دانلود اپلیکیشن آتینو

کیوسک تاچ هوشمند

بکارگیری کیوسک های هوشمند تعاملی در بیمارستان ها و بخش مراقبت های پزشکی

افزایش رضایت خاطر بیماران با استفاده از کیوسک های هوشمند تعاملی

مراجعه به بیمارستان، می تواند خسته کننده باشد. اگر شما بیمار باشید، احتمالا احساس خوبی ندارید. اگر همراه بیمار هستید، باز احساس خوبی ندارید. شما به احتمال زیاد در لابی بیمارستان قدم می زنید و منتظر گذر زمان هستید. اما چیزی که باعث می شود از زمان تان به صورت بهینه استفاده کنید و گذر زمان را متوجه نشوید، درست در مقابل تان است، یک کیوسک تاچ هوشمند تعاملی که که دستورالعمل های کامل در خصوص قرار ملاقات های تان، برنامه های پزشکان، و حتی فروش های ویژه کافه تریای بیمارستان را در اختیارتان قرار می دهد.

با استفاده از صفحه نمایش تعاملی، بدون نیاز به پیدا کردن و درخواست از پرستاران، از اتفاقاتی که پیرامون تان می افتد، باخبر می شوید. با استفاده از ویدئو یا تلفن یا ایمیل می توانید با پزشک یا تیم پزشکان صحبت کنید، نام پرستاران مشغول به انجام وظیفه را پیدا کنید، با داروهای موردنیازتان آشنا شوید، مواد غذایی موردنظرتان را بیابید، و گام بعدی مراقبت های پزشکی تان را دریافت نمائید. قادر به اشتراک گذاری اطلاعات با دوستان و خانواده تان خواهید بود بدون اینکه نیازی به توضیح آن برای آن ها داشته باشید به آسانی به تلویزیون، تلفن، اینترنت، و سایر خدماتی که باعث گذر سریع زمان می شود، دسترسی خواهید داشت.

ارسال آسان اطلاعات در خصوص نیازهای بیماران

کیوسک های تاچ هوشمند تعاملی به بیماران اجازه خواهند داد:

 • دسترسی سریع و راحت به اطلاعات واقعی در مواقع مورد نیاز،

 • کنفرانس های ویدیوئی، ایمیل و… با تیم مراقبت های پزشکی،

 • دریافت کمک های لازم در مواقع ضروری

 • ارائه اطلاعات شخصی سازی شده به بیماران، بازدیدکنندگان و کارکنان با استفاده از صفحه نمایش های تعاملی

 • تحویل سرگرمی های ویدیوئی با کیفیت بالا و محتوای آموزشی مرتبط با بیماران سراسر یک شبکه آی پی

افزایش وفاداری بیماران و درآمدهای بیمارستان

افزایش رضایت خاطر و وفاداری بیماران

 • کاهش استرس بیمار و دغدغه های معمولی مرتبط با حضور در فضای بیمارستان

 • ارائه اطلاعات واقعی و مرتبط به بیماران برای تصمیم گیری بهتر توسط آن ها

 • فراهم آوردن خدماتی برای بیماران که مدت حضورشان در بیمارستان را لذت بخش تر سازد.

افزایش درآمد بیمارستان

 • افزایش رضایت خاطر بیماران تا جایی که علاوه بر اینکه خود به استفاده از خدمات بیمارستان ادامه می دهند، آن را به دوستان و آشنایان شان هم معرفی کنند.

 • صرفه جویی در هزینه ها با استفاده از راه حل های سلف سرویس به جای اضافه کردن کارکنان اضافی

 • کاهش تعداد دفعات تاخیر در قرار ملاقات ها که صرفه جویی در هزینه ها را به دنبال دارد.

دسترسی به سرویس های دیگر

 • خدمات غذایی و فروشگاه ها

 • حمل و نقل و خدمات پارکینگ

مطالب مرتبط:

قدرت کیوسک های لمسی در جذب مخاطب

خریداران هنگامی که به فروشگاه مراجعه می کنند، ترجیح می دهندکالاها را از نزدیک لمس کنند حتی زمانی که قصد خرید یک محصول خاص را ندارند، دوست دارند دستشان را روی محصول بگذارند و آن را لمس کنند. این رفتار خریداران تقریبا غریزی به نظر می رسد. محققان به این نتیجه رسیده اند که نمایش محصولات قابل لمس به افراد موجب افزایش فروش خواهد شد. حتی تعامل با کالا نیز می تواند فروش را افزایش دهد

کیوسک های تاچ سلف سرویس رمز شادی شما!

هزینه یک کیوسک، به طور قابل توجهی بسیار کمتر از هزینه یک کارمند است، که این امر باعث کاهش هزینه های سربار شرکت و صرف این هزینه در جهت فعالیت های نوآورانه، ارائه خدمات به مشتریان، و پرداختن به اهداف با ارزش افزوده بالا می گردد.
در آخر اینکه کیوسک ها، تکنولوژی جدید نیستند، آن ها به سرعت در حال بهبودند. اکثر مردم با انواع تکنولوژی های صفحه نمایش لمسی که کیوسک ها استفاده می کنند، آشنا و راحت هستند و کار با آن ها برای شان بسیار لذت بخش می باشد.

ترفند های بهبود تجربه خرید مشتریان در داخل فروشگاه

کیوسک های تاچ تعاملی، سادگی خرید آنلاین را به فروشگاه فیزیکی می آورند. کیوسک های تعاملی دارای صفحه نمایش لمسی هستند که مشتریان می توانند به راحتی یک فهرست از محصولات را مشاهده کنند، آن ها را با یکدیگر مقایسه کنند، محصولات انتخاب شده خود را به سبد خرید اضافه کنند و سرانجام فرآیند پرداخت وجه را به صورت آنلاین انجام دهند. در فروشگاه های بزرگ، کیوسک های تعاملی این امکان را برای مشتریان فراهم می کنند که با صرف حداقل زمان، محصولات مورد نیازشان را جستجو و خریداری کنند.

کیوسک های تاچ هوشمند در فرودگاه ها

خطوط هوایی و فرودگاه ها در جهت هر چه راحت تر ساختن فرآیند بررسی کردن، گزینه هایی را به وجود آورده اند. به غیر از چک آنلاین و چک از طریق تلفن همراه، فرودگاه ها می توانند از طربق کیوسک های تاچ هوشمند مستقر در فرودگاه ها، نیز عمل چک و بررسی کردن را انجام دهند.
کیوسک های هوشمند بررسی کننده موجود در خطوط هوایی، ابزار سلف سرویسی هستند که بکارگیری و استفاده از آن ها ساده و راحت است. و در هر زمان از شبانه روز، انجام فرآیند بررسی کردن در فرودگاه را ممکن می سازند.این کیوسک ها به زبان های مختلفی (انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، چینی، فرانسه، ژاپن و پرتغالی) ترجمه شده اند.

کیوسک های تاچ رستورانی: جوانب مثبت و منفی

کیوسک های رستورانی، مزایای شگفت انگیز بسیاری برای رستوران ها ارائه می دهند که برای مدیران غیرمنتظره است.
خدمات شخصی سازی شده برای بسیاری از مشتریان مهم است و مشتریان حداقل از دو نسل گذشته، اغلب ترجیح می دهند برای اعلام جزئیات سفارشات شان از تکنولوژی استفاده کنند.
مردم به طور روزمره از کیوسک های سلف سرویس برای بررسی خرید، بلیط حمل و نقل، و چک کردن در سازمان های دولتی، استفاده می کنند. بنابراین بکارگیری کیوسک ها در صنعت مواد غذایی مشتریان را زیاد شوکه نمی کند.

چرا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان به اندازه کافی جذاب نیست؟

چرا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان به اندازه کافی جذاب نیست؟ آیا تا به حال به اپلیکیشن و برنامه ای که طراحی کرده اید فکر کرده اید؟ آیا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان جذاب هست؟ شما چگونه می توانید توجه آنها را به اپلیکیشن تان جلب کنید؟ چه چیزی اپلیکیشن شما را در نظر کاربران […]

پریسا رنجبر

کارشناس ارشد مارکتینگ