتی رستوران های کوچک نیز، تعدادی بیکن در رستوران خود نصب کرده اند.

مسابقه “قلباتو آخر پاییز بشمر”

آتینو با همکاری مگااستور کیوان، در آخرین ماه پاییز یه مسابقه هیجان انگیز راه انداخته.
بدون قرعه کشی آیفون 8 ببر.

استفاده از تکنولوژی آیبیکن(iBeacon) در صنعت املاک و مستغلات

املاک و مستغلات یکی از صنایعی است که اخیرا به بازاریابی مبتنی بر بیکن برای بهبود تجربه مشتری، علاقه زیادی پیدا کرده است. با رشد چشمگیر تابلوهای تبلیغاتی برای خرید و فروش ملک، دیگر این شیوه تبلیغاتی کارایی و اثربخشی لازم را ندارد و بازاریابان فعال در حوزه املاک، باید شیوه های متفاوتی را پیش گیرند. امروزه بهتر از ارائه اطلاعات به مشتری روی گوشی های هوشمند راهی وجود دارد؟! قطعا خیر.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.