دانلود اپلیکیشن آتینو

کیوسک هوشمند

کیوسک های تاچ سلف سرویس رمز شادی شما!

اخیرا مطالعه ای صورت گرفته است، تحت این عنوان که : ” افرادی که برای زمان در مقایسه با پول ارزش بیشتری قائلند، شادترند”.

اینها افرادی هستند که ارزش مالی بیشتر و اولویت بالایی را برای زمان در مقایسه با پول، قائلند و در مقایسه با دیگران شادترند.

پس طبق آنچه گفته شد، به نظر می رسد، صاحبان کسب و کارها باید به دنبال راه هایی در جهت افزایش سرعت ارائه خدمات به مشتریان، ایجاد محیط کارآمدتر، کاهش اضطراب، بهبود ارتباطات و کنترل باشند.

سازمان های بسیاری به دنبال یافتن یک منبع مقرون به صرفه و منحصربه فرد، در جهت برآورده ساختن تمام گزاره های ذکرشده می باشند.

این منبع قرون به صرفه، کیوسک های سلف سرویس می باشند.

کیوسک های سلف سرویس در طی چند سال اخیر، استفاده های زیادی داشته اند، مشتریان با استفاده از آن ها بسیار راحت تر شده اند و مایل به بکارگیری آن ها در همه محیط ها از فروشگاه های موادغذایی گرفته تا بخش پذیرش بیمارستان، می باشند.

در این مطلب برخی از منافع کلیدی بکارگیری راه حل های کیوسک سلف سرویس، آورده می شود.

به نظر می رسد بانک ها، خرده فروشی ها، دولت و بخش مراقبت های پزشکی، کاربران اولیه این تکنولوژی می باشند، اما باید در نظر داشت که این تکنولوژی ارزش فوق العاده ای را در هر محیط خدمات به مشتریان، ارائه می دهد.

منفعت اول – طراحی بهینه

یک کیوسک یک واحد سلف سرویس است که حمل و نصب آن بر روی میز، دیوار، کانتر و …، بسیار آسان و راحت است. در مقایسه با میز ارائه خدمات به مشتریان، فضای کمتری را اشغال می کند.

با فراهم آوردن امکان صرفه جویی در هزینه و فضا، ارائه خدمات به حجم بیشتری از مشتریان را امکان پذیر می سازد.

منفعت دوم – عملکرد

از آنجایی که هدف از ساخت کیوسک ها، ادغام با پلت فرم شرکت است، هر کیوسک نقش محوری را در ساده سازی ارائه خدمات به مشتریان ایفا می کند.

به این نحو که با هر بار استفاده توسط مشتریان، اطلاعات مربوط به هر مشتری را جمع آوری کرده و در اختیار نمایندگان خدمات مشتری قرار داده تا آن را در جهت ارائه خدمات شخصی تر به مشتریان، به کار بگیرند. چرا که داشتن اطلاعات در رابطه با مشتریان، تعاملات کارآمدتر را منجر می شود.

منفعت سوم – بهره وری مالی

برخی اینطور استدلال می کنند که افزایش و یا جایگزینی تیم ارائه خدمات به مشتریان با کیوسک، موقعیت کاری افراد را به خطر می اندازد، اما در واقع اینطور نیست، چرا که ارزش ایجاد شده ناشی از این فعالیت بیشتر از چالش های آن است.

در واقع به جای پرداخت به کارکنان در قبال انجام وظایف دستی نظیر، چک کردن افراد، کمک به افراد برای پر کردن فرم، و یا ارائه اطلاعات به افراد، آن ها بیشتر بر روی وظایف تعاملی، تمرکز می کنند.

علاوه بر آن، هزینه یک کیوسک، به طور قابل توجهی بسیار کمتر از هزینه یک کارمند است، که این امر باعث کاهش هزینه های سربار شرکت و صرف این هزینه در جهت فعالیت های نوآورانه، ارائه خدمات به مشتریان، و پرداختن به اهداف با ارزش افزوده بالا می گردد.

در آخر اینکه کیوسک ها، تکنولوژی جدید نیستند، آن ها به سرعت در حال بهبودند. اکثر مردم با انواع تکنولوژی های صفحه نمایش لمسی که کیوسک ها استفاده می کنند، آشنا و راحت هستند و کار با آن ها برای شان بسیار لذت بخش می باشد. 

مشتریان راضی منجر به بهبود شرایط کاری کارکنان می گردد.

 

مطالب مرتبط:

قدرت کیوسک های لمسی در جذب مخاطب

خریداران هنگامی که به فروشگاه مراجعه می کنند، ترجیح می دهندکالاها را از نزدیک لمس کنند حتی زمانی که قصد خرید یک محصول خاص را ندارند، دوست دارند دستشان را روی محصول بگذارند و آن را لمس کنند. این رفتار خریداران تقریبا غریزی به نظر می رسد. محققان به این نتیجه رسیده اند که نمایش محصولات قابل لمس به افراد موجب افزایش فروش خواهد شد. حتی تعامل با کالا نیز می تواند فروش را افزایش دهد

ترفند های بهبود تجربه خرید مشتریان در داخل فروشگاه

کیوسک های تاچ تعاملی، سادگی خرید آنلاین را به فروشگاه فیزیکی می آورند. کیوسک های تعاملی دارای صفحه نمایش لمسی هستند که مشتریان می توانند به راحتی یک فهرست از محصولات را مشاهده کنند، آن ها را با یکدیگر مقایسه کنند، محصولات انتخاب شده خود را به سبد خرید اضافه کنند و سرانجام فرآیند پرداخت وجه را به صورت آنلاین انجام دهند. در فروشگاه های بزرگ، کیوسک های تعاملی این امکان را برای مشتریان فراهم می کنند که با صرف حداقل زمان، محصولات مورد نیازشان را جستجو و خریداری کنند.

بکارگیری کیوسک های هوشمند تعاملی در بیمارستان ها و بخش مراقبت های پزشکی

مراجعه به بیمارستان، می تواند خسته کننده باشد. اگر شما بیمار باشید، احتمالا احساس خوبی ندارید. اگر همراه بیمار هستید، باز احساس خوبی ندارید. شما به احتمال زیاد در لابی بیمارستان قدم می زنید و منتظر گذر زمان هستید. اما چیزی که باعث می شود از زمان تان به صورت بهینه استفاده کنید و گذر زمان را متوجه نشوید، درست در مقابل تان است، یک کیوسک تاچ هوشمند تعاملی که که دستورالعمل های کامل در خصوص قرار ملاقات های تان، برنامه های پزشکان، و حتی فروش های ویژه کافه تریای بیمارستان را در اختیارتان قرار می دهد.

کیوسک های تاچ هوشمند در فرودگاه ها

خطوط هوایی و فرودگاه ها در جهت هر چه راحت تر ساختن فرآیند بررسی کردن، گزینه هایی را به وجود آورده اند. به غیر از چک آنلاین و چک از طریق تلفن همراه، فرودگاه ها می توانند از طربق کیوسک های تاچ هوشمند مستقر در فرودگاه ها، نیز عمل چک و بررسی کردن را انجام دهند.
کیوسک های هوشمند بررسی کننده موجود در خطوط هوایی، ابزار سلف سرویسی هستند که بکارگیری و استفاده از آن ها ساده و راحت است. و در هر زمان از شبانه روز، انجام فرآیند بررسی کردن در فرودگاه را ممکن می سازند.این کیوسک ها به زبان های مختلفی (انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، چینی، فرانسه، ژاپن و پرتغالی) ترجمه شده اند.

کیوسک های تاچ رستورانی: جوانب مثبت و منفی

کیوسک های رستورانی، مزایای شگفت انگیز بسیاری برای رستوران ها ارائه می دهند که برای مدیران غیرمنتظره است.
خدمات شخصی سازی شده برای بسیاری از مشتریان مهم است و مشتریان حداقل از دو نسل گذشته، اغلب ترجیح می دهند برای اعلام جزئیات سفارشات شان از تکنولوژی استفاده کنند.
مردم به طور روزمره از کیوسک های سلف سرویس برای بررسی خرید، بلیط حمل و نقل، و چک کردن در سازمان های دولتی، استفاده می کنند. بنابراین بکارگیری کیوسک ها در صنعت مواد غذایی مشتریان را زیاد شوکه نمی کند.

چرا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان به اندازه کافی جذاب نیست؟

چرا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان به اندازه کافی جذاب نیست؟ آیا تا به حال به اپلیکیشن و برنامه ای که طراحی کرده اید فکر کرده اید؟ آیا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان جذاب هست؟ شما چگونه می توانید توجه آنها را به اپلیکیشن تان جلب کنید؟ چه چیزی اپلیکیشن شما را در نظر کاربران […]

پریسا رنجبر

کارشناس ارشد مارکتینگ