دانلود اپلیکیشن آتینو

 

هوشمند سازی فرودگاه بین المللی TOM JOBIM با تکنولوژی آیبیکن

فرودگاه بین المللی TOM JOBIM تعداد 3000 بیکن بلوتوثی را در سراسر فرودگاه نصب کرد. این فرودگاه تصمیم گرفته است تا از تکنولوژی آیبیکن و اینترنت اشیا به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران بهره ببرد.

در این راستا یک اپلیکیشن آیبیکن نیز برای موبایل های هوشمند طراحی و توسعه داده شده است که به سه زبان انگلیسی، پرتغالی و اسپانیایی می باشد. این اپلیکیشن هرگونه اطلاعات موردنیاز مسافران را در اختیارشان قرار می دهد و تجربه سفر لذت بخش را برای آن ها فراهم می کند.

قابلیت های ارائه شده به مسافران

با استفاده از این اپلیکیشن، هر مسافر قادر به بررسی پروازها، بررسی خدمات رفاهی( رستوران، کافی شاپ، سرویس های بهداشتی و…) و خدمات پارکینگ می باشد. علاوه بر این هر مسافر، قادر به دریافت اطلاعات در مورد مسیر خود، ساعت حرکت، مقصد مورد نظرش و… می باشد. این اپلیکیشن با استفاده از وای فای و بلوتوث این امکان را برای مسافران فراهم می کند که بتوانند مکان فعلی خود و مقصد مورد نظرشان در داخل فرودگاه را روی نقشه مشخص کنند و سپس بهینه ترین مسیر را برای رفتن به آنجا انتخاب کنند. این اپلیکیشن در سراسر فرودگاه قابل استفاده است چرا که تعداد 3000 بیکن در محیط فرودگاه نصب شده است. بیکن ها مسیریابی در فضای بسته را به راحتی انجام می دهند و مسافران را به درستی به مکان مورد نظرشان هدایت می کنند.

این اپلیکیشن، خدمات و اطلاعات زیادی را برای مسافران فراهم می کند. از دیگر ویژگی های مهم این اپلیکیشن این است که مسافران را برای یافتن حمام، اتاق های کنفرانس، آسانسور، پله ها و… راهنمایی و هدایت می کند. فرودگاه TOM JOBIM به صورت مداوم خدمات خود را بهبود می بخشد تا در ذهن مسافران، یک تجربه خوش را ثبت کند. اخیرا استفاده از بیکن در فرودگاه ها بسیار محبوب شده است و فرودگاه ها استقبال زیادی از این به کارگیری این تکنولوژی کرده اند زیرا تکنولوژی آیبیکن امکانات و قابلیت های زیادی را برای مسیریابی در فضای بسته و ارتباطات در لحظه (مبتنی بر مکان) فراهم می کند.

 

 

مطالب مرتبط:

روند به کارگیری تکنولوژی آیبیکن در سال 2017
خانه جین های آبی از تکنولوژی آیبیکن برای بهبود تجربه مشتریانش استفاده می کند.
سه نوع پوش نوتیفیکیشن برای ایجاد تجربه خوب مشتری
به کارگیری تکنولوژی مبتنی بر مکان برای جذب بیشتر مشتریان
اهمیت داده ها در دنیای مدرن
مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.