دانلود اپلیکیشن آتینو

آیبیکن در هتل

چگونه هتل ها می توانند تجربه مشتریان خود را بهبود ببخشند؟

در صنعت هتل داری، حفظ یک مشتری راضی از خدمات ارائه شده، بسیار مهم است. ارائه خدمات عالی به مشتریان آسان به نظر می رسد اما در واقع اینگونه نیست.

اپلیکیشن ویژه هتل

اپلیکیشن تلفن همراه یک راه آسان برای حفظ مشتریان است. امروزه اکثر مردم دارای گوشی های همراه هوشمند هستند که این باعث می شود آن ها راحت تر بتوانند تمام اطلاعات مورد نیاز شان درباره هتل را به طور مستقیم در گوشی های همراه خود مشاهده کنند. مدیریت هتل می تواند اطلاعات به روز رسانی شده را در لحظه در اختیار مشتریانش قرار دهد. از طریق اپلیکیشن می توان اطلاعات شخصی سازی شده را برای هر مشتری ارسال کرد. بدین ترتیب مشتری رضایت خاطر بیشتری از نحوه خدمات دهی هتل خواهد داشت. به طور مثال اپلیکیشن آیبیکن ویژه هتل می تواند در مناطق مختلف هتل مثل لابی، رستوران، استخر، پارکینگ و… اطلاعات سفارشی شده را برای هر یک از مشتریان ارسال کند. اپلیکیشن آیبیکن قادر است رفتار و عملکرد مشتریان را به طور هوشمندانه مورد تجزیه و تحلیل قرار دهد و علایق و نیازهای آن ها را شناسایی کند و بر این اساس برای آن ها پیام ارسال کند.

سنسورهای اینترنت اشیا

با استفاده از یک سنسور دما و یک سنسور حرکت، به راحتی می توان دمای اتاق و میزان روشنایی را بر اساس علاقه مهمان هتل تنظیم کرد. با استفاده از تکنولوژی اینترنت اشیا می توان بر اساس ترجیحات مشتریان عمل کرد.

حفظ ارتباط

اطلاعات پروفایل مشتریان را می توان با به دست آوردن داده های جمعیت شناختی همچون وضعیت اقتصادی و سطح درآمد تکمیل کرد و برای ایجاد کمپین های تبلیغاتی هدفمند به کار برد. به طور مثال بر اساس متوسط درآمد ماهیانه یک فرد در محل زندگی اش ، می توان برای وی پیشنهادات ویژه در تعطیلات ارسال کرد.

ایبیکنآیبیکن

مطالب مرتبط:

چگونه تکنولوژی آیبیکن به افزایش فروش کسب و کارهای کوچک کمک می کند؟

تکنولوژی آیبیکن (iBeacon technology) به صاحبان کسب و کار و بازاریابان کمک می کند تا فروش خود را به طور شگفت انگیزی افزایش دهند.

شش راه برای بهبود تجربه افراد در کتابخانه ها با تکنولوژی آیبیکن

بیکن ها را می توان در نقاط کلیدی کتابخانه نصب کرد و از این طریق مراجعه کنندگان را از طریق تور مجازی به نقاط مختلف کتابخانه هدایت کرد. هنگامی که افراد به نقاط استراتژیک رسیدند می توان با ارسال ویدئو یا تصویر، به آن ها اطلاعات بیشتری در مورد نحوه استفاده بهتر از این منطقه را ارائه داد.

بهبود استراتژی بازاریابی کافه ها و کافی شاپ ها با تکنولوژی آیبیکن

چگونه مشتریان جدید را به کافی شاپ خود جذب کنید؟ مکان خوب، محیط منحصر به فرد و دوستانه، ارائه با کیفیت نوشیدنی ها و… می تواند شروع خوبی باشد، اما این شروع با توجه به اینکه هر کسی می تواند در هر کجا که باشد(حتی گاهی اوقات آنلاین)، نوشیدنی مورد علاقه خود را سفارش دهد؛ کافی است؟

مزایای تکنولوژی آیبیکن (iBeacon) و آینده آن در صنعت خرده فروشی

اپل در سال 2013، تکنولوژی آیبیکن را در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی معرفی کرد. تکنولوژی آیبیکن به طور قابل ملاحظه ای در صنعت خرده فروشی تغییر و تحول ایجاد کرده است. در حقیقت، برخی از افراد معتقدند که آیبیکن، انگیزه خرید از فروشگاه های آنلاین را کاهش می دهد و متقابلا نقش مهمی در خرید مردم از فروشگاه های فیزیکی خواهد داشت و موجب افزایش فروش کسب و کار ها می شود. تحقیقات انجام شده تخمین زده اند که حدود 5.2 میلیارد خرده فروشی در طول پنج سال آینده بر روی تکنولوژی آیبیکن سرمایه گذاری خواهند کرد.

استفاده از آیبیکن (iBeacon) در استراتژی بازاریابی کافه ها و رستوران ها

در سال 2017، با انفجار عرضه بیکن ها در سراسر دنیا، قیمت این دستگاه های بلوتوثی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است و قابلیت های استفاده از آن تا حدی گسترش یافته است که حتی رستوران های کوچک نیز، تعدادی بیکن در رستوران خود نصب کرده اند.

مسابقه “قلباتو آخر پاییز بشمر”

آتینو با همکاری مگااستور کیوان، در آخرین ماه پاییز یه مسابقه هیجان انگیز راه انداخته.
بدون قرعه کشی آیفون 8 ببر.

استفاده از تکنولوژی آیبیکن(iBeacon) در صنعت املاک و مستغلات

املاک و مستغلات یکی از صنایعی است که اخیرا به بازاریابی مبتنی بر بیکن برای بهبود تجربه مشتری، علاقه زیادی پیدا کرده است. با رشد چشمگیر تابلوهای تبلیغاتی برای خرید و فروش ملک، دیگر این شیوه تبلیغاتی کارایی و اثربخشی لازم را ندارد و بازاریابان فعال در حوزه املاک، باید شیوه های متفاوتی را پیش گیرند. امروزه بهتر از ارائه اطلاعات به مشتری روی گوشی های هوشمند راهی وجود دارد؟! قطعا خیر.

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.