دانلود اپلیکیشن آتینو

جایزه سیب بنفش بازاریابی BCSC:

انجمن مراکز خرید بریتانیا ((British Council of Shopping Centres (BCSC) هر ساله در ماه مِی، جشن جایزه سیب بنفش بازاریابی( Purple Apple Marketing Awards) – که توسط Fuzzwire حمایت مالی می شود – را برگزار می کند و دستاوردهای بازاریابی مراکز خرید را در سراسر کشور انگلستان شناسایی می کند. در این جشن، بازاریابی استراتژیک، ایجاد برند، تبلیغات، روابط عمومی، رویدادها و کمپین های تعامل اجتماعی مورد تحسین قرار می گیرند و به خلاق ترین و برترین های بازاریابی مراکز خرید و مرکز شهر جوایزی اهدا می شود. این جوایز، داشتن استاندارد بالا را تایید می کند و به خرده فروشان و سایر ذینفعان، موثر بودن بازاریابی مراکز خرید و ایجاد ارزش بسیار بالای مالی را اطمینان می دهند.  

جایزه سیب بنفش بازاریابی مجاورتی با بیکن

BCSC Purple Apple Marketing Awards

برندگان جایزه بازاریابی مجاورتی با بیکن: 

در سال گذشته میلادی، 2015، دو مرکز خرید، جایزه شایستگی (Merit Awards) سیب بنفش بازاریابی را بخاطر بازاریابی مجاورتی  با بیکن دریافت کردند:

  1. مرکز تجاری Meadowhall در Sheffield انگلستان، جایزه سیب بنفش Merit Award را بخاطر بازاریابی تکنیکال با بیکن های “groundbreaking” خود، در رویداد شب خریداران خانم( Ladies’ Night shopper event) دریافت نمود.

در رویداد Ladies’ Night shopper ، آیبیکن ها، در نقاط خاصی از این مرکز تجاری جادهی شدند و نوعی بازی واقعی بزرگ را، از طریق درگیرسازی خریداران به دانلود فایل فشرده و استفاده از تمامی بیکن ها در آنجا به اجرا در آوردند.

سخنگوی این مرکز در توضیح این رویداد چنین می گوید:” ما پیشنهادات ویژه ای را با کمک بیکن ها، در نقاط خاصی از فروشگاه، در طی عصر، قرار می دهیم، شما می بایست برای پیدا کردن این پیشنهادات، اپلیکیشن  Ladies’ Nightرا دانلود کنید و پس از یافتن این نقاط، منتظر پیشنهادات باشید و سپس به فروشگاه برای استفاده از آن مراجعه کنید. این پیشنهادات محدود هستند، بنابراین چشمانتان را باز نگه دارید.”

جایزه سیب بنفش بازاریابی مجاورتی با بیکن

BCSC Purple Apple Marketing Awards

نتایج حاکی از آن بود که این اپلیکیشن بیش از 500 بار در سه ساعت- با تقریبا 500 پیشنهاد استفاده شده- دانلود شده بود و تمامی 120 پیشنهاد بیکن ها در این نقاط خاص در 52 دقیقه ابتدایی شروع رویداد، مورد استفاده قرار گرفتند. بنابراین این مرکز تجاری اثبات کرد که بازاریابی موثر با بیکن ها با افزایش وفاداری، به افزایش بیشتر در درآمد خرده فروشی منتهی می شود.

  1. Ellandi مالک مرکز خرید Swan در Eastleigh ،اولین استفاده کننده تکنولوژی آیبیکن در انگلستان، نیز یک جایزه شایستگی را بخاطر بازاریابی استراتژیک خود، برای اپلیکیشن موبایل SmartRewards و استفاده از بیکن ها در سراسر مرکز خرید، دریافت نمود.

جایزه سیب بنفش بازاریابی مجاورتی با بیکن

BCSC Purple Apple Marketing Awards

 

مطالب مرتبط:

چگونه تکنولوژی آیبیکن به افزایش فروش کسب و کارهای کوچک کمک می کند؟

تکنولوژی آیبیکن (iBeacon technology) به صاحبان کسب و کار و بازاریابان کمک می کند تا فروش خود را به طور شگفت انگیزی افزایش دهند.

شش راه برای بهبود تجربه افراد در کتابخانه ها با تکنولوژی آیبیکن

بیکن ها را می توان در نقاط کلیدی کتابخانه نصب کرد و از این طریق مراجعه کنندگان را از طریق تور مجازی به نقاط مختلف کتابخانه هدایت کرد. هنگامی که افراد به نقاط استراتژیک رسیدند می توان با ارسال ویدئو یا تصویر، به آن ها اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده بهتر از این منطقه را ارائه داد.

بهبود استراتژی بازاریابی کافه ها و کافی شاپ ها با تکنولوژی آیبیکن

چگونه مشتریان جدید را به کافی شاپ خود جذب کنید؟ مکان خوب، محیط منحصر به فرد و دوستانه، ارائه با کیفیت نوشیدنی ها و… می تواند شروع خوبی باشد، اما این شروع با توجه به اینکه هر کسی می تواند در هر کجا که باشد(حتی گاهی اوقات آنلاین)، نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهد؛ کافی است؟

مزایای تکنولوژی آیبیکن (iBeacon) و آینده آن در صنعت خرده فروشی

اپل در سال 2013، تکنولوژی آیبیکن را در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی معرفی کرد. تکنولوژی آیبیکن به طور قابل ملاحظه ای در صنعت خرده فروشی تغییر و تحول ایجاد کرده است. در حقیقت، برخی از افراد معتقدند که آیبیکن، انگیزه خرید از فروشگاه های آنلاین را کاهش می دهد و متقابلا نقش مهمی در خرید مردم از فروشگاه های فیزیکی خواهد داشت و موجب افزایش فروش کسب و کار ها می شود. تحقیقات انجام شده تخمین زده اند که حدود 5.2 میلیارد خرده فروشی در طول پنج سال آینده بر روی تکنولوژی آیبیکن سرمایه گذاری خواهند کرد.

استفاده از آیبیکن (iBeacon) در استراتژی بازاریابی کافه ها و رستوران ها

در سال 2017، با انفجار عرضه بیکن ها در سراسر دنیا، قیمت این دستگاه های بلوتوثی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و قابلیت های استفاده از آن تا حدی گسترش یافته است که حتی رستوران های کوچک نیز، تعدادی بیکن در رستوران خود نصب کرده اند.

مسابقه “قلباتو آخر پاییز بشمر”

آتینو با همکاری مگااستور کیوان، در آخرین ماه پاییز یه مسابقه هیجان انگیز راه انداخته.
بدون قرعه کشی آیفون 8 ببر.

استفاده از تکنولوژی آیبیکن(iBeacon) در صنعت املاک و مستغلات

املاک و مستغلات یکی از صنایعی است که اخیرا به بازاریابی مبتنی بر بیکن برای بهبود تجربه مشتری، علاقه زیادی پیدا کرده است. با رشد چشمگیر تابلوهای تبلیغاتی برای خرید و فروش ملک، دیگر این شیوه تبلیغاتی کارایی و اثربخشی لازم را ندارد و بازاریابان فعال در حوزه املاک، باید شیوه های متفاوتی را پیش گیرند. امروزه بهتر از ارائه اطلاعات به مشتری روی گوشی های هوشمند راهی وجود دارد؟! قطعا خیر.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.