دانلود اپلیکیشن آتینو

قدرت کیوسک های لمسی در جذب مخاطب

انسان ها موجودات لمسی هستند و به طور غریزی توانایی درک لمس کردن را دارند. افراد در زندگی روزمره هم با این موضوع درگیر هستند و این ویژگی انسان ها می تواند موجب تقویت ارتباطات عاطفی و حتی کاری آن ها شود. برندها می توانند با تکیه بر این ویژگی انسان ها از طریق به کارگیری تکنولوژی های لمسی، محصولات خود را در فروشگاه های خرده فروشی، نمایشگاه های تجاری و یا محیط های دیگر به فروش برسانند.

خرده فروشی ها

خریداران هنگامی که به فروشگاه مراجعه می کنند، ترجیح می دهندکالاها را از نزدیک لمس کنند حتی زمانی که قصد خرید یک محصول خاص را ندارند، دوست دارند دستشان را روی محصول بگذارند و آن را لمس کنند. این رفتار خریداران تقریبا غریزی به نظر می رسد. محققان به این نتیجه رسیده اند که نمایش محصولات قابل لمس به افراد موجب افزایش فروش خواهد شد. حتی تعامل با کالا نیز می تواند فروش را افزایش دهد مثلا استقرار یک کیوسک لمسی تعاملی در داخل فروشگاه. خرده فروشان باید به این نکته توجه کنند که دادن یک فرصت به مشتریان برای لمس کالا و تعامل با آن یک مزیت محسوب می شود که رقبای آنلاین آن ها نمی توانند این مزیت را داشته باشند. وجود کیوسک های لمسی در داخل فروشگاه، یک راه موثر برای بهبود تجربه مشتری می باشد.

نمایشگاه های تجاری

در استقرار صفحه نمایش های تعاملی در نمایشگاه های تجاری آمریکا و اروپا، این نتیجه گرفته شد که راهکارهای تعاملی و برقراری ارتباط با یک برند از طریق صفحه های لمسی می تواند تا 40 درصد فروش آن برند را افزایش دهد و تجربه لذت بخشی را برای مخاطبانش فراهم کند. استفاده از کیوسک های تاچ تعاملی، یک ابزار کارآمد به منظور برقراری ارتباط موثر با مشتریان بالقوه در محیط یک نمایشگاه تجاری می باشد.

لابی سازمان ها و شرکت ها

ما در عصر اطلاعات زندگی می کنیم و افراد، هر لحظه در حال بمباران اطلاعاتی هستند، در حالی که راهی برای جذب اطلاعات ندارند. اما توانایی لمس اطلاعات و تعامل عمیق با داده ها می تواند باعث ثبت اطلاعات در حافظه آن ها شود. به همین دلیل می توان در سازمان ها و شرکت ها از کیوسک های تعاملی استفاده کرد و اطلاعات لازم را از این طریق به کارمندان انتقال داد. از طرفی دیگر، وجود کیوسک ها در لابی ساختمان های اداری موجب توقف مهمان ها می شود و می توان با استفاده از صفحه نمایش های لمسی، اطلاعات کلی شرکت یا سازمان را به مهمانان منتقل کرد. به طور مثال می توان یک نمای کلی از محصولات و خدمات سازمان، سابقه فعالیت سازمان، راهنمای اتاق ها و طبقات و مواردی از این قبیل را به بازدید کنندگان نشان داد. انتقال اطلاعات به صورت تعاملی بسیار جذاب تر از انتقال یک طرفه است.

 

 

مطالب مرتبط:

کیوسک های تاچ سلف سرویس رمز شادی شما!

هزینه یک کیوسک، به طور قابل توجهی بسیار کمتر از هزینه یک کارمند است، که این امر باعث کاهش هزینه های سربار شرکت و صرف این هزینه در جهت فعالیت های نوآورانه، ارائه خدمات به مشتریان، و پرداختن به اهداف با ارزش افزوده بالا می گردد.
در آخر اینکه کیوسک ها، تکنولوژی جدید نیستند، آن ها به سرعت در حال بهبودند. اکثر مردم با انواع تکنولوژی های صفحه نمایش لمسی که کیوسک ها استفاده می کنند، آشنا و راحت هستند و کار با آن ها برای شان بسیار لذت بخش می باشد.

ترفند های بهبود تجربه خرید مشتریان در داخل فروشگاه

کیوسک های تاچ تعاملی، سادگی خرید آنلاین را به فروشگاه فیزیکی می آورند. کیوسک های تعاملی دارای صفحه نمایش لمسی هستند که مشتریان می توانند به راحتی یک فهرست از محصولات را مشاهده کنند، آن ها را با یکدیگر مقایسه کنند، محصولات انتخاب شده خود را به سبد خرید اضافه کنند و سرانجام فرآیند پرداخت وجه را به صورت آنلاین انجام دهند. در فروشگاه های بزرگ، کیوسک های تعاملی این امکان را برای مشتریان فراهم می کنند که با صرف حداقل زمان، محصولات مورد نیازشان را جستجو و خریداری کنند.

بکارگیری کیوسک های هوشمند تعاملی در بیمارستان ها و بخش مراقبت های پزشکی

مراجعه به بیمارستان، می تواند خسته کننده باشد. اگر شما بیمار باشید، احتمالا احساس خوبی ندارید. اگر همراه بیمار هستید، باز احساس خوبی ندارید. شما به احتمال زیاد در لابی بیمارستان قدم می زنید و منتظر گذر زمان هستید. اما چیزی که باعث می شود از زمان تان به صورت بهینه استفاده کنید و گذر زمان را متوجه نشوید، درست در مقابل تان است، یک کیوسک تاچ هوشمند تعاملی که که دستورالعمل های کامل در خصوص قرار ملاقات های تان، برنامه های پزشکان، و حتی فروش های ویژه کافه تریای بیمارستان را در اختیارتان قرار می دهد.

کیوسک های تاچ هوشمند در فرودگاه ها

خطوط هوایی و فرودگاه ها در جهت هر چه راحت تر ساختن فرآیند بررسی کردن، گزینه هایی را به وجود آورده اند. به غیر از چک آنلاین و چک از طریق تلفن همراه، فرودگاه ها می توانند از طربق کیوسک های تاچ هوشمند مستقر در فرودگاه ها، نیز عمل چک و بررسی کردن را انجام دهند.
کیوسک های هوشمند بررسی کننده موجود در خطوط هوایی، ابزار سلف سرویسی هستند که بکارگیری و استفاده از آن ها ساده و راحت است. و در هر زمان از شبانه روز، انجام فرآیند بررسی کردن در فرودگاه را ممکن می سازند.این کیوسک ها به زبان های مختلفی (انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، چینی، فرانسه، ژاپن و پرتغالی) ترجمه شده اند.

کیوسک های تاچ رستورانی: جوانب مثبت و منفی

کیوسک های رستورانی، مزایای شگفت انگیز بسیاری برای رستوران ها ارائه می دهند که برای مدیران غیرمنتظره است.
خدمات شخصی سازی شده برای بسیاری از مشتریان مهم است و مشتریان حداقل از دو نسل گذشته، اغلب ترجیح می دهند برای اعلام جزئیات سفارشات شان از تکنولوژی استفاده کنند.
مردم به طور روزمره از کیوسک های سلف سرویس برای بررسی خرید، بلیط حمل و نقل، و چک کردن در سازمان های دولتی، استفاده می کنند. بنابراین بکارگیری کیوسک ها در صنعت مواد غذایی مشتریان را زیاد شوکه نمی کند.

چرا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان به اندازه کافی جذاب نیست؟

چرا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان به اندازه کافی جذاب نیست؟ آیا تا به حال به اپلیکیشن و برنامه ای که طراحی کرده اید فکر کرده اید؟ آیا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان جذاب هست؟ شما چگونه می توانید توجه آنها را به اپلیکیشن تان جلب کنید؟ چه چیزی اپلیکیشن شما را در نظر کاربران […]

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.