دانلود اپلیکیشن آتینو

کیوسک تاچ

کیوسک های تاچ هوشمند در بیمارستان ها و صنعت پزشکی

هنگامی که از کاربرد کیوسک در صنعت پزشکی و مراقبت های درمانی صحبت می شود، اکثر مردم یا کاربرد کیوسک های سنتی ( یعنی همان گرفتن فشارخون، که در اکثر داروخانه ها یافت می شود) را به خاطر می آورند و یا آینده ای را تصور می کنند که کیوسک ها به عنوان یک پایه برای پزشکان کار می کنند، علائم بیمار به سیستم آنها وارد می شود، قادر به تشخیص بیماری و تجویز نسخه هستند.

در حال حاضر کیوسک هایی در حال توسعه هستند تا بتوانند برخی از موارد گفته شده را انجام دهند. البته این کیوسک ها قادر به تشخیص بیماری نیستند، اما پزشکان را از طریق چت تصویری و … قادر به انجام بهتر این عمل می سازند.

علاوه بر این بخش دیگری از مراقبت های پزشکی وجود دارد که می تواند تا حد زیادی از طریق بکارگیری کیوسک ها توسعه یابد: مدیریت بیمار.

فرض اساسی مدیریت بیمار، ارائه پاسخ به این سوال است: چگونه می توان تجربه بیمار از سیستم مراقبت های پزشکی را بهبود داد؟

پس هرگونه راه حل توسعه یافته باید مبتنی بر رفاه، آسایش و راحتی بیمار باشد.

اغلب ما به عنوان یک بیمار جدید، قبل از ملاقات با پزشک، با تعداد زیادی از ورقه ها که باید پر شود، و یا انتظار ماندن در صف و تاخیر در ملاقات، مواجه می شویم.

حال تصور کنید که چطور می توان همه این مشکلات را رفع کرد؟ آیا امکان دارد که یک سیستم مدیریت بیمار کاملا کارامد وجود داشته باشد؟

ما برای این سوال جوابی نداریم، اما قطعا راه حل های توسعه یافته ای برای کمک به این فرایند وجود دارد. برخی از راه حل های نرم افزاری کیوسک برای رفع این مسائل وجود دارد که شامل پیش ثبت نام در خانه، ثبت نام در سایت و راه حل های مسیریابی می شود.

این سیستم ها برای کمک به بیماران و مراکز مراقبت های پزشکی به منظور مدیریت بهتر زمان شان و بهبود تجربه بیمار، توسعه یافته اند و می توانند برای موارد زیر در مراکز درمانی به کار گرفته شوند:

چکاپ کردن، نظرسنجی از مشتریان، آگاهی و آموزش عمومی، پردازش برنامه های کاربردی، کاهش زمان انتظار و بهینه سازی صف های انتظار و مسیریابی و…

و برخی از منافع بکارگیری کیوسک تاچ در بیمارستان ها و مراکز درمانی:

 • جمع آوری داده های باارزش

 • مدیریت صف

 • فراهم آوردن تجربه مثبت برای بیمار و همراهانش

 • کاهش هزینه های نیروی انسانی

 • کاهش زمان انتظار

 • پردازش خودکار برنامه های کاربردی

 • دسترسی بیمار به اطلاعات و خدمات

 • خدمات ارزش افزوده

 • پایگاه مشتری به روز شده

 • گرفتن بازخورد مداوم از مشتریان از طریق نظرسنجی های آنلاین

 • بازگشت مثبت سرمایه گذاری برای ارائه دندگان مراقبت های پزشکی.

همه این ها تجربه کارامد بیمار را تسهیل می کند و علاوه بر صرفه جویی در زمان و پول سازمان مراقبت های پزشکی، رضایتمندی بیمار و کارکنان را افزایش می دهد.

پیش ثبت نام در خانه

این قابلیت به بیماران اجازه می دهد تا زمان ملاقاتشان را برنامه ریزی کنند و با استفاده از یک سیستم امن پیش ثبت نام را در خانه شان انجام دهند.

راه حل های یادآوری بیمار

هنگامی که یک قرار ملاقات برنامه ریزی شده است، سیستم به طور خودکار، با فرستادن پست صوتی به بیمار، قرار ملاقاتش را به وی یادآوری می کند، که این خود نیاز به برقراری تماس توسط ارائه دهندگان مراقبت های پزشکی را کاهش می دهد و در زمان و هزینه آنها صرفه جویی می کند.

کیوسک بررسی کننده

کیوسک چک کن با ارائه پلت فرم ثبت نام سریع و آسان، به بیمارانی که پیش ثبت نام را انجام نداده اند، اجازه می دهد زمانی که به قرارملاقاتشان می رسند، ثبت نام را در سایت انجام دهند و از آنجایی که نیاز به صحبت با منشی را حذف می کند، زمان انتظار بیمار را کاهش می دهد. کیوسک ها می توانند چندزبانه باشند و یا پرداخت از طریق کارت، نظرسنجی ها را تسهیل کنند و اطلاعات بیمار به روز شده را فراهم سازند.

نمایش مسیرها

کیوسک های مسیریاب با ارائه نقشه های بیمارستان، در جهت کمک به بیماران برای رسیدن به مقصد نهایی شان، قابلیت دیگری را به سیستم مدیریت بیمار، اضافه می کنند. نقشه های مسیریابی همچنین اطلاعاتی را در خصوص مکان های خارج از بیمارستان، نظیر رستوران ها، پارکینگ ها و هتل ها ارائه می دهند.

کیوسک تاچ

مطالب مرتبط:

قدرت کیوسک های لمسی در جذب مخاطب

خریداران هنگامی که به فروشگاه مراجعه می کنند، ترجیح می دهندکالاها را از نزدیک لمس کنند حتی زمانی که قصد خرید یک محصول خاص را ندارند، دوست دارند دستشان را روی محصول بگذارند و آن را لمس کنند. این رفتار خریداران تقریبا غریزی به نظر می رسد. محققان به این نتیجه رسیده اند که نمایش محصولات قابل لمس به افراد موجب افزایش فروش خواهد شد. حتی تعامل با کالا نیز می تواند فروش را افزایش دهد

کیوسک های تاچ سلف سرویس رمز شادی شما!

هزینه یک کیوسک، به طور قابل توجهی بسیار کمتر از هزینه یک کارمند است، که این امر باعث کاهش هزینه های سربار شرکت و صرف این هزینه در جهت فعالیت های نوآورانه، ارائه خدمات به مشتریان، و پرداختن به اهداف با ارزش افزوده بالا می گردد.
در آخر اینکه کیوسک ها، تکنولوژی جدید نیستند، آن ها به سرعت در حال بهبودند. اکثر مردم با انواع تکنولوژی های صفحه نمایش لمسی که کیوسک ها استفاده می کنند، آشنا و راحت هستند و کار با آن ها برای شان بسیار لذت بخش می باشد.

ترفند های بهبود تجربه خرید مشتریان در داخل فروشگاه

کیوسک های تاچ تعاملی، سادگی خرید آنلاین را به فروشگاه فیزیکی می آورند. کیوسک های تعاملی دارای صفحه نمایش لمسی هستند که مشتریان می توانند به راحتی یک فهرست از محصولات را مشاهده کنند، آن ها را با یکدیگر مقایسه کنند، محصولات انتخاب شده خود را به سبد خرید اضافه کنند و سرانجام فرآیند پرداخت وجه را به صورت آنلاین انجام دهند. در فروشگاه های بزرگ، کیوسک های تعاملی این امکان را برای مشتریان فراهم می کنند که با صرف حداقل زمان، محصولات مورد نیازشان را جستجو و خریداری کنند.

بکارگیری کیوسک های هوشمند تعاملی در بیمارستان ها و بخش مراقبت های پزشکی

مراجعه به بیمارستان، می تواند خسته کننده باشد. اگر شما بیمار باشید، احتمالا احساس خوبی ندارید. اگر همراه بیمار هستید، باز احساس خوبی ندارید. شما به احتمال زیاد در لابی بیمارستان قدم می زنید و منتظر گذر زمان هستید. اما چیزی که باعث می شود از زمان تان به صورت بهینه استفاده کنید و گذر زمان را متوجه نشوید، درست در مقابل تان است، یک کیوسک تاچ هوشمند تعاملی که که دستورالعمل های کامل در خصوص قرار ملاقات های تان، برنامه های پزشکان، و حتی فروش های ویژه کافه تریای بیمارستان را در اختیارتان قرار می دهد.

کیوسک های تاچ هوشمند در فرودگاه ها

خطوط هوایی و فرودگاه ها در جهت هر چه راحت تر ساختن فرآیند بررسی کردن، گزینه هایی را به وجود آورده اند. به غیر از چک آنلاین و چک از طریق تلفن همراه، فرودگاه ها می توانند از طربق کیوسک های تاچ هوشمند مستقر در فرودگاه ها، نیز عمل چک و بررسی کردن را انجام دهند.
کیوسک های هوشمند بررسی کننده موجود در خطوط هوایی، ابزار سلف سرویسی هستند که بکارگیری و استفاده از آن ها ساده و راحت است. و در هر زمان از شبانه روز، انجام فرآیند بررسی کردن در فرودگاه را ممکن می سازند.این کیوسک ها به زبان های مختلفی (انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، چینی، فرانسه، ژاپن و پرتغالی) ترجمه شده اند.

کیوسک های تاچ رستورانی: جوانب مثبت و منفی

کیوسک های رستورانی، مزایای شگفت انگیز بسیاری برای رستوران ها ارائه می دهند که برای مدیران غیرمنتظره است.
خدمات شخصی سازی شده برای بسیاری از مشتریان مهم است و مشتریان حداقل از دو نسل گذشته، اغلب ترجیح می دهند برای اعلام جزئیات سفارشات شان از تکنولوژی استفاده کنند.
مردم به طور روزمره از کیوسک های سلف سرویس برای بررسی خرید، بلیط حمل و نقل، و چک کردن در سازمان های دولتی، استفاده می کنند. بنابراین بکارگیری کیوسک ها در صنعت مواد غذایی مشتریان را زیاد شوکه نمی کند.

چرا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان به اندازه کافی جذاب نیست؟

چرا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان به اندازه کافی جذاب نیست؟ آیا تا به حال به اپلیکیشن و برنامه ای که طراحی کرده اید فکر کرده اید؟ آیا اپلیکیشن شما برای مشتریان تان جذاب هست؟ شما چگونه می توانید توجه آنها را به اپلیکیشن تان جلب کنید؟ چه چیزی اپلیکیشن شما را در نظر کاربران […]

مریم جعفری

به بازاریابی و تبلیغات در فضای دیجیتال علاقه مندم و تولید محتوا در این زمینه رو دوس دارم.